• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
GRATULUJUUUUUUUU. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiiim ahojky, moc díky, já jsem tak šťastná :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím běžet, přijel taťka z práce tak jdem slavit :grinning: Pááááááá zejtra jsem tu jak na koni :wink:
9. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo IP...měj se hezky a přeju pěknou oslavu!!! :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, moc a moc gratuluju !!
Jsem za vás moc ráda, ani nevíš jak :slight_smile:
Užívej si těhulkování a pohlaď za tetku z koníka a Káju bříšenko :wink:
9. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju!!! MOc a moc a moc!!!

Panebože to je skvělá zpráva! Mám za tebe ohromnou radost! Dejte si s manžou dobrou véču na oslavu a ráno se probuď do krásného nového dne plného radosti a optimismu ze svého těhu a z malé princezničky.

Ty jo, to zas má Kubík další kámošku :wink: Hooolky, prosím vás, že je tady tolika holčiček? A kde jsou nějaký kluci šmarjá? :sunglasses:

Ještě jednou moc gratuluju

ahojky Fim, zdravím :wink: a krásné fotečky máte v albu, šmírovala jsem Toníka :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, úplně ti rozumím..... byla jsem těhu a nemohla jsem se těšit, pže pořád nebylo nic jisté. Brečela jsem, že se netěšíme..... Tak si to zase užívej jako předtím, než vyslovili Mudři ty svý bludy. :angry: :dizzy_face:
Normálně mi přijde, že se najednou na té fotce v pase usmíváš mnohem víc než předtím. :grinning: Je to možný? :grinning:

Kačí, však on Kubík je taky pašák. :dizzy_face: A normálně čumim, jakej je šikula. :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moooooooooooooc velká gratulace tercie, slyšela jsem spadnout balvan až k nám do krnova, teď už bude vše dobré a těhu si budeš užívat, akorát nechápu jak mohli ty výsledky tak zkreslit :rolling_eyes:
10. bře 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dobré ráno...
10. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky,
10. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

moc gratuluju Míši k výsledkům a k holčičce.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak chlapečci jsou taky já a Maky budeme mít chlapy.Takže Kubík o kamarády nepřijde.... :dizzy_face: :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, přidávám se k velkým gratulacím pro Míšu, mám taky moc velkou radost že výsledky dopadli na 1 a že miminko bude holčička
ta naše ted spinká tak jsem tu na skok abych vás všechny pozdravila
U nás je všechno v pohodě nicol už má 4,04 kg a v sobotu nám budou 2 měsíce, hrozně to letí, den je tak krátkej a týden je vždycky pryč ani se nenaděju
tak se tu opatrujte mám vás ráda prdelky papa
10. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Teri, tebe už jsem dlouho neviděla.
10. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci no taky jsem tu už dlouho nebyla musím se polepšit to nějak flákám :grinning:
10. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ještě jednou moc díky všem za přáníčka a gratulace, a víte jak se mi spalo, po týdnu nervů? Já chrněla jak "kotěvbotě" :grinning:
10. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercie to se ti ani nedivím myslím že sis to právem zasloužila ty i miminko :wink:
10. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj exim, tebe jsem tu dlouho "nečetla" :wink: No, opravdě, si myslím, že už by nánm mohli dopřát trochu toho klidu, doktoři pitomý, Ještě jsem zvědavá co přijde za 14 dní v těch kompletních testech, ale žádná jobovka už tam prej není.
10. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tarci, je to prostě super.
10. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A teď už budou jenom naskakovat týdny a hop a hop a hop.
Už jsem ti do společného alba napsala holčičku.
10. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak to se jdu hned podívat :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci krásně se to tam vyjímá, díky :slight_smile:
Koukám nikde nikdo, tak já jdu odpočívat. Zas přijdu juknout. Papa :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminky, těhulky a všechny ostatní. :wink:
11. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zeny! :sunglasses:
11. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, tebe sem tu dlouho neviděla :grinning:
11. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

no jo, terci už je zaškatulkovaná.... krásně to vypadá jen co je pravda :wink: Tak teď už jen samé dobré zprávy Miško jasné! :wink:

hoj Fim, nespavec je to :grinning: ale za to chrní v noci... ani jídlo nechce, kdybych ho nevzbudila, spal by pořád....
11. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, máte se?
12. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, že bych tu zas jednou někoho chytila? :wink:
Hele chcete něco říct? Předvčírem jsme se bavili o jménech, a víte co manža navrhoval? Mě z toho jímala hrůza, a on to myslí fakt vážně...že chce Marii, nebo Dagmaru... mě málem kleplo... a nevim, jak ho mám přesvědčit, že nechci, aby se naše dcera jmenovala jako každá pátá češka...
12. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

máme se dobře. dneska byla po dlouhé době opět krásná noc:slight_smile:. Štěpi usnul ve 21.30 a probudil se až v 3.45h, týjo, to jsme se krásně vyspali:slight_smile:, no pak už v půl 7 jsme vstávali.

Míšo: já taky chtěla Marii, ale ta mi od manži neprošla, takže bysme si s tvým manžou rozumněli :grinning: :grinning: :grinning: .
12. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terci ted jsem si dočetla, jaký nervy jste si zažili...uf. hlavní je že je to v pořádku. moc gratuluju k holčičceeeeeeeeeeeee!
co se týče jmen, marii bych ještě snesla ale dagmar už je teda moc :wink:
12. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek