Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
12. bře 2009

Ahojky,

Míšo,
kdybyste měli Dášenku, tak by měla svátek na Kájinčiny narozky 😉

Leni,
koukám do albíčka na Štěpulku, jaký je to fešák !!! A suprově se směje do zrcadla 🙂

maky82
12. bře 2009

zdravím vás holky...koukám do albíček a máte fakt krásný dítka 🙂

Peti, náušnice jsou boží, moc pěkný!!

Holky, asi jsme do jisté míry pokročili se jménem...zatím to vypadá na Adama...je to asi jedinýjméno, na kterým se shodneme s manžou. Ani mi nevadí, že má svátek na Štědrý den...Šimon má 22.12. a narození budou taky u sebe, takže oslavy se sfouknou asi zaráz...no mám to hezky vymyšlený, že?

petis
12. bře 2009

Ahoj Maky,

tak jste to pěkně vymysleli se jmény.
Adam je hezké jméno a bude mít svátek na moje narozky 😉
Taky se mi náušničky moc líbí 🙂

maky82
12. bře 2009

ty jsi Peti štědrodenní?

petis
12. bře 2009

Jj, já jsem takový dáreček 😵

petis
12. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Přidala jsem fotečky z Vítání občánků 🙂

amelie001
12. bře 2009

Ahoj Peti,

vy jste hezká rodinka.malá je teda kočka a tvůj manžel je samý úsměv.Tak to má být. 😵 Sluší vám to všem třem,kde máš ty kilča po porodu?není na tobě nic vidět.

petis
12. bře 2009

Ahojky Amel,
děkujeme za komplimenty 🙂
Kilča po porodu mám na břichu, bocích a zadku - celkem 6 kg nahoře 😒

amelie001
12. bře 2009

Ale kde to je vidět?Nikde....

není za co děkovat,sluší vám to moc. 🙂

maky82
13. bře 2009

Jejda, já čekala, jak budu dočítat a ono nic... 🙂

tercie
14. bře 2009

Ahoj hoky, prohlídla jsem nové galerie a fakt super obrázky máte 🙂
Peti ona by Dášenka měla svátek i na tatínkovo narozeniny, ale tahle jména to je víc, než já snesu, a Marii máme v rodině, což jsem řekla že nechci, je to jako bychom byli bez fantazie. No ještě musíme pouvažovat.
Maky a vy to máte vážně dobře vymyšlený 😀

maky82
14. bře 2009

ahoj Terc...třeba bude ještě změna 🙂 co se jména týče...ale Adam je opravdu jediný, na kterým se shodneme oba

sluninka
14. bře 2009

kde jste kdó???? 😕

kacenka25
15. bře 2009

ahojky holky,

terci, Marie se mi taky nelíbí, já jsem spíš pro takový jemnější jména, Terezka, Eliška, Lucinka, Míša, Štěpánka, Janička, Anička.... Ale ono je hezký jakékoliv jméno, když se jedná o tvé dítko

Sluninko ahooooj, tebe jsem strašně dlouho neviděla! Jak je? Jste zdraví? V pořádku? Malá je andílek nebo nespinká a vyžaduje pozornost? A jak to zvládáte jako rodinka? Dobře?

Taky jsem přidala fotky z vítání občáků 😉 ale nemám je tak krásné, jako Petis, ta má krásnou dcerunku, to se pak hned krásně fotí. Máš je Petis fakt moc krásné 😵 😵 😵 😵 😵 myslím ty fotky. 🙂

jitie
16. bře 2009

ahoj holky,
hlásím se po dovolený..odpočatá moc nejsem, jelikož jsme si to parádně užili 😎 😀

Míšo, ještě jednou moc moc gratuluju, jsem ráda, že je všechno v pořádku 😉

jinak jsme zkoukla vaše albumky a dětičky jsou nádherný 😵

maky82
16. bře 2009

ahoj Jitie, vítám tě 🙂

Holky, taky jsem koukala na vaše albumky a máte moc hezký dítka a jste spokojený rodinky...fakt 🙂

kacenka25
16. bře 2009

nazdaaaaaaarecek holky

Jíťo bodejď, cožpak v EG se člověk může mít špatně? 😉 To neznám 😀

luckamb
autor
17. bře 2009

Ahoj holky, jdu vás zase po nějaké době pozdravit.

jitie
18. bře 2009

ahojjjjjjjjjjj
dneska budu mít čas na pokec, tak jestli se někdo ukáže, ráda s váma pokecám 🙂
luci,co ty?

tercie
18. bře 2009

Ahoj holky, jste tu někdo? Jiti, jak sis užila dovču? 😉

jitie
18. bře 2009

ahoj míšo 🙂 na dovče bylo skvěle, akorát to uteklo jako blázen 😀
a co ty??jak je????

tercie
18. bře 2009

Já vám posílám pozdrav z rodného Chodska 😉 a mám dotázek na Petis 😉

Peti našla jsem v jedný diskusi tvůj příspěvek, a to, o kočárku Boston, že ho vlastně máte taky. Já sháněla ten magical, kvůli krásně široký korbě, ale výrobce mi napsal, že už se nevyrábí, a nabídli mi místo toho ten boston. Jak jsi s ním spokojená, a prosím tě hlavně, jak je vysokej? Já nechci takový to přízemní vozítko, víš. Jinak se mi strašně líbí a slyšela jsem na něj jen samou chválu, tak schválně, jestli mi ho doporučíš 🙂 Dík

jitie
18. bře 2009

já posílám pozdrav z práce 🙄 😀
na víkend pojedeme asi na chalupu na poslední lyžovačku..

tercie
18. bře 2009

To chvátejte, dokud je ještě na čem lyžovat 🙂

luckamb
autor
18. bře 2009

Jitie: já se mám fajn, ale všechno je při starém.Měla bych se objednat na gyndu a jít na tu laparku, ale nějak se mi do toho nechce. Nevím. A přes léto na to pak prdím určitě. Uvidíme co vymyslím.

tercie
18. bře 2009

Lucko ahojík 😉 Na laparku máš lepší jít teď, a|ť jsi do léta fit a třeba s větší nadějí na prcka 😉

puckalucka
18. bře 2009

Ahoj holky,
Jitii, hoď nám sem prosím nějakou dovolenkovou fotečku ať se pokocháme 😉 .
Terci, nám kočárek dorazil včera 🙂 , radši jsme ho už objednali, protože nám ho postupně začali doprodávat v obchodech, kde jsme ho měli vyhlídnutý 😒 . Zatím jsme s ním moc spokojení jen doufám, že nám to vydrží i po první vyjížďce do terénu 🙂 .
Luci, Ty se bojíš nebo už ji rezignovala ☹ ....? Já být tebou, tak do toho jdu a nerozmýšlím se.
Na dnešek jsem měla první sen o miminku ve kterém bylo určitého pohlaví-ženského, tak jsem zvědavá jestli se trefil 😀 .

jitie
18. bře 2009

fotky vám se hodím,až se k tomu dostanu, jsem poslední dobou nějaká líná a pořád bych jen spala 🙄
luci, já bych si k dr došla co nejdřív a začala pořádně řešit co a jak 😉

zachvíli jdu domu,tak se s váma loučím a zítra paaaaa

maky82
19. bře 2009

dobré ránko, všechny vás zdravím 🙂

tercie
19. bře 2009

Maky ahojky 🙂