Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
19. bře 2009

ahoj Terc, ty už máš 16.tt?? to neuvěřitelně letí. Co princezna? Ještě ji necítíš?

tercie
19. bře 2009

Maky ještě ne, ale už se nemůžu dočkat 🙂 Ségra třeba říkala, že malou začala cítit hrozně pozdě, snad až ve 22tt, tak jsem zvědavá, kdy dá o sobě vědět ta naše treperenda 😉. Ty jsi teď cítil pohyby asi dřív než u 3imonka, viď?

maky82
19. bře 2009

No u Šimona asi tak kolem toho 20.tt a teď možná takový to šimrání už kolem 17.tt. Ale první kopanec přišel až 1.1.po půlnoci, to si pamatuju 😀 Jinak fotbalista se nezapře 🙂 Někdy jsou to takový kopance, až mě to bolí. A vlastně mi dochází, že už tady toto nikdy cítit nebudu, takže si to nesmírně užívám, pozoruju si břicho, když mi dělá boule, směju se a manža si klepe na čelo...

petis
19. bře 2009

Ahoj holky,
dlouho jsem tady nebyla, všechny vás zdravím !!!

Terci,
jj, Boston máme a jsme spokojeni. Není sice houpací, ale pokud na to není mimi zvyklé, nevidím v tom problém, malá mi v něm usne hnedle. Taky není super odpružený, ale asi nikde po lese po kořenech jezdit nebudeš, aby ti to vadilo. Já bydlím na vesnici, jezdím po asfaltkách ale i po polních cestách a je to úplně v pohodičce!!!
Kočárek je vysoký dost, manžel má 195cm a vypadá u něj v pohodě, vlastně my jsme kvůli tomu tenhle kočár kupovali, protože u každého jiného vypadal, jako by měl před sebou kočár pro panenky.
Korba je od země 55 cm (myslím spodí díl korby), ten vrchní pak 75cm, rukojeť mám třeba já nastavenou v 1metru. Ale pokud bys chtěla, vyfotím u něj manžela, to možná bude lepší pro představu.
Ráda i zodpovím jakýkoli dotaz 😉

amelie001
19. bře 2009

Ahojky holky,

taky vás zdravím,jinak je u nás konečně krásně,já se za chvíli vydám do města a pak na kurz pro těhule,jde s náma i tatínek,dneska bude 2 kolo porodu.Jinak se máme super,začíná se nám hromadit výbavička,v sobotu jedem na veletrh do Brna/Pro dítě/,dokoupíme něco a hlavně skřín,at máme kde prckovi skládat věci.

tercie
19. bře 2009

Ahoj holky, jsem si byla ještě na moment schrupnout 😀

Peti moc díky za info, já si toho všimla úplně náhodou, že ho máte. je opravdu tak prostornej jak píšou? Za fotku bych ti byla vděčná, jestli můžeš, určitě pošli, chceš mail nebo ho dáš do alba?

kacenka25
19. bře 2009

čauuuuuky holky je někdo na příjmu?

martek
19. bře 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

tercie
19. bře 2009

já taky jen jsem byla za rohem 😉

jitie
19. bře 2009

ahoj,jdu vás jen pozdravit,celé dopoledne nešel net a zachvilkou jdu do školy...pěkný den,paaa

kacenka25
19. bře 2009

když ono se dítko vzbudilo a hledalo..... nevím co ale spokojilo se i s mámou 😀 😀 😀 teda venku je humus fuj vrátila jsem se z procházky domů bleeee

eximka
19. bře 2009

ahoj holky jdu vás taky pozdravit, za chvilku poběžím koukat na ordinaci, Nicolka od 19 hodin spinká tak máme klídek a bude spinkat tak do 4 nebo do 5 hodin, máme doma takovou malou velkou šípkovou růženku, dneska máme už 4,35 kg.Je to už velká holka.Doufám že se máte všechny maminky i těhulky i snažilky fajn a já se tu brzo ukážu, pusinky všem posíláme
Mrkněte k nám do albíka jakej jsme už kus ženský 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maky82
20. bře 2009

ahoj kočky, jak je? je tu vůbec někdo při pátku?

puckalucka
20. bře 2009

Ahoj Maky, já tu jsem 😉 . Jak se máte?

maky82
20. bře 2009

Luci, pořád stejně...malý je furt doma, do školky půjde snad až 1.dubna. Většinou je docela hodnej, ale někdy je to dost o nervy. Chlap jezdí až večer, tak jsem na všechno sama. Dneska ráno jsem si vzpomněla na Kačku, jestli už nám náhodou nerodí...

puckalucka
20. bře 2009

Musela jsem něco řešit se šéfem...
Šimonek je pořád nemocný? Nervíky s malým si dokážu živě představit, znám to od synovce, že někdy je to dost zápřeh s ním být 😀 .
No jo Kačka už tu dlouho nebyla, ale nevím kdy měla termín....

puckalucka
20. bře 2009

Maky ty máš menší břicho než já 🙂 . A krásné nové věcičky jsi prckovi pořídila, já dneska ráno taky slintala v Globusu, ale pořád čekám až mi přijde nějaká ta kartička mimi klub nebo co to je, abych kdyžtak ušetřila nějakou tu korunku 😉 .

maky82
20. bře 2009

termín má myslím ke konci měsíce...
malý nemocný není, ale do školky může až v tom dubnu...
malý břicho?? no je pravda, že mám pořád 2kg dole, ale mimčo prý roste dobře...jsem menší postavy a lehce při těle, takže se to asi ztratí 😀 😀 😀

puckalucka
20. bře 2009

Takhle z boku vypadá majinký 🙂 . Závidím Ti, že netloustneš 😉 a dostaneš na zadek, prý lehce při těle. Máš normální postavu alespoň na mě to z fotky tak působí. Já mám nahoře už 4kg a myslím si, že mě jich ještě dost čeká 🙂 .

sluninka
20. bře 2009

ahojte holý, jakpak se vede? co nového??povídejte,přehánějte 😵

amelie001
20. bře 2009

Ahojky holky,my včera na kurzu dobrý,manža se porodu nebojí(nevím jestli to nehraje 😀 😀 ).

puckalucka
20. bře 2009

Ahoj Amel a Sluní,
Sluní, jak je? Jak to s Natálkou zvládáte?

amelie001
20. bře 2009

Ahoj Luci a Sluni,

Natálka je kočka šikovná.... 😵 🙂

puckalucka
20. bře 2009

Amel, jak se máš a co Daník? Za chvilku ho máš u sebe, co? 😉

amelie001
20. bře 2009

Jejda,Daník se má dobře,aspon doufám,kope mě docela dobře.Oblečení má nachystané,včera jsem zase utrácela v Tescu,neodolala jsem.jenom si už přeju aby bylo teplo,a těším se na jezdění s kočárkem.

puckalucka
20. bře 2009

Takže výbavičku už máš připravenou komplet 🙂 . Když ono to nejde odolat, co, je tolik krásných věcí. Jinak na teploučko a projížďku s kočárkem se taky už moc těším, ale ať tam ten náš prcek ještě zůstane. Amel, můžu se optat kolik si kupovala povlečení do postýlky?

amelie001
20. bře 2009

To máš pravdu,taky si říkám aby to vydržel ještě dlouho.Aspon do 38 týdne.Výbavičku nemáme kompletní,ale oblečení už má stop stav.Budeme zítra nakupovat na veletrhu nezbytnosti,ale oblečení fakt ne.Povlečení do postýlky mám jenom jedno zatím za 350,-kč z výprodeje/e-butik/,máme jenom dvoudílné,nebesa nechceme.Zítra koupíme ještě jedno asi v Ikea.Zrovna i postýlku a peřinku a něco co padne do oka.

sluninka
20. bře 2009

holký Natálka je super, akorát máme problémy s kojením,takže jedem na UM a ve velkým...teď začínám zase bojovat za to,abysme zase kojily, snad se to podaří...

amelie001
20. bře 2009

sluni-no já se kojení docela bojím,s těma mýma prsama,abych nějaké mlíko měla.Mám je furt nějaké rudé a bolavé.Koupila jsem si včera u porodní asistentky nějaký olejíček,tak mažu.

kacenka25
20. bře 2009

Nazdar holky na chvíli kouknu, jak mám časík. CO nového? Jdu aspoň trochu dočíst, aŤ vím, o čem se bavíte 🙂