Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
2. čer 2009

já už jsem s tím smířená 😀 no nebudu předbíhat a uvidím za půl roku 😉

amelie001
2. čer 2009

Zdar a sílu ženy,
kontrola na nule,zavřeno.10.6. vypadá že porodím asi císařem.Nastupuju toho 9.6.

petis
2. čer 2009

Ahoj holky,

Jitu,
těším se 🙂

Amel,
jakpakto, že budeš rodit císařem?

Maky,
ať dopadne dobře kontrola !!!

My jsme se byli včera podívat v porodnici na malého Kubíčka, co se narodil manželově sestřence. Krása, tak jsem zavzpomínala, jaké to tam bylo.
No a dnes mě zase čekaly krásné zprávy, protože se narodila malá Zuzanka sestřence a malý Vašík mé kamarádce. Tak zítra nebo ve čt povalím zase do porodky na čumendu 🙂

amelie001
2. čer 2009

Ahojky petis,
no malý je napříč,doktorka říkala že to vypadá že se neotočí,má už málo místa.

lehna
2. čer 2009

am- tak to on už se asi neotočí. ale porod ti klidně může začít,ještě máš týden, no ale spíš to u tebe fakt vypadá na toho císaře.

Peti- jůůůůůůů, tolik miminek, to je krása,co? my byli s malým v pátek zase na sono hlavičky, na kontrolu a byly tam samé malinké miminka,tak jsme si říkala,že to není ani pravda,že byl Štěpi taky takový malušký🙂 😵

maky82
2. čer 2009

No Am nevím, jestli gratulovat ke kontrole...přeber si to, jak chceš 😀 😉 aspoň víš, kdy budeš mít malého už u sebe...

Já tu zítra asi taky nebudu, snad až večer, ale napíšu vám, nebojte... 😀

maky82
3. čer 2009

Ahoj holky, hlásím se po kontrole...dopadla klasicky, monitor ok, na porod to nevypadá, mám si dát decku červenýho, chodit na vycházky...další kontrola za týden a to se už budeme domlouvat, co dál. Ale kvůli těm játrům mám nejzažší termín porodu 15.6. Dr.mě docela bolestivě prohmátla, sotva jsem pak lezla, ale už je to lepší.

Mějte se hezky a já pádím něco dělat 😀

tercie
3. čer 2009

Ahoj holky, Am neboj, třeba dr zkusí malýho pootočit manuálně ještě v nemocnici, někde jsem četla, že je to možný, a snad tu je i téma o tom... No a i kdyby nakonec císař bejt musel, tak se toho neboj, naše sbormistrová porodila císařem minulý týden chlapečka (Leni jmenuje se Lenka a má Štěpánka, musela jsem se smát) a všera už vedla zkoušku sboru a nikdo na ní nepoznal že by ji něco bolelo, byla naprosto v pohodě, a to měla císaře už podruhý a předtím ještě operaci dělohy 😉

Maky mojí sestřence pomohl svařák, druhej den ráno jela a malá byla na světě cobykamenemcobydup 😀

Já hlásím že ovu byla 14DC (kráááása nesmírná, měla jsem z toho radost jak na vánoce😉) takže tělíčko funguje a snad se brzo dočkám.
Zejtra mě čeká KO u gyn, ale nečekám že bych se tam něco novýho dozvěděla, spíš mi bude chtít PN ukončit, ale jsem domluvená s obvodním že mi ještě poskytne azyl no a příští úterý jdu na pohovor kvůli práci, takže se snad konečně něco vyvrbí. Takže světlé budoucnosti vstříc!!! 😀

lehna
3. čer 2009

ahojík,

Míšo-tak to jsi mě taky rozesmála s tou vaší sbormistrovou😀. Lenka a ještě taky Štěpánka - že ji zdravím😀😀.ty jo,ale že už po týdnu vedla zkoušku, tak to teda smekám 😉
Super,že funguješ tak jak máš,paráda, mám radost🙂. tak snad se teda brzy dočkáte a už to budou jen samé gut zprávy!!!!
a na co jdeš na pohovor??

Já byla dneska u kámošky a odpoledne ještě na pivečko s holkama s beremese, ale to pivo jsme měla jen jááááááááá, všecky pily kofolu,jsem si připadala trochu blbě 😅 😀

maky82
4. čer 2009

Ty ses teda Leni včera měla... 😀

Já si Am včera dala červený, ale nějak mi to nechutnalo za tu dobu, co jsem nic neměla... 🙂 v noci jsem ani nemohla spát, pořád jsem se převalovala, hrozně mi tvrdlo břicho...

amelie001
4. čer 2009

Zdarec,
já jsem byla dneska na KTG úplně první,normálně jsem až šíleně překvapená jak jsou strašně hodné porodní asistentky.Akorát jsem o pět minut propásla poštáka co mi dovezl aukci,ale dneska už na poštu nejdu,chci si nachystat věci pro prcka,manža včera udělal poličku,máme tam takové hezké košíčky a chce složit postýlku.Už se normálně těším,až si obleču normální věci a ne těhu.Těhu gatě mi padají,o sukni ani nemluvím.Děs běs.....

lehna
4. čer 2009

ahojky,

Am-těhu gatě ti padajííí????? jak tooo?? to já je nosila ještě 3 týdny po porodu, do svých jsem se ještě nevešla 😅
a co ti přišlo z aukce,taky něco pro prcka?? tak nezapomeň vyfotit jak to máte krásně nachystané 😉

petis
4. čer 2009

Ahoj babušky !!!

Jitulko,
moc moc moc moc děkuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsou to krásné věci, to si ani nezasloužíme !!!
Fakt ještě jednou mocinka díky 🙂

Maky,
já taky zkoušela svařák, pak dokonce i sexík, ale pomohl asi nakonec až ten Hamilton, nebo sama nevím. Tak jestli tě Dr. nějak bolestivě prohmátla, tak kdo ví, jestli tomu taky trochu nepomohla 😉

Míšo,
super, že je ovulka a všechno funguje !!! Držím moc palečky 😉

Amel,
jé, tak už máte všechno nachystáno? Ukaž pokojíček 🙂

Leni,
já si dávám černé pivsko spoko každý večír, abych podpořila mlíčko 😀 To jsem nora, co?

amelie001
4. čer 2009

Holky,ale my nebudeme mít pokojíček,jen koutek.Pro prcka už máme tolik věcí,ale hráblá budoucí matka pořád něco vybírá.Ne,musím si dát pohov.Pak to vyfotím,jak to doděláme.... 😉

amelie001
4. čer 2009

Jo a gatě mi fakt padají,já už se těším na svoje staré oblečení.Tady prší fuj. 😠

tercie
4. čer 2009

Holky já tu mojí ovuli asi zakřikla, po vyplnění dnešní teploty mi svině jedna skočila na 19DC to je bestie co? A pak se na něco spolehni. No co, hlavně aspoň že byla 😉

Já byla dneska na tý kontrole, dr mě pochválil, prý všechno v pořádku, že to vůbec nevypadá, jako že mám za sebou nějaký zákrok, a že to je bezva. Tak jsem si myslela, že nám povolí snažení a on mi pak povídá, že bych ale ještě neměla otěhu, než se všechny svaly stáhnou a zpevní a tak, abych pak celý těhu nemusela ležet na kapačkách třeba. Holky tím mě rozghodil, já myslela že už budem moct teď, ale on mě tak nahlodal, co kdyby byl nějakej průšvih, já teď vůbec nevím, jak se mám zařídit. Jen vím, že bych se chtěla snažit už teď po následující mrše... ☹

maky82
4. čer 2009

Peti, zatím to vypadá, že teda ničemu nepomohla 😒 už se smiřuju s tím 15. A nebo si mě tam třeba budou chtít nechat už po té kontrole ve středu, uvidíme...už i malej začal otravovat, kdy už jako bude brácha s náma.

amelie001
4. čer 2009

maky-já jsem už smířená s úterkem,ale do nemocnice se mi nechce vůbec. 😉

tercie
4. čer 2009

amel taky komu by se dobrovolně chtělo viď... Holky nebojte, až bude správnej čas tak všechno půjde jak po másle, jen buďte v klidu a ještě si užívejte poslední relativně klidný chvilky bez cvrčků, pak na to budete vzpomínat 🙂

amelie001
4. čer 2009

Míšo,ale už by se mu mohlo chtít,on čeká až na tu nemocnici.Abych byla pod dohledem. 😀
Jdu odpočívat a do naší studené sprchy.Neteče nám týden teplá voda,v celém městě...Tak zítra papa 🙂

jitie
4. čer 2009

holky, tak dnešní NT dopadl dobře, 2,20mm, měříme 6,10cm 🙂
jdu koukat na telku, tak paaa

luckamb
autor
5. čer 2009

Dobré ráno děvčátka,
tak koukám, miminka budou příští týden. Ale tak to už uteče jako voda.

kaca007
5. čer 2009

ahoj holky, tak koukám, zatím žáné nové mimi. tak držím pěstičky, at je to rychlé a krásná zdravá miminka jsou na světě!

maky82
5. čer 2009

Jo, jo, Terc má pravdu 😀

Jitie, to je bezva, gratuluju ke kontrole a ať krásně rostete 🙂 a pohlaví ti nenaznačili?

tercie
5. čer 2009

Jitíííí super hodnoty, moc gratuluju, jen tak dál 😉

petis
5. čer 2009

Jitu,
super, že dopadla kontrola dobře !! Ať pořád mimi tak krásně roste, jak má 😉 🙂

lehna
5. čer 2009

ahoj holky,
zdravím od jídla🙂. Štěpi je protiva,od rána moc nespal,tak jsem ho teďka uhuštala v kočárku,tak si zas zdřímne na půl hoďky😀

Jit- super,krásné výsledky.

Kaci007- co ty, jak se máte s Amelinkou?? ty jo- už máte přes dva měsíce. dyť si před nedávnem rodila, no toto. Jak ten čas letí,co? a co kojení, jak válčíte??

maky82
6. čer 2009

Ahoj holky, jen malé info, když jsem na pc...nic se neděje, co se týče porodu,malý je dneska nějaký líný, ale jinak den blbec 😠 a začalo u nás pršet.

Tak se mějte fajn a přeju vám pěkný zbytek víkendu 🙂

maky82
7. čer 2009

ahoj, asi tu nikdo není, co?

amelie001
7. čer 2009

Ahojky maky,
já jsem tady jen na moment,valím chystat večeři.Držíme se,a v úterý se uvidí.