Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
26. čer 2009

Katy, máš kouzelný fotky malýho, on je tak krásňoučkej 🙂

kacenka25
26. čer 2009

Maky díkes, nevím, po kom je hezkej 😅 . Ale tvoje fotky jsou teda pošušňání, to je fakt krásný. Obzvlášť ta s oběma syny, to se holt musí prohlížet pořád dokolečka dokola 😵 😵 😵 .

maky82
26. čer 2009

Katy nepřeháněj 😀 neučesaná, pořádně neoblečená... 😀 😀

kacenka25
26. čer 2009

ale spokojená a šťastná a to je právě na tý fotce vidět a cítit, sálá to z ní víš 😉

puckalucka
29. čer 2009

Ahojky, jak se všechny máte? Doufám, že se žádné z Vás netýkají ty hnusné povodně, brrrr 😖 .
A jak se mají čerstvé maminky Amel a Maky 🙂 ?
A co Ty naše další malinký, veliký miminka, nezlobí moc?
Já jdu dneska na první monitor, tak jsem zvědavá jestli už se třeba něco nechystá 🙂, byla bych ráda ... bříško mi sice nepřekáží, ale už se moc těším na to naše stvořeníčko, co se ve mě ukrývá, už chci mít prcka u sebe...

amelie001
29. čer 2009

Zdarec Luci,
my se máme fajn.Dneska jdem do poradny,aspon se dozvíme,jak nám to papká...

lehna
29. čer 2009

dobré ránko,

nám se tlačí asi druhý zub, v noci stále nespíme a včera večer měl Štěpi dokonce teplotku 38,3 bez odečtení. ale dneska ráno už jen 37,5,tak snad to bude o.k. a zub se brzy zas ukáže🙂

Puci- nás se povodně netýkají, máme potok daleko a jsem na kopci,takže to je v poho,a le moje kámoška bydlí hned u toho potoka, v 97´je to vyplavilo,tak je jak na trní. zatím je to dobré.
Věřím,že už se na PUclíčka těšíš🙂. v sobotu mi porodila kámoška z beremka kluka Tomáška,3750g a 50cm, se trápila dva dny, ve čtvrtek večer ji prdla voda a v sobotu až rodila

puckalucka
29. čer 2009

Ahoj Amel,
Daneček je kouzelnej 😵 . Kojíte v pohodě nebo máte nějaké problémy? Jestli je prcek spokojenej, tak asi bude všechno v pořádku, ne 😉 .

puckalucka
29. čer 2009

Ahoj Lení, jéé Vás tu je 😀 . Takže už ten první zubák máte, jo? A už se mu klube kamarád 😀 , aby Vás ten Váš kluk ještě nepokousal 😀 😀 . Neděs mě s dvoudenním porodem 😲 , já to mám naplánované jinak 😀 😀 .

lehna
29. čer 2009

Luííí- já tě nechci strašit, vím že ty to budeš mít úplně jinak. Puclíček půjde pěkně rychle na svět🙂, jako kámošce, co v 6-30 vyjeli do porodky a 7.08 byla malá na světě😀

Am- Daneček je kouzelný, jsem zvědavá jak vám roste a papká. kojení v pohodě??

Ouci- přišlo ti iP z minulého týdne??? 😕

lehna
29. čer 2009

tak buď se tady kecá,že nestíhám dočítat, nebo tady pro změnu nikdo není☹

jitie
29. čer 2009

ahoj 🙂
jak se máme holky?
u nás všechno v pořádku,rosteme jako z vody, zítra jdu na další KO,tak se zkusim zeptat i na pohlaví, jestli by už třeba něco neviděl.

Nový přírůstci jsou nádherný, jen ať vám dělají jen samou radost 😵

amelie001
29. čer 2009

Holky,my jsme zdraví jak rybky,od porodu máme 3050-3700g.Malý je hodný,pěkně jí a spinká.

lehna
29. čer 2009

Jit- tak mooooooc gratuluju je kontrole, super,že je vše o.k.:-). na pohlaví se zeptej, třeba už něco vidět půjde, tak dej pak vědět🙂

Am- tak to Daneček krásně přibírá. užívej si,že je tak hodňoučký a hezky spinká🙂

tercie
29. čer 2009

Ahoj holky, u nás novýho nic, jen od prvního jsem práce schopná, takže nic moc 😀 Musím něco najít... docela depka. Tak aspoň že u vás je vše OK a jste spokojený 😉

lehna
29. čer 2009

ahoj Míšo,
no toto od prvního práce schopná, tož to fakt nic moc😀. takže pořád nic na obzoru?? no vdnešní době toho ani nic moc slušného k najití není,co?

jitie
29. čer 2009

míšo, tak to ti moc nezávidím s tou prací, kdybys byla u nás, tak můžeš nastoupit za mě, hledají tam někoho..
ale potěším tě jinou věcí, na víkend jedeme na chalupu, tak kdybys měla v sobotu čas, mohli bysme jít ve Varech na kafe 😵 😵

lehna
29. čer 2009

já chcu takýýýýýýý do VArů na kafe 😎 😀

jitie
30. čer 2009

leni tak pojeď s náma 😀 a vem i Štěpánka 😵
jinak ahoj holky,
dnešní KO dopadla dobře, byla velice rychlá, prohmatal břicho, poslechl si srdíčko nějakým přístrojem, UTZ mi nedělal, takže pohlaví ještě nevím, ale určitě se dozvím na UTZ ve 20tt na který jdu 22.7. do Hořovic 😵

lehna
30. čer 2009

Jitulko,
kdyby to nebylo přes celpui republiku, určotě byhc za váma přijela🙂. jenže s takovou mám smůlu☹.
to je super, že zas KO dopadla OK. pohlaví pak bude v e20tt vidět určitě krásně, pikud nebude hrát na schovku😀

jitie
1. črc 2009

Ahoj berušky moje 😵
tak mám výsledky tripplů - NEGATIVNÍ 😵

tercie
1. črc 2009

Jtíííí super 🙂 Hned budem mít o víku co slavit, viď? 😉 Manža má sice dovolenou, bude doma, ale doufám že se utrhnu 😉

Holky tak přijeďte všechny, až bude na konci léta hotovej barák, abysme se tam všecky vlezly, tak vám to kafe taky uvařím 😀

amelie001
1. črc 2009

Jituško,moc gratuluju a strašně ti to přeju..... 😵 😵 Jen tak dáááál... 😵 😵

Míšo,přijela bych,ale to bych asi celou cestu do Varů jen kojila,Dan má asi tasemnici. 😀

jitie
1. črc 2009

Míšo, já ti pošlu ještě smsku, kdyžtak se přizpůsobím tobě jak budeš moct 😉
a děkuju holky, jsem moc ráda 🙂

tercie
1. črc 2009

Amel tak dej vědět, až mu vyjde první článek 😀

(to jsem si jen vzpomněla na ten vtip 😀)

Jitul jasný budu čekat. A nebo se přijeďte podívat do Stráže 🙂

jitie
1. črc 2009

mě je to jedno, já dorazim klidně tam, ve Varech bude asi hafo lidí, když je ten fesťák...

tercie
1. črc 2009

Fesťáku říkáme našemu hafovi 😀 Takže ve stráži je taky, ale určitě je tu míň lidí 😀
Jestli ti to neva, tak já upeču něco ňam, a můžem posedět u nás na baráčku, pro tyto účely jsme už víc než dobře vybaveni 😀 Máme i gauč, můžeš vyvalit břuch 🙂 😉

jitie
1. črc 2009

tak fajn a mám to i blíž, už jsem se koukala do mapy 😀 Je to doufám Stráž nad Ohří,abych nedojela někam jinam 😀

tercie
1. črc 2009

Já doufám, že tu žádná jiná stráž není 😀 Jo, je to ona, neměla bys to minout 😀 Budu se těšit, pak se budem chlubit holkám, uděláme si společný foto, jo? 😉

jitie
1. črc 2009

jééééé, já už se těším 😵 foto musíme udělat a budeme se chlubit 😎 to abych se trochu zkulturnila, když se bude i fotit

jinak na fesťáka se těším, když mě teda nesežere 😀 kolik že máte těch psů???? 😕