• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
No viď, taky jsem si říkala že se budu muset šmrncnout abych ti na fotce neudělala ostudu :grinning:
Akorát s Fesťákem se asi radši fotit nebudem, on má totiž ještě přezdívku Festus Brutus :grinning: je potvora zlá nevyzpytatelná :grinning: Psí puberťák, co si začíná dovolovat, víš. Ale on mu to páník vysvětlí :wink: Krom něj máme ještě Sorbona a Rheu, a rodiče maj Arona... zvěřinec :grinning:
1. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pejskovi se vyhnu obloukem :grinning: a nebo si vezmu 3 pytlíky piškotů, budu mu je házet a zároveň utíkat,aby mě nesnědl :grinning:
1. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je zavřenej a ještě jinde než budem, nemusíš se bát, my návštěvy nestrašíme :grinning:
1. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady se schyluje k setkání :slight_smile:

čauky holky, Jíťo a kdybys ty piškoty házela přede mnou, taky bych běhala dokola, já je miluju :wink:

koukám, že se máte vesele a dobře, to je fajn. My též, dneska byla naprosto vynikající noc, neprobudil se ani jednou a dokonce ani nevstával ve čtyři ale až v šest! Jsem taková odpočatá :dizzy_face:
2. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači to je nezvyk se jednou pořádně vyspat, viď? :grinning:
2. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
Míšo, to jsem ráda, že návštěvy nestrašíte, jinak si budeme povídat přes plot :grinning:

Kačí, tak piškůtky jo :sunglasses: já ti pošlu taky pytlík :grinning: koukám, že režim se obrací k dobrému a začínáte spinkat :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Jitu,
mocinky gratuluju k úspěšné kontrole a hlavně výborným triplům!!! Krása :slight_smile: :slight_smile:

Holky,
užijte si kafíčko a buchtu, škoda, že je to tak daleko, jak píše Lehna. Leni, vidíš, tak se někdy musíme srazit aspoň my dvě, máme to k sobě celkem blízko :wink:
3. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amel,
teď se koukám na nové fotečky, Daník je moc krásný !!!
A má super overálek - ten červený, fakt se mi moc líbí :wink:

Maky,
ještě jednou jsem zkoukla tvé fotečky, moc se mi líbí ta společná fotka z porodky, jste tam všichni moc spokojení a tobě to moc sluší. Malý je moc hezkoučký :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

petis-díky moc,Karolínka je kočka,od ní budete nápadníky odhazovat lopatou...červený overálek je z bazárku...
3. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek

tož my jsme zase spali krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvíli budou mít Kája a Kubík svátek, ty jo zase to mají za sebou a zas je ta Kájinka první :angry: :grinning: . Holt Kubík bude pokulhávat za ní no :grinning: :grinning: .

Fotky taky prohlížím pravidelně, jsou krásný, ty jo, takový krásný děti jsme holky porodily. Taky jste tak hrdé? :wink: Jedno krásnější než druhý. A což teprva až vykouknou miminka od Pucky a Jíti a pak po nich Lucky a Tercie, to budeme teprva nestíhat koukat na nový fotečky v albech :dizzy_face: Už aby to bylo!

Taky se mi líbí ten červený overálek, kdepak že musí mít kluci jen modrý že jo Amel? Taky máme červený mikiny a hodně zelenýho a oranžovýho a béžovýho a žlutýho :wink:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači,

my krom růžové máme všelijaký barvy.Červená je i pro kluky,proč ne,že když mu sluší? :grinning:
3. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož to jo, my máme mikču 68 vel, takovou fakt rubínovou ty jo a jak Kubovi sluší! Teda jak je světloučkej a má i vlásky světlý, tak ho ještě zesvětluje, ale fakt mu sluší! A k modrým džínům je taky hezká :wink: . Jsou to předsudky, kluci modrý a holky růžový a volánkatý :angry: . No ne?
3. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasan!!Daník je ještě malinkatý,klasická 56,je nám strašně velká,nosíme 50.Daník má tolik věcí,už aby do toho dorůstl...
3. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem 50 nekupovala, 56 jsme nosili ještě na konci března :sweat_smile: víc než tři měsíce v 56, taky dobrý no. Ale strašně rychle to dohnal teď v červnu, to jsem najednou vyřadila 62 a spoustu 68 vyřazuju dneska, páč jsem zkusmo změřila 74 a vida, ono mu to je! Tak všechno vyprat a 68 téměř celou vyřadit, zbylo mi pár bodýček a asi dva overálky na spaní, nějaký tepláčky a ponožky. Ostatní je malé. Mikina už nám není 68 ani jedna. Prostě klasickej růstovej spurt, během měsíce z 62 na 74, mazec no. Ale zas je krásný vidět, jak hezky prospívá a jak se mu dobře daří.
3. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem dnes našla Kájce první zoubeček !! Krásně na mě zacinkal :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdu se s vámi rozloučit, jedeme na chalupu..
teď jsem dobalila a dala si do tašky slušnou sukni a tríčo, když se budeme s Míšou fotit, tak abych nedělala ostudu :grinning:

Děti vám krásně rostou :dizzy_face: a petis, co se říká, kdo najde první zoubek, ten by měl dostat na šaty, ne??? :wink:

tak paa
3. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Peti gratuluju k nalezení zoubku, a přesně jak říká Jiti, kup si něco na sebe :slight_smile:

Jiti tak v pořádku doražte a zítra se na tebe těším. Jdu taky vybrat garderobu :grinning:
3. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooj holky,

no tož já teďka nestíhám:frowning2:. Štěpík prodělal šestou nemoc. od neděle do úterý zvýšená teplotka a ve středu se osypal,včera se to nezlepšilo,tak jsme dneska jeli k mudře.ta nám potvrdila šestou nemoc. tak jsme fásli ditiaden na zklidnění té vyrážky a prý bude líp spát. tož jsem zvědavá:grinning:. chudáček, musí ho to svědit, peřs den byl takový neklidný, plaká, mrčí, takže jsem na net neměla ani pomylšení.

Jitulko-staršně moc gratuluji k negativním triplům :dizzy_face: . jen ať dál vše pokračuje bez problémů:slight_smile:

Am- Daník je skvělý.

Peti-Kájulka je úžasná, naprosto dokonalá princezna. kočka :dizzy_face: . a gratuluju k prvnímu zoubečku:slight_smile:.to je radost,že?? mi vyhrkly i slzy jak jsem zoubek objevila:slight_smile:
Mamka mi řekla, měla bys dostat na šaty, když si ten zub objevila první, aspoň ramínko :grinning: :grinning: :grinning:

Kačko- nám už je některá i 74 malá, nosíme už i 80 :sweat_smile:

JO a Peti- bylo by fajn, se klidně někde a někdy sejít :wink: . už mě to napadlo dááááááávno :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době vás všechny zdravím, ale pc nějak nestíhám. I když Adámek je hodný...když spí, snažím se udělat něco doma.

Přihodila jsem pár fotek :wink:

V rychlosti jsem se snažila dočítat, všem moc gratuluju...ať už k úspěšným kontrolám, tak i k zubíkům :grinning:

Dneska máme oslavu - Šimon měl 4 a neteř 2roky...

Jinak u nás všechno dobrý, Šimon zlobí, Adam krásně jí a spí :grinning: v noci vstáváme max.2x

Musím letět, budí se mi dítě :grinning: Opatrujte se, papa
4. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se včera sešly s Jiti, a bylo to moc fajn, a už se těším kdy nám vyjde nějaký další setkání :slight_smile:
Fotku má Jiti, tak vám ji sem hodí až bude na netu. Moc jí to sluší a už má krásný bříško :slight_smile:
Tak Jitu teď jsem tě zdrbla co? :grinning:
5. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusek :slight_smile:

jééé M9šo to vám závidím, že jste se s Jitu sešly:slight_smile:. na fotečku s Jituščiným bříškem se těším :slight_smile:

Maky-to znám, když malý spí, rychle něco stihnout udělat. já mám na to dost fofry,když si zdřímne akorát na půl hodiny, kde jsou ty časy kdy spal dvě hoďky :sweat_smile: :slight_smile: .
Tak Šimonkovi vše nej k narozeninám od tety z koníka:slight_smile:
5. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Leni, jsi hodná :slight_smile:

Oslava se nám povedla, i počasí, včera jsme byli na výletě v Lešné v zoo, Adam celý den spal, ale večer si to vynahradil - od 4 do 9 nespal, jen brečel a byl přisátej u prsa. Dneska se mu taky venku špatně spalo, teď ale v sušárně zabral. Asi mu bylo venku teplo. A zítra odpoledne máme poradnu, tak jsem zvědavá na tu jeho váhu. Já už ho normálně nemůžu unést, když si má třeba po jídle brknout.

Jdu vypalovat fotečky, mějte se fajn a moc se neupečte :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem doma za chalupy,v albu mám 2 fotečky ze srazu s Míšou, byla to paráda, výborně jsme pokecaly a holky Míša má úplně nádhernej domeček :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=350272
6. črc 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestíhám vás dočítat, ale alespon nové fotky jsem vložila...jitie už jsi skoro za půlkou vid? to je supeeeeer! koukala jsem do albíčka a máš pěknej vánoční obleček pro mimi:slight_smile:
taky musím takový sehnat.
petis, prosím písni mi do IP, kde jsi to koupila. díííky :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravm po strašně dlouhé době. A Makynce sice se zpožděním, ale gratuluju k Adámkovi!!! Jitie také gratuluji k tripple testům.

My se máme fajnově, malá prospívá krásně, a plně kojíme, sice strašně zasto, ale díky bohu za to. Jinak Simča je zlatíčko, až na to že od druhého měsíce přes den vůbec nespí, a nechce být v postýlce a sama stále brečí.Celkově naspí max. 10h denně,takže celkem nestíhám nic :grinning:
7. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj,

tak my máme taky už dva zuby, druhý jsme našli v sobotu :dizzy_face: .

Dneska jsme byli na KO na neurologii, kvůli té hlavičky, teďka nemám moc čas se rozepsat, takže jen tak ve zkratce - Štěpi je v pořádku, vyvíjí se normálně, pokud ale ovšem dopadne čtvrteční sono hlavičky opět blbě,nebo stejně, tak bude muset na CT v celkové anestezii :frowning2: . teďka za měsíc mu hlavička porostla už jen o jeden cm,tak snad to sono bude o.k.

za chvíli se jdem ještě zvážit a změřit k naší paní dr. :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to vím, o čem mluvíš. Malej přes den taky nechce spávat a to jsou mu 3týdny! Je vidět, že usíná, pak sebou trhne a je po spaní. Dneska jsem stihla jen umýt nádobí a vyžehlit :angry: a to ho musel chovat manžel. Začal totiž hodně sledovat věci kolem sebe a ležet se mu v žádném případě nelíbí. Teď ale jedl naposledy o půl 2 a od půl 3 do teď ještě spí. Musím ho už jít vzbudit.

Dneska jsme taky měli poradnu, vážíme 4800g a měříme 57cm. Přijde mi ale divný, že by za 3týdny povyrostl o 7cm! Taky máte takový "rychlorosty"? :grinning: Šimon měl 57cm v 5týdnech.

Mějte se všechny hezky a opatrujte se. Snad se tu zase brzo ukážu

:slight_smile:
7. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

taky jsme byli na chaloupce, to je takovej českej víkendovej relax co? :wink:

Jíťo, taky moc moc gratuluju k negativním triplům, zas jedna zkouška za vámi a klid na duši.... :wink: . Jen tak dál, všechno dobrý a v pořádku, kéž by.

Maky, já rychlorosta nemám, 57 cm měl na čtyřech měsících :grinning: Rostl z počátku pomalu, ale pak se to zvrtlo a nestačím vyřazovat oblečení. Teď už je to fakt fofr s tím růstem. Nicméně buď ráda, že tak dobře prospívá, že mu mlíčko chutí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

K zoubkům též gratuluju, musí to být hezký a dojemný, najít první zoubek. My zatím ničehož nic, žádný zoubeček se neklube.
8. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maky pardon ve třech měsících, já se spletla. Jenže Kubík byl malej, když se narodil měl jen 50 cm. Tak to hraje velkou roli....
8. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maky,
tak zkus malého zavinout do plínky(ručičky), nebvude sebou tak škubat a budit se. my to taky tak dělali,pak si zvyknul. i v noci jsme ho balili.
JInak ve 3 měsících( respektivě v 10týdnech,kdy jsme byli na KO) Štěpi měřil 58cm a vážil 5.37kg. no a to se narodil 3kg a 50cm :sweat_smile:

A teďka v 5,5 měsících váží 8,30 a měří 70cm.
nás za chvilku přeroste :grinning: :dizzy_face:

Kačko- neboj, tak se zoubků dočkáš a budeš tak dojatá jako my:slight_smile:. nám s manžou i slzička málem ukápla :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek