Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
1. črc 2009

No viď, taky jsem si říkala že se budu muset šmrncnout abych ti na fotce neudělala ostudu 😀
Akorát s Fesťákem se asi radši fotit nebudem, on má totiž ještě přezdívku Festus Brutus 😀 je potvora zlá nevyzpytatelná 😀 Psí puberťák, co si začíná dovolovat, víš. Ale on mu to páník vysvětlí 😉 Krom něj máme ještě Sorbona a Rheu, a rodiče maj Arona... zvěřinec 😀

jitie
1. črc 2009

tak pejskovi se vyhnu obloukem 😀 a nebo si vezmu 3 pytlíky piškotů, budu mu je házet a zároveň utíkat,aby mě nesnědl 😀

tercie
1. črc 2009

Je zavřenej a ještě jinde než budem, nemusíš se bát, my návštěvy nestrašíme 😀

kacenka25
2. črc 2009

a tady se schyluje k setkání 🙂

čauky holky, Jíťo a kdybys ty piškoty házela přede mnou, taky bych běhala dokola, já je miluju 😉

koukám, že se máte vesele a dobře, to je fajn. My též, dneska byla naprosto vynikající noc, neprobudil se ani jednou a dokonce ani nevstával ve čtyři ale až v šest! Jsem taková odpočatá 😵

tercie
2. črc 2009

Kači to je nezvyk se jednou pořádně vyspat, viď? 😀

jitie
2. črc 2009

ahoj 🙂
Míšo, to jsem ráda, že návštěvy nestrašíte, jinak si budeme povídat přes plot 😀

Kačí, tak piškůtky jo 😎 já ti pošlu taky pytlík 😀 koukám, že režim se obrací k dobrému a začínáte spinkat 😵

petis
3. črc 2009

Ahojky holky,

Jitu,
mocinky gratuluju k úspěšné kontrole a hlavně výborným triplům!!! Krása 🙂 🙂

Holky,
užijte si kafíčko a buchtu, škoda, že je to tak daleko, jak píše Lehna. Leni, vidíš, tak se někdy musíme srazit aspoň my dvě, máme to k sobě celkem blízko 😉

petis
3. črc 2009

Amel,
teď se koukám na nové fotečky, Daník je moc krásný !!!
A má super overálek - ten červený, fakt se mi moc líbí 😉

Maky,
ještě jednou jsem zkoukla tvé fotečky, moc se mi líbí ta společná fotka z porodky, jste tam všichni moc spokojení a tobě to moc sluší. Malý je moc hezkoučký 🙂

amelie001
3. črc 2009

Ahojky holky,

petis-díky moc,Karolínka je kočka,od ní budete nápadníky odhazovat lopatou...červený overálek je z bazárku...

kacenka25
3. črc 2009

nazdárek

tož my jsme zase spali krásně 😵 😵 😵 Za chvíli budou mít Kája a Kubík svátek, ty jo zase to mají za sebou a zas je ta Kájinka první 😠 😀 . Holt Kubík bude pokulhávat za ní no 😀 😀 .

Fotky taky prohlížím pravidelně, jsou krásný, ty jo, takový krásný děti jsme holky porodily. Taky jste tak hrdé? 😉 Jedno krásnější než druhý. A což teprva až vykouknou miminka od Pucky a Jíti a pak po nich Lucky a Tercie, to budeme teprva nestíhat koukat na nový fotečky v albech 😵 Už aby to bylo!

Taky se mi líbí ten červený overálek, kdepak že musí mít kluci jen modrý že jo Amel? Taky máme červený mikiny a hodně zelenýho a oranžovýho a béžovýho a žlutýho 😉

amelie001
3. črc 2009

Ahoj Kači,

my krom růžové máme všelijaký barvy.Červená je i pro kluky,proč ne,že když mu sluší? 😀

kacenka25
3. črc 2009

Tož to jo, my máme mikču 68 vel, takovou fakt rubínovou ty jo a jak Kubovi sluší! Teda jak je světloučkej a má i vlásky světlý, tak ho ještě zesvětluje, ale fakt mu sluší! A k modrým džínům je taky hezká 😉 . Jsou to předsudky, kluci modrý a holky růžový a volánkatý 😠 . No ne?

amelie001
3. črc 2009

No jasan!!Daník je ještě malinkatý,klasická 56,je nám strašně velká,nosíme 50.Daník má tolik věcí,už aby do toho dorůstl...

kacenka25
3. črc 2009

já jsem 50 nekupovala, 56 jsme nosili ještě na konci března 😅 víc než tři měsíce v 56, taky dobrý no. Ale strašně rychle to dohnal teď v červnu, to jsem najednou vyřadila 62 a spoustu 68 vyřazuju dneska, páč jsem zkusmo změřila 74 a vida, ono mu to je! Tak všechno vyprat a 68 téměř celou vyřadit, zbylo mi pár bodýček a asi dva overálky na spaní, nějaký tepláčky a ponožky. Ostatní je malé. Mikina už nám není 68 ani jedna. Prostě klasickej růstovej spurt, během měsíce z 62 na 74, mazec no. Ale zas je krásný vidět, jak hezky prospívá a jak se mu dobře daří.

petis
3. črc 2009

Ahoj holky,

tak jsem dnes našla Kájce první zoubeček !! Krásně na mě zacinkal 🙂

jitie
3. črc 2009

ahoj holky,
jdu se s vámi rozloučit, jedeme na chalupu..
teď jsem dobalila a dala si do tašky slušnou sukni a tríčo, když se budeme s Míšou fotit, tak abych nedělala ostudu 😀

Děti vám krásně rostou 😵 a petis, co se říká, kdo najde první zoubek, ten by měl dostat na šaty, ne??? 😉

tak paa

tercie
3. črc 2009

Jééé Peti gratuluju k nalezení zoubku, a přesně jak říká Jiti, kup si něco na sebe 🙂

Jiti tak v pořádku doražte a zítra se na tebe těším. Jdu taky vybrat garderobu 😀

lehna
3. črc 2009

ahoooooooooooooj holky,

no tož já teďka nestíhám☹. Štěpík prodělal šestou nemoc. od neděle do úterý zvýšená teplotka a ve středu se osypal,včera se to nezlepšilo,tak jsme dneska jeli k mudře.ta nám potvrdila šestou nemoc. tak jsme fásli ditiaden na zklidnění té vyrážky a prý bude líp spát. tož jsem zvědavá😀. chudáček, musí ho to svědit, peřs den byl takový neklidný, plaká, mrčí, takže jsem na net neměla ani pomylšení.

Jitulko-staršně moc gratuluji k negativním triplům 😵 . jen ať dál vše pokračuje bez problémů🙂

Am- Daník je skvělý.

Peti-Kájulka je úžasná, naprosto dokonalá princezna. kočka 😵 . a gratuluju k prvnímu zoubečku🙂.to je radost,že?? mi vyhrkly i slzy jak jsem zoubek objevila🙂
Mamka mi řekla, měla bys dostat na šaty, když si ten zub objevila první, aspoň ramínko 😀 😀 😀

Kačko- nám už je některá i 74 malá, nosíme už i 80 😅

JO a Peti- bylo by fajn, se klidně někde a někdy sejít 😉 . už mě to napadlo dááááááávno 🙂

maky82
4. črc 2009

Ahoj holky, po delší době vás všechny zdravím, ale pc nějak nestíhám. I když Adámek je hodný...když spí, snažím se udělat něco doma.

Přihodila jsem pár fotek 😉

V rychlosti jsem se snažila dočítat, všem moc gratuluju...ať už k úspěšným kontrolám, tak i k zubíkům 😀

Dneska máme oslavu - Šimon měl 4 a neteř 2roky...

Jinak u nás všechno dobrý, Šimon zlobí, Adam krásně jí a spí 😀 v noci vstáváme max.2x

Musím letět, budí se mi dítě 😀 Opatrujte se, papa

tercie
5. črc 2009

Ahoj holky, tak jsme se včera sešly s Jiti, a bylo to moc fajn, a už se těším kdy nám vyjde nějaký další setkání 🙂
Fotku má Jiti, tak vám ji sem hodí až bude na netu. Moc jí to sluší a už má krásný bříško 🙂
Tak Jitu teď jsem tě zdrbla co? 😀

lehna
5. črc 2009

čusek 🙂

jééé M9šo to vám závidím, že jste se s Jitu sešly🙂. na fotečku s Jituščiným bříškem se těším 🙂

Maky-to znám, když malý spí, rychle něco stihnout udělat. já mám na to dost fofry,když si zdřímne akorát na půl hodiny, kde jsou ty časy kdy spal dvě hoďky 😅 🙂 .
Tak Šimonkovi vše nej k narozeninám od tety z koníka🙂

maky82
6. črc 2009

Díky Leni, jsi hodná 🙂

Oslava se nám povedla, i počasí, včera jsme byli na výletě v Lešné v zoo, Adam celý den spal, ale večer si to vynahradil - od 4 do 9 nespal, jen brečel a byl přisátej u prsa. Dneska se mu taky venku špatně spalo, teď ale v sušárně zabral. Asi mu bylo venku teplo. A zítra odpoledne máme poradnu, tak jsem zvědavá na tu jeho váhu. Já už ho normálně nemůžu unést, když si má třeba po jídle brknout.

Jdu vypalovat fotečky, mějte se fajn a moc se neupečte 😀 😀

jitie
6. črc 2009

Ahoj holky,
tak už jsem doma za chalupy,v albu mám 2 fotečky ze srazu s Míšou, byla to paráda, výborně jsme pokecaly a holky Míša má úplně nádhernej domeček 😵
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kaca007
6. črc 2009

ahoj holky, nestíhám vás dočítat, ale alespon nové fotky jsem vložila...jitie už jsi skoro za půlkou vid? to je supeeeeer! koukala jsem do albíčka a máš pěknej vánoční obleček pro mimi🙂
taky musím takový sehnat.
petis, prosím písni mi do IP, kde jsi to koupila. díííky 😵

misa.ottovka
7. črc 2009

Ahoj holky, zdravm po strašně dlouhé době. A Makynce sice se zpožděním, ale gratuluju k Adámkovi!!! Jitie také gratuluji k tripple testům.

My se máme fajnově, malá prospívá krásně, a plně kojíme, sice strašně zasto, ale díky bohu za to. Jinak Simča je zlatíčko, až na to že od druhého měsíce přes den vůbec nespí, a nechce být v postýlce a sama stále brečí.Celkově naspí max. 10h denně,takže celkem nestíhám nic 😀

lehna
7. črc 2009

ahoooooj,

tak my máme taky už dva zuby, druhý jsme našli v sobotu 😵 .

Dneska jsme byli na KO na neurologii, kvůli té hlavičky, teďka nemám moc čas se rozepsat, takže jen tak ve zkratce - Štěpi je v pořádku, vyvíjí se normálně, pokud ale ovšem dopadne čtvrteční sono hlavičky opět blbě,nebo stejně, tak bude muset na CT v celkové anestezii ☹ . teďka za měsíc mu hlavička porostla už jen o jeden cm,tak snad to sono bude o.k.

za chvíli se jdem ještě zvážit a změřit k naší paní dr. 😵

maky82
7. črc 2009

Míšo, tak to vím, o čem mluvíš. Malej přes den taky nechce spávat a to jsou mu 3týdny! Je vidět, že usíná, pak sebou trhne a je po spaní. Dneska jsem stihla jen umýt nádobí a vyžehlit 😠 a to ho musel chovat manžel. Začal totiž hodně sledovat věci kolem sebe a ležet se mu v žádném případě nelíbí. Teď ale jedl naposledy o půl 2 a od půl 3 do teď ještě spí. Musím ho už jít vzbudit.

Dneska jsme taky měli poradnu, vážíme 4800g a měříme 57cm. Přijde mi ale divný, že by za 3týdny povyrostl o 7cm! Taky máte takový "rychlorosty"? 😀 Šimon měl 57cm v 5týdnech.

Mějte se všechny hezky a opatrujte se. Snad se tu zase brzo ukážu

🙂

kacenka25
8. črc 2009

ahojky,

taky jsme byli na chaloupce, to je takovej českej víkendovej relax co? 😉

Jíťo, taky moc moc gratuluju k negativním triplům, zas jedna zkouška za vámi a klid na duši.... 😉 . Jen tak dál, všechno dobrý a v pořádku, kéž by.

Maky, já rychlorosta nemám, 57 cm měl na čtyřech měsících 😀 Rostl z počátku pomalu, ale pak se to zvrtlo a nestačím vyřazovat oblečení. Teď už je to fakt fofr s tím růstem. Nicméně buď ráda, že tak dobře prospívá, že mu mlíčko chutí 😵 😵 😵 😵 😵 .

K zoubkům též gratuluju, musí to být hezký a dojemný, najít první zoubek. My zatím ničehož nic, žádný zoubeček se neklube.

kacenka25
8. črc 2009

Maky pardon ve třech měsících, já se spletla. Jenže Kubík byl malej, když se narodil měl jen 50 cm. Tak to hraje velkou roli....

lehna
8. črc 2009

Maky,
tak zkus malého zavinout do plínky(ručičky), nebvude sebou tak škubat a budit se. my to taky tak dělali,pak si zvyknul. i v noci jsme ho balili.
JInak ve 3 měsících( respektivě v 10týdnech,kdy jsme byli na KO) Štěpi měřil 58cm a vážil 5.37kg. no a to se narodil 3kg a 50cm 😅

A teďka v 5,5 měsících váží 8,30 a měří 70cm.
nás za chvilku přeroste 😀 😵

Kačko- neboj, tak se zoubků dočkáš a budeš tak dojatá jako my🙂. nám s manžou i slzička málem ukápla 😵