Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
19. zář 2008

ten samej Míšo???

tercie
19. zář 2008

Nene, ségra má Gesslein ale tuhle kombinaci

luckamb
autor
19. zář 2008

Holky tak moje "skorošvagrová" včera maturovala a ze tří předmětu odmaturovala a z čj musí znova v prosinci.

kacenka25
19. zář 2008

včera maturovala? nematuruje se v květnu??? a co ta ájina? zmákla ji aspoň na trojec?

luckamb
autor
19. zář 2008

NO právě proto že dělala v létě reparát, tak maturovala až teď v září, víš. Ten reparát v létě udělala. No a včera odmaturovala ze tří a z té čj ne. Ale z angliny odmaturovala. 😉

kacenka25
19. zář 2008

já myslela, že ten reparát je oprava maturity. teĎ už tomu rozumím 😉 češtinu mají těžkou? co dělá za školu? v MB?

strouzek
19. zář 2008

ahoj luci a tercie

kači a proč si ho zavrhla ten jane??

kacenka25
19. zář 2008

kvůli hodně časté vadě a poruše, kterou s ním holky mají a mě se ta chyba podařila na vlastní kůži jen co jsem ho chytla do ruky a zkusila se po obchodě projet. z toho mi bylo jasný, že to není výmysl, ale pravda. jinak jsou Jané strašně krásný kočárky, ale díky, nechci poruchovej.

luckamb
autor
19. zář 2008

Kačenko dělá zdrávku tady v MB

tercie
19. zář 2008

Reparát je oprava vysvědčení, aby ji k matuře vůbec pustili, nemýlím-li se?

tercie
19. zář 2008

Jé luci má novou krásnou fotku 😉

luckamb
autor
19. zář 2008

TErci přesně tak, je to oprava toho že propadla z anj 😉
jinak díky z a pochvalu fotky 😀 tvářím se tam sice jako debil, ale to není tady moc vidět 😀

kacenka25
19. zář 2008

Luci jo taaaak, neznám nikoho, kdo by dělal zdrávku. A tak půjde do nemocnice? Tam asi přiímají posily pořád ne? Nevíš, Luci, jak je to s pověstí porodnice v MB? Co jsem tam ještě bydlela, tak byla pověst příšerná a ženský jezdily do Turnova a tak. Už je to lepší? Hele a na Pirkáči se asi nerodí viď? Já jen že tak trochu koketuju .... kde bych přivedla na svět Kubíčka víš.

Kráááááááááááááááááásná vdaná paní mladá juuuuuu 😵 😵 😵 teda tobě to sluší Luci! Krásná holka a šikovná kuchařka,ty jo, smrtelná kombinace.

tercie
19. zář 2008

Hele to je asi normálka, já si jako debil připadám na úplně každý fotce 😀 Já nesmím vidět, že ,mě někdo fotí, pak jsem přirozená a i se na to můžu koukat, ale jak to čekám, tak se vždycky tvářím jak pipina 😀

strouzek
19. zář 2008

kači fakt? já četla na koníkovi recenze a nezdálo se mi že je tak poruchový řekla bych že normálně jako každý jiný i cortina má dobré i špatné recenze. u nás vyhrávají tyhle dva kočárky u mě jane a u manži cortina, chceme se jet do polska podívat jestli tam mají a hlavně jestli jsou levnější . pořádně to ošahat prohlídnout, cortinu znám dobře ale to jane jsem viděla a zkoušela akorát sporťák, hluboký jsem nikde neviděla ani v obchodě

strouzek
19. zář 2008

jé lucka má novou fotku, si taky musím nějakou dát

luckamb
autor
19. zář 2008

Kačenko: děkuju za pochvalu, ještě teď se trochu červenám, jak si mě vychválila. Jinak porodnice v MB už si s pověstí malinko polepšila. Nevím, stejně tam ženská leží pár dní, tak co. POjeď rodit sem a já tě přijdu navštívit do porodnice, ju?! Jo a na pírkáči už se dlouho dlouho nerodí

martek
19. zář 2008

kaci, to bylo na tebe 😉
normalne jsem si zaplakala...ale stestim....desne rychle to uteklo...si pamatuju, jak si testovala, ated stojis u postylky.... 😵 😵 😵 😵

luckamb
autor
19. zář 2008

no a za chvíli bude stát u postýlky s miminkem

tercie
19. zář 2008

Martek viď, mě to taky bere, když holky vidím... 😅

martek
19. zář 2008

ter, ani nemluv 😅 😵

kacenka25
19. zář 2008

Miško přesně, jak vím, že mě někdo fotí, nahodím škleb takovej nepřirozenej a vypadám jak Shrek. Když o tom nevím, ty jo, kolikrát jsem překvapená, vyleze z toho pěkná fotka. Moc se to nestává 😖 😢

Strouzku to si musí každá mamina sama zkusit, jak se jí s tím manipuluje. Budeš to vozit ty a ne jiné holky z recenzí. Mám kamarádky s Jané i s Cortinou a samozřejmě že obě strany pomluví tu druhou a ten svůj kočík vychválí. Chtěla jsem tím říct, že přesně ta vada, kterou mají Jané a popisují ji maminky, se mi přihodila na vlastní kůži. Neznám nikoho, kdo by měl tenhle nový model Cortiny, tak nemůžu posoudit, jak hodně ten podvozek vylepšili. Ty Cortiny z roku 2006 a 2007 mají taky poruchová přední kola a snad i něco v podvozku. V téhle nové řadě si dali záležet a odstranili ty vady. Je to na konstrukci i vidět, to bylo první, po čem manža koukal, jestli to už zmizelo. Navíc tam nejsou ty příšerný plastový kola, dali tam ty univerzální tvrzený z gumy. Jané je dražší a mě se líbí hrozně moc i za tu dražší cenu, než je Cortina. Ale fakt ne, Cortina vyhrála.

kacenka25
19. zář 2008

Martek díky 😵 😢 letí to, občas si taky povzdychnu. Občas bych chtěla čas zastavit a kochat se tím krásným stavem..... Jo jo postýlka slouží jako odkládací plocha na oblečení, už je celá zavalená, páč tam je i vanička, krémy, balíky s plínkama.... bordel. ale za týden končím v práci a pustím se do praní a žehlení a rovnání do skříní. Ten binec je ukrutnej fuj.

Luci

strouzek
19. zář 2008

kači no právě mě se jane strašně líbí a s tím sporťákem se jezdilo skvěle ale ta cena je hrozná. manžovi se líbí cortina moc a i cenu si pochvaluje. no má pravdu jane ceny nad 20 tis. a cortinu seženu i za 14 tis. rozdíl 6 tis. je dost za to pořídím postýlku s povlečením a i přebalovák, takže to vidím asi na tu cortinu. barvu chceme univerzální i kdybych už veděla co to bude, protože chci si kočár schovat pro druhé mimčo

tercie
19. zář 2008

Holky trpaslíci, minule jsem to sem psala, ale nějak jste nereagovaly, radila mi ta moje kamarádka před početím jíst slunečnicový semínka, že prej tělo připraví na těhu, obsahujou moc důležitejch látek. Tak si myslím, že to stojí za zkoušku, co vy na to? Je to nějaká babská rada, už nevím, kde k tomu přišla...

luckamb
autor
19. zář 2008

holky tak po kočárkách já ještě nekoukala, jen tak jako podle barev 😀

tercie
19. zář 2008

Luci já taky jen když jsem byla vybírat se švagrovou, líbil se mi ten co mám v albu, ale to se může ještě změnit 😀 za takovou dobu...

martek
19. zář 2008

ja mam vybranej malej, divnej Quinny Buzz...pro me je nejdulezitejsi, ze se libi manzelovi.... 😎

ter, ze bych to zkusila? doma je mam 😉

luckamb
autor
19. zář 2008

No já bych asi slunečnicový semínka nezobala 😅

martek
19. zář 2008

luci, to ale neni zelenina, to muzes 😀