• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Luci proč ne, jsou dobrý, je to jak oříšky... akorát se jich nesmí sežrat moc najednou, mě po nich tuhle bylo blbě :grinning:
A taky si říkám, že na každým šprochu pravdy trochu, a že za zkoušku nic nedám, a kdyby to drobátko aspoň k něčemu pomohlo... holky já bych dělala nevím co, abych počala :grinning:
19. zář 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Martek: no jo ale roste to :grinning: :grinning: :grinning: a už to je podezřelý, stejně jako všechna zelenina a ovoce
Jéééé nekoukaly jste včera na jste to co jíte?? TA slečna měla strašně kásnou holčičku.
19. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
slunečnicový semínka? jste veverky nebo ptáčci?

počkat, to je to barevný, jako lentilky? takový malý zrníčka co prodávají v obchodě? Tak to mi docela chutná :slight_smile:

strouzku Cortinu z roku 2008 za 14 tisíc neseženeš, to ti prodají tu starou verzi na tom blbým podvozku... Ty nový jsou nejlevnějc za 16 tis z netu a pak si sháněj servis....
19. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci a ty nejíš zeleninu či co? Jsem to nějak nepochopila...
19. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, koukala sem....ta pani byla taky moc hezka a na 100kilo rozhodne nevypadala...to vypadam hur :rolling_eyes:
19. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači slunečnicový semena neloupaný jsou černý, vyloupaný jsou takový šedivý... kdes vidělq barevný? Nepleteš si to s burizonama? :grinning:
19. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Terc správně si to pochopila.... nejím zeleninu, ovoce taky moc ne - jkao sním ho, ale koupit bych si ho nešla, houby, luštěniny, králíka, ryby, suchý salámy no a to je asi všechno
jooo... a co jako jíš? A proč to nejíš? :grinning:
ja uz nejim nic
za tyden mame sraz s vejskou a mam obavy ze me ani nepoznaj :rolling_eyes:
19. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Martek: byla tlustá dost, ale sympaťačka
Terc: těstoviny, brambory, šunku, sladký, omáčky, maso, maso, maso
19. zář 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
luci....ja symapticka nejsem..... :rolling_eyes:
norlmalne, jednou se se mnou rozesel kluk, ze jsem desne flegmaticka :grinning:
ja, maximalni hysterka a prej flegmatik :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JO tak to můj flegmatismus chlapy taky dost vytáčí. Manžel je nepříčetnej, když se hádáme a já mlčím a ignoruju ho :slight_smile:
19. zář 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak to nevím, to je spíš asertivita než flegmatismus?
Hele a to nejíš ovo zele že ti to prostě nechutná, nebo z jakýho důvodu? To teda nejsi vegan ani vegetarián, ale nefalšovanej masožrout :grinning:
19. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
slovo flegmatismus neznám. já bouchnu jak sopka a pláču :pensive:

Terci šla jsem se schválně podívat do kabelky (nosím si je sebou, pro případ mlsný) a jsou to loupaná slunečnicová semínka obalená v polevě. je to barevné jako lentilky, ale maličké, no semínka no. tak to mi chutná. jednou jsem to měla i neobalené v tom sladkém a chutnalo to jak ořechy. jen jsem se toho taky přejedla a bylo mi zle
19. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
muj manzel byl flegmatik...nebo spis pragmatik...pri hadce mlcel...a tim me jeste vic drazdil.....takze tedka rveme oba dva, a on mozna jeste vic :grinning:
19. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak, v polevě, tak to pak jo :wink: Mě taky chutnaj, já je měla ale nějaký asi prosolený, nebo už nevím, a když jich sním moc tak je mi pak hnusně špatně
19. zář 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Terc: ne je to flegmatismus, já se prostě jen tak něčím a někým rozhodit nenechám a když už náhodou jo, tak to stojí za to. Moje babička mi vždycky říká, že je to hrozný jakej jsem nenapravitelnej optimista a flegmatik :grinning:
19. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TErc: nejím to protože mi to prostě nechutná.... jsem divná já vím
19. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kači v ostravě měli cortinu 08 v akci zrovna jsme u ní stáli v sobotu tak manža zkoušel jezdit.
19. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holčičky moje tak jsem tu konečn s vámi, nějak jsem se dneska nemohla vyhrabat s postele
19. zář 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj eximko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooooooooj martek :grinning:
19. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj exiiiiiim :wink:
19. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooooooj tercie :grinning:
19. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
se tu budeme takhle vzorně zdravit :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všechnyyyyy :grinning:
19. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak už víte co mám v bříšku :grinning:
strouzku ty si prostě 1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se hezky pozdravily... :grinning: ještě že už je pátek :grinning:
19. zář 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj eximko,
gratuluju k Nicolce :wink:
19. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
strouzku jejda tak to bych ji hned koupila..... teda kdybych bydlela v Ově. Já potřebuju něco v okolí Náchoda, kvůli servisu. Pak nebudu posílat kočár někam do Prahy či kam a nosit dítě v náruči. Kdepak, tady mi půjčí náhradní kočárek po dobu opravy.... bez starostí. Je fakt, že je to dražší než z netu, ale ten komfort je mi přednější. V tomhle případě na peníze nekoukám. Ostatně co se týče dítěte, nekoukám na peníze snad vůbec :sweat_smile:

čaaaaaaaaaaaaaaaau Terezkooooooo :dizzy_face: ahooooooooooooojky jak je? Krása viď?

Terci já je solené neměla, jen vyloupané a snědla jsem jich moc a nesedlo mi to. Pálila mě žáha a žaludek byl nějakej houpavej.... Ale jinak je to dobrý zobání k telce.....
19. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek