Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
5. led 2012

@jitie Ahoj Jíťo 😉

jitie
5. led 2012

@luckamb ahoj Luci 🙂

petis
5. led 2012
kacenka25
6. led 2012

a teď už to vidět je? 😀 stáááále 2v1 a čekám, termín je sice v neděli, ale manžel je jak na trní a pořád se vyptává. Kuba začal chodit do školky každý den a fakt je tu smutno, celé Vánoce jsem měla dům plný lidí a najednou sama i bez Kuby a Emi nikde. Si zvyknu na ten klid a havaj a pak to zas bude těžkej začátek 😀 radši bych šla z jednoho kolotoče do druhého než stihnu zlenivět 😀 😀 😀

jitie
6. led 2012

@kacenka25 tady už je vidět 😀 ale pořád nic moc 😀 tak držím palce,ať je to co nejdřív, to čekání je hrozný 😝

luckamb
autor
6. led 2012

@petis děkuji, už jsem sehnala 😉

kacenka25
6. led 2012

@jitie ale zas až tak obrovská být nemusím, tohle stačí, aspoň nebude tolika co shazovat, prvé těhukila mi šla hodně ztuha, no spíš bych řekla nešla než šla 😀 😀 😀 😀

jitie
6. led 2012

@kacenka25 já naštěstí svých hodně přibraných kil jsme shodila a i něco navíc, ale u druhýho už to takový být nemusí..ale ty jsi byla vždycky vyzáblá 🙂

petis
7. led 2012

Tak ode dneška je Kačenka dvojmamkou, ráno po 10 hodině se jin narodila Emička 🙂 🙂 🙂 Hurááááááááá !!!
Akorát bobek psala, že je plná porodka, tak že leží na gyndě a nemá malou u sebe, ale snad mamči Emičku brzy dají.
Velká gratulace, Kači, moc moc velká 🙂 😵

tercie
9. led 2012

@kacenka25 Mamčo mooooc gratuluju k Emince, přeju jí do života hlavně zdraví, štěstí, a lásky kopec, ať má pořád důvod k úsměvu 🙂
To mě mrzíže jste nemohly být od začátku hned spolu, ale nebojte holky,to všechno doženete!!!

Holky Kači mi psala, že by měli dnes propouštět, tak se snad místečko uvolní a Bude moct mít malou u sebe. Manža prý byl překvapenej, pořád čekal toho chlapečka 😀
Kačenko a ještě mě zajímá, co Kubík říká na sestřičku 🙂

luckamb
autor
9. led 2012

@kacenka25 gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amelie001
9. led 2012

Gratulejšn

jitie
9. led 2012

@kacenka25 gratulujiiiiiii Kačí 😵

maky82
9. led 2012

Také gratuluji k Emince z celého srdíčka, ať vám dělá radost...

puckalucka
11. led 2012

Veliká gratulace a spoustu štěstí a zdraví přejeme 😉

kacenka25
12. led 2012

ahojda holky, mockrát děkuji za gratulace. Na porodnici mě přestěhovali až v neděli odpoledne, bylo to fakt dlouhý! Měla jsem strach i o kojení, páč mi ji nevozili a když jsem tam šla, tak mi ji nedovolili probudit k přiložení, páč prý blinká ....... Domů nás pustili v úterý ráno, doma trochu provozní chaos, ale to je asi všude. Když nás pouštěli, měla malá 2670 g, takovej prcek.
Porod byl super, v sobotu v sedm mě přišla první bolest, myslala jsem, že je to křeč, páč jsem v pátek snědla rybí salát a trochu mi nesedl. Za hodinu další jedna, ale tak nějak se to dalo. Pak asi dvě do půl devátý a zas nic, v devět už to bylo co tři minuty najednou z ničehož nic. V 9,18 přijela babi hlídat a my vyrazili do porodnice a v 10,02 byla Em s náma. V porodnici jen prdli vodu a šlo se na to. Tak já měla doma asi 4 bolesti za dvě hodiny a pak hned rychlovka 2-3 minuty. Do porodnice jsem přijela už se zašlým lemem 😀 tak se hrozně divili 😀 . Mladá doktorka furt čekala s nástřihem, takže se podařilo střihnout pozdě a rupla mi i ta moje stará velká jizva k zadečku, jak jsem s ní byla i na plastice. Zas jsem to odnesla tam dole chjo. Doufám, že tentokrát nebudu muset za rok zas na přešití 😢 . Pak ani nevěděla, jak to má sešít, naštěstí šel kolem můj gyndr. a PA mu řekla, že mu rodí paní Černá tak se šel podívat a k mé velké radosti mě sešil sám, tak to snad bude OK. Samotný šití bylo přes hodinu a čtvrt, přesně to nevíme, páč už mě to ani nešlo sledovat čas.
Míšo Kuba zatím dobrý, uvidíme jak brzy ho to přestane bavit, že se dělí o pozornost. Dneska u nás byla doktorka převzít si Em do péče a hned mi zakázala vodit Kubíčka do školky, v té naší řádí zápaly plic, tak aby mi to nepřinesl domů. Tak budem do února doma spolu, snad se nepofackujem 😀 . Tatík fakt čekal kluka, i když mu prej bylo jasný, proč peru růžovky, ale prej si nebyl jistej. Všichni mu říkali, že mám špičaté bříško, že to je znak pro kluky, že mi holčička nebere krásu, že mi to naopak hrozně sluší a tak fakt čekal kluka 😀 . Za Em je rád, včera se přiznal, že si ji užívá víc než Kubíka, toho se bál. Em si chová, chce vozit kočárek, to s Kubíčkem fakt nechtěl.

tercie
13. led 2012

@kacenka25 Káťo mám radost, že vám to tak pěkně vyšlo všechno, a porod jsi měla teda luxusnííí 🙂 šití doufám bude dobrý,když tě šil tvůj doktor.
Tak si užívejte rodinko, přeju jen to nej 🙂

tercie
13. led 2012

@kacenka25 a Káťo.... fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy chcem!!!! 🙂

luckamb
autor
13. led 2012

@kacenka25 Kačenko krásný. A super rychlej porod. To je fajn. Tak si to užvej a jak říká @tercie šup sem fotky.

tercie
13. led 2012

@luckamb teď jsem myslela, že chceš fotky po mně 😀

kacenka25
14. led 2012
kacenka25
14. led 2012

ahoj holky, fotek jsou mraky, ale stahovat už se to nestíhá 😀 . Porod luxusní a přála bych ho všem!!!! Pamatuju si, jak mě den před propuštěním sprdla jedna doktorka, co za mnou přišla na pokoj, jaktože nemáme vyšetřený sluch.... Tak jsem na ní vyvalila oči, jak to mám asi vědět.... po chvíli se vrátila, že si mě spletla, že tady ležela maminka, co mi byla podobná a Em si vzala...... Po chvíli se vrátila, dala mi ji a odchází. Tak jsem na ní houkla, jestli mi teda řekne, jestli slyší nebo ne, tak prej ano. To je přístup, myslela jsem, že jsem snad na jiné planetě....
Šití asi dobrý, páč už si vcelku dobře sednu, jen je problém tvrdá plovoučka, takže závodit s autama s Kubíčkem nejde.... A až bude od pondělka taťka v práci, to bude teprva mazec 😝

tercie
14. led 2012

@kacenka25 Krásná šťastná mamina... vůbec nevypadáš jako po porodu 😀
A Emi je nádherná 🙂
Doktorka nána, to je přístup... ale hlavně je je malá OK.
Závodům na plovoučce jsem se musela smát, úplně tě vidím 😀

tercie
14. led 2012

@kacenka25 A Emi má super kukuč 😀

jitie
14. led 2012

@kacenka25 krásné fotky, Emi je nádherná 😵 😵
teda ta doktorka je blbka, fakt přístup 😝
hlavně, aby to dobře srostlo..zachvíli budeš sedět i na plovoučce 😀

puckalucka
20. led 2012

@kacenka25 Tak Emička bude tatínkova prdelka, jo 😉 . Je krásná a okatá a připadá mi i tatínkovi podobná. Jak to zvládáš?

Jinak nás přepadlo nachlazení, komplet všichni máme rýmu a já jsem se dneska ráno vzbudila s takovým bolením těla, že už se moooc těším na večer až tenhle den skončí

kacenka25
23. led 2012

@puckalucka nevím jestli bude tatínkova prdelka, zatím to může být jen ten "počáteční šok", uvidíme 😉 . Podobná mu je hodně, i barvou pleti a vláskama. Kubík je zas celý po mě, světlý a světlovlasý. Když kojím Em, tak jsme se smáli jak je moje prso bílé jak padlý sníh a ona je snědá jak kdybych já byla dva týdny u moře 😀 😀 😀 . Kontrast na fotce je vidět ještě víc 😀 .
My máme taky komplet rýmu, jen Em ještě ne. Kuba byl po Vánocích 5 dnů ve školce a už ten čtvrtý měl rýmu a kašel, má ji dodnes.... Síla no. Uvidíme, až půjde v únoru zas, co nám přinese... Snad už ty zápaly plic a jiný hnusy budou vyléčený a nikdo to tam zas nezatáhne. Jináč platím školku pánubohu do oken 😕 😅 .

martek01
25. led 2012

Hoj zeny 😎

@kacenka25 moc gratuluju!!!!!!!!!!!!

posilam fotku dvoumesicniho otesanka 😀

petis
25. led 2012

@martek01
Krásný Otesánek 😀
Jaké má míry ?

My jsme se přesunuli na vel. 68 🙂 Na to, že Honzíkovi ještě nejsou ani 2 měsíce, tak je to celkem úsměvné 🙂

martek01
25. led 2012

@petis velikost nevim, neresim, ale asi taky 68 😀 i kdyz jedny teplacky z Lindexu ma 56 a jak mu pekne sedi 😅 😀
a ma necelych sest kilo cca. pribiral tak ctvrt kila tydne, ale tedka trosku bojkotuje jidlo 🙄 je od 6ti tydnu na UM a jidaval prumerne tech 140. ted ale ma denni doby, kdy da devadesat a vic ani tuk, bych mu to tam musela narvat snad usima 😀 ale pak treba zase 150 😀 no dela si z nas peknej dobrej den 😀 ale ne, jsem spokojena, je strasne hodnej, zbytecne nebreci (jen kdyz ma hlad a to byva kriticky, nejspis si mysli, ze je ohrozenej na zivote a jidlo musi byt tak do 45ti vterin, jinak by umrel 😀 😀 ). v noci spi taky pekne, vstavam jednou kolem ctvrty a pak spi az do tech pul osmy. takze zlaty dite 😵 no musim to zatukat, abych to nezakrikla 😉 ¨