• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
kaci, co se deje?
15. zář 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bylo na tebe, jakože tak dlouhý cyklus a test negativní.....chjo
tuhle zas bylo ve zprávách, jak někdo dal dítko do babyboxu :cry: to je v řiti, ty jo, tolika snažilek a mimi se nedaří a jiný baby zas odkládají děti jak nepotřebný noviny :cry:
15. zář 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko. to je počasí co?? :angry: hnus minulý týden jsem ještě nosila nazouváky a tento týden to vypadá na kozačky
15. zář 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci...ajo...... neber to tak katastroficky, proste se mi prodlouzil cyklus..... uz sem byla na vyvolavacce... :wink:
15. zář 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jsem zas v práci bleeeee
beru to katastroficky, mě je vás totiž líto, víš, jsem děsněj samaritán a prostě s váma soucítím :frowning2:
15. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek neboj se mrcha přijde pak měsíc oraz kvůli oparu a pak pořádný snažení a bude to :wink: hlavně pošli už toho svýho chlapa na vyšetření ať víš jestli je vše okej
15. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si ohřála jablíčkový kompot, co jsem včera dělala k telce večer. Mňam, krásně to zahřeje a skořice s hřebíčkem tu voní jak o vánocích :grinning: Letos se na vánoce strašně moc těším, juchu, konečně je budu mít volné a nestrávím je v práci jako každý rok... a taky budu mít spoustu času na nákup dárků, na výzdobu bytu, na cukroví...... hrozně se těším holky :dizzy_face: :dizzy_face: mě to chytá každý rok v září, letos není vyjímka :grinning: :grinning:
15. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno sněhurky,tady trpaslík :grinning:
hlásím 3DC
15. zář 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau trpaslíčku z Prahy, taky tam u vás tolika leje? hnus co? už nevím, co bych na sebe víc navlékla..... musím prohrabat manžovu skříň :grinning:
15. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jiťule

kači já se na tyhle vánoce taky strašně moc těším už kolik roků jsem se na ně netěšila a nadávala že už zase budou ale letos se na ně těšíííím budu s pupkem a taky vánoce = končím v práci juchůů
15. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vánoce končíš v práci? máš termín až v dubnu ne? tak to máš ještě tři měsíce do porodu.... Půjdeš domů o měsíc dřív? Jako já? Já končím 30.9. Kdo ví, jestli na vánoce budu s bříškem nebo už s Kubulou v náručí
15. zář 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady leje jak z konve, ráno byla strašná zima a já si zapoměla nařídit budíka, takže jsem zaspala a vstávala až o hodinu a půl dýl :sweat_smile:

holky,já vám tak závidím, příští pondělí jdeme do toho gennetu,tak už se docela těším, že se to konečně hejbne..
15. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pujdu no nástup na mateřskou mám v únoru v půlce ale chci být doma už od ledna. jsem tak domluvená se šéfem už tu budu mít zástup tak stejně bych tu neměla co dělat
15. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýýý !!!! Pátej trpajzlík se hlásí do novýho tématu !!!!

Jak je, co novýho, nějaký drby? Povídejte, přehánějte :wink:
15. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci ahoooooooojjjj, no konečně, kde jsi byla?
novýho???no je Nový Bydžov, Nová Paka... :grinning: :grinning:
15. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tercie novýho? no já nevím asi nic
15. zář 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
to je počasí to by jeden ..... fuj .,.. :grinning:
15. zář 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a já hlasím 15DC :wink:
15. zář 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci to máš pravdu, nějaký prudký ten nástup zimy, jsem teprve schovala žabky a letní šaty už abych vytáhla kabát
jasně, :wink: hlavní je bojový plán :grinning: já teda s nikým domluvená nejsem, ale zástupce je tu od začátku května......

nazdaaaaaaaaaar šprtajzlíku :grinning: :grinning: :grinning: drby nevím žádný, jsem pozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já byla marod, tělo si řeklo o dovolenou, byla jsem na doraz.

Já jsem dneska 18DC a je mi zima, sedím tu v bundě a včera jsem měla večer depku, jak byla už brzo tma. TO mě jako nebaví.
15. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej šprtajzlíku :D Já už se Kači neučila... od Kuvajtu napadení :grinning:
15. zář 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu rodokmen naší rodiny..hrůza nás je jak much a ještě k tomu domyslet ty nemoci :rolling_eyes:

tak terci se válela v posteli, teda ty se máš, to by se mi taky líbilo :sunglasses:
15. zář 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo sádrový šprtajzlíci, to neznáš? To říkal Zdeněk Izer v těch televizních šarádách nebo co.

kosa fuj už jsem si do zásuvky dala přímotopek :wink: Ty brzký tmy mě taky děsej fujtajbl..... To zas budou dlouhý večery.... A jestli budu doma, jakože jo, tak to budou hodně dlouhý dny, za okny to vypadá na konec světa a takhle brzo :cry:
15. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jit no válela, asi první 3 dny, jak mi klesla horečka, tak jsem se vrhla na uklízení, na prádlo a dělala jsem taky na baráku, prostě likvidace restů, co mě strašily, a už mám klid, není nad aktivní odpočinek :grinning:
15. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak to neznám... Já od něj pamatuju jen tu scénku jak si dělá prču z Chodů... Máte mák? Mák? Nemám !! :grinning:
15. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci,tak to jo,teď by chtělo ještě týden volna za zotavenou po úklidu,co?? :grinning:
15. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti aspoň 14 dní, jéééé to bych brala....
15. zář 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jit jaqk děláš ten rodokmen, na myheritage... nebo jak se jmenuje ta stránka? Nebo jen tak, na papír?
15. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím taky kosu jak blázen, sedím tady v teplácích, tričku a mikině a piju teplý čajík s medem.
V sobotu jsme byli na svatbě Palově sestřence, byla taky zima, ale nebyl to takový extrém, naštěstí :wink:
Jak se máte, babulky?
15. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek