Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
15. zář 2008

kaci, co se deje?

kacenka25
15. zář 2008

to bylo na tebe, jakože tak dlouhý cyklus a test negativní.....chjo
tuhle zas bylo ve zprávách, jak někdo dal dítko do babyboxu 😢 to je v řiti, ty jo, tolika snažilek a mimi se nedaří a jiný baby zas odkládají děti jak nepotřebný noviny 😢

strouzek
15. zář 2008

brý ránko. to je počasí co?? 😠 hnus minulý týden jsem ještě nosila nazouváky a tento týden to vypadá na kozačky

martek
15. zář 2008

kaci...ajo...... neber to tak katastroficky, proste se mi prodlouzil cyklus..... uz sem byla na vyvolavacce... 😉

kacenka25
15. zář 2008

a už jsem zas v práci bleeeee
beru to katastroficky, mě je vás totiž líto, víš, jsem děsněj samaritán a prostě s váma soucítím ☹

strouzek
15. zář 2008

martek neboj se mrcha přijde pak měsíc oraz kvůli oparu a pak pořádný snažení a bude to 😉 hlavně pošli už toho svýho chlapa na vyšetření ať víš jestli je vše okej

kacenka25
15. zář 2008

jsem si ohřála jablíčkový kompot, co jsem včera dělala k telce večer. Mňam, krásně to zahřeje a skořice s hřebíčkem tu voní jak o vánocích 😀 Letos se na vánoce strašně moc těším, juchu, konečně je budu mít volné a nestrávím je v práci jako každý rok... a taky budu mít spoustu času na nákup dárků, na výzdobu bytu, na cukroví...... hrozně se těším holky 😵 😵 mě to chytá každý rok v září, letos není vyjímka 😀 😀

jitie
15. zář 2008

dobré ráno sněhurky,tady trpaslík 😀
hlásím 3DC

kacenka25
15. zář 2008

čau trpaslíčku z Prahy, taky tam u vás tolika leje? hnus co? už nevím, co bych na sebe víc navlékla..... musím prohrabat manžovu skříň 😀

strouzek
15. zář 2008

ahoj jiťule

kači já se na tyhle vánoce taky strašně moc těším už kolik roků jsem se na ně netěšila a nadávala že už zase budou ale letos se na ně těšíííím budu s pupkem a taky vánoce = končím v práci juchůů

kacenka25
15. zář 2008

na vánoce končíš v práci? máš termín až v dubnu ne? tak to máš ještě tři měsíce do porodu.... Půjdeš domů o měsíc dřív? Jako já? Já končím 30.9. Kdo ví, jestli na vánoce budu s bříškem nebo už s Kubulou v náručí

jitie
15. zář 2008

tady leje jak z konve, ráno byla strašná zima a já si zapoměla nařídit budíka, takže jsem zaspala a vstávala až o hodinu a půl dýl 😅

holky,já vám tak závidím, příští pondělí jdeme do toho gennetu,tak už se docela těším, že se to konečně hejbne..

strouzek
15. zář 2008

jj pujdu no nástup na mateřskou mám v únoru v půlce ale chci být doma už od ledna. jsem tak domluvená se šéfem už tu budu mít zástup tak stejně bych tu neměla co dělat

tercie
15. zář 2008

Ahoj holkýýýýý !!!! Pátej trpajzlík se hlásí do novýho tématu !!!!

Jak je, co novýho, nějaký drby? Povídejte, přehánějte 😉

jitie
15. zář 2008

terci ahoooooooojjjj, no konečně, kde jsi byla?
novýho???no je Nový Bydžov, Nová Paka... 😀 😀

strouzek
15. zář 2008

ahoj tercie novýho? no já nevím asi nic

luckamb
autor
15. zář 2008

ahoj holky,
to je počasí to by jeden ..... fuj .,.. 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

jo a já hlasím 15DC 😉

strouzek
15. zář 2008

ahoj luci to máš pravdu, nějaký prudký ten nástup zimy, jsem teprve schovala žabky a letní šaty už abych vytáhla kabát

kacenka25
15. zář 2008

jasně, 😉 hlavní je bojový plán 😀 já teda s nikým domluvená nejsem, ale zástupce je tu od začátku května......

nazdaaaaaaaaaar šprtajzlíku 😀 😀 😀 drby nevím žádný, jsem pozadu 😝

tercie
15. zář 2008

Já byla marod, tělo si řeklo o dovolenou, byla jsem na doraz.

Já jsem dneska 18DC a je mi zima, sedím tu v bundě a včera jsem měla večer depku, jak byla už brzo tma. TO mě jako nebaví.

tercie
15. zář 2008

prej šprtajzlíku :D Já už se Kači neučila... od Kuvajtu napadení 😀

jitie
15. zář 2008

píšu rodokmen naší rodiny..hrůza nás je jak much a ještě k tomu domyslet ty nemoci 🙄

tak terci se válela v posteli, teda ty se máš, to by se mi taky líbilo 😎

kacenka25
15. zář 2008

Míšo sádrový šprtajzlíci, to neznáš? To říkal Zdeněk Izer v těch televizních šarádách nebo co.

kosa fuj už jsem si do zásuvky dala přímotopek 😉 Ty brzký tmy mě taky děsej fujtajbl..... To zas budou dlouhý večery.... A jestli budu doma, jakože jo, tak to budou hodně dlouhý dny, za okny to vypadá na konec světa a takhle brzo 😢

tercie
15. zář 2008

Jit no válela, asi první 3 dny, jak mi klesla horečka, tak jsem se vrhla na uklízení, na prádlo a dělala jsem taky na baráku, prostě likvidace restů, co mě strašily, a už mám klid, není nad aktivní odpočinek 😀

tercie
15. zář 2008

Kači tak to neznám... Já od něj pamatuju jen tu scénku jak si dělá prču z Chodů... Máte mák? Mák? Nemám !! 😀

jitie
15. zář 2008

terci,tak to jo,teď by chtělo ještě týden volna za zotavenou po úklidu,co?? 😀

tercie
15. zář 2008

Jiti aspoň 14 dní, jéééé to bych brala....

tercie
15. zář 2008

jit jaqk děláš ten rodokmen, na myheritage... nebo jak se jmenuje ta stránka? Nebo jen tak, na papír?

petis
15. zář 2008

Ahoj holky,
hlásím taky kosu jak blázen, sedím tady v teplácích, tričku a mikině a piju teplý čajík s medem.
V sobotu jsme byli na svatbě Palově sestřence, byla taky zima, ale nebyl to takový extrém, naštěstí 😉
Jak se máte, babulky?