Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
15. zář 2008

terci jen tak na papír, musim objet dědu s babi,aby mi nadiktovali, co komu bylo..chtějí to v tom gennetu a ještě to samé u manžovi rodiny

tercie
15. zář 2008

Peti ahojky 🙂 Taky bych si zalezla s čajíkem, kdyby to šlo, jenže to nejde, musím tu sedět a dělat, bléééé

kacenka25
15. zář 2008

Míšo však na konci měsíce si půjdeš k doktorovi a budeš doma tak šest let 😉 😝 houby zle......

Ale válendo v posteli s knížkou, když za okny leje, tak to si určo nenechám taky ujít 😀

jitie
15. zář 2008

ahoj peto, koukím vy jste samá svatba..já kromě svý nebyla na žádný jiný 😀

petis
15. zář 2008

Já se zatím válím u telky bez knížky, ale taky to stojí za to 😉
Zítra ráno mě čekají povinnosti, tak tu s váma nebudu 😢

luckamb
autor
15. zář 2008

takže ať víme:

martek: 38DC
tercie: 18DC
luckamb: 15DC
jitie: 3DC
maky82: ????

petis
15. zář 2008

Jj, Jitu, měli jsme toho letos hodně, byli jsme na 3 svatbách, k tomu asi 3x 50-tiny a 2x 60-tiny. Už snad bude pro letošek klid, je to hodně finančně náročné.

tercie
15. zář 2008

Kači jo, kéž by... ale když, tak až tak koncem příštího měsíce 😀

kacenka25
15. zář 2008

čauky Péťo vy z těch oslav nevyjdete.....
jak říká Jíťa, já taky nebyla na žádné svatbě až letos na své a v červnu na svatbě mého nejlepšího přítele 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

No já byla letos taky jen na své a 16.06.06 jsem byla svědčit kamarádce, ale už je rok rozvedená ☹

petis
15. zář 2008

No jo, my měli letos "plodný rok", taky se nám nikdy tak nedařilo, předtím jsme byli akorát na své svatbě 9.9. 06 😉

Teď mi volala nástupkyně z práce, že to nezvládá, že je jí tam z toho na zvracení. No marné...

tercie
15. zář 2008

Peti naštěstí tě to nemusí zajímat, to už je její boj, aby se tam s tím poprala 😉 Ty už můžeš bejt v klidu 😉

Taky bych šla někam na svatbu, nebo narozeniny, nebo křtiny, jenom ať se něco děje 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

Petis: tka to má holka blbý, co?! 😅

petis
15. zář 2008

Jj, má to blbé, asi se tam v pátek stavím, jak tam pojedu s nemocenskou, jinak ať se trápí, měla na to času habakuk!!!

Psala mi Lehnička, že je miminko v pořádku, srdíčko bije jako zvon a krásně se tam hemžila 🙂

kacenka25
15. zář 2008

Míšo jak něco děje, stavíte ne? To máte dění docela dost....

Peťo a jak je doma? Užíváš si?

strouzek
15. zář 2008

huž jsem tu , ahoj peti, koukám že pořád něco slavíte no my taky furt nějaký svatby nebo narozky, jednak finančně náročné a i váhově, furt se žere něco pak se nemá přibírat

kacenka25
15. zář 2008

zas mě berou záda od božího rána ☹

petis
15. zář 2008

Jak je doma? To víš, vyspím se, to beru jako velké plus !!!
Jinak jsem minulý týden konečně vyžehlila veškeré resty, umyla okno ve stávající ložnici a celkově tam uklidila asi po roce skříň atd. Taky jsem se pustila do skříněk v kuchyni ... pořád jsem po dopoledních něco dělala, takže mi to ani nepřišlo.
Do toho vařím, peču, uklízím... tento týden tu možná budeme mít zedníky, tak bude zase o zábavu postaráno. A taky jsme domluvená s kamarádkama, co jsou taky doma, že se zastavíme na kafi.
Kači, neboj, taky si to budeš takhle užívat ... kdyby se u nás nedělalo, bylo by to lepší a větsší klid, ale i tak je to fajn 😉

luckamb
autor
15. zář 2008

teda holky zjistit kód ke ŠKodováckému rádiu vůbec není legrace.

kacenka25
15. zář 2008

zní to krásně Péťo. Musím umýt okna a taky vygruntuju byt před vánocema, dokud to bříško dovolí a budu si užívat toho čekání na tu nádheru, co nás čeká. Když bude krásně, všechny kamarádky jsou na mateřský, tak se půjde ven s kočárkama, když bude lejt, tak knížka, dvd, postel, uklízení, leháro... zní to jak pohádka. bůhví jak eliis co vůbec nepíše

petis
15. zář 2008

Já se taky těším, až budeme mít hotovou tu ložnici, krásně si uklidím a bude to fakt je o lenošení a návštěvách.

strouzek
15. zář 2008

holky já už chcu být taky doma ☹ ta únava mě fakt zmáha děsně dojdu z práce a jsem nepoužitelná no ale budu to muset vydržet už jen 3měs a padla

luckamb
autor
15. zář 2008

holky a já už chci být těhotná!§!!!!!!!!!!!! 😀

tercie
15. zář 2008

Já si nezalenoším ještě asi hoooodně dlouho, než dostavíme... sice vnitřek už se rýsuje, ale ještě nemáme čističku, to je teď nejdůležitější fuška, která nás čeká, a pak ty hnusný dodělávky, a taky už 3 týdny čekáme, jestli nám dají úvěr... samý nervy pořád, že člověk z toho ani nemůže mít radost...

luckamb
autor
15. zář 2008

já uklízela včera, odstěhovala se od nás kamarádka co u nás bydlela od března, tak jsem si to tam zase dávali dohoromady. A ještě mě čeká žehlení. Fuuuuj

tercie
15. zář 2008

luci, trpajzlíku, to já taky 😀

kacenka25
15. zář 2008

žehlení je hnus fuj 😠 ale krásně to voní, jak je to vyprané 😵 😵

petis
15. zář 2008

Já budu muset zítra prát, až nebudou tcháni doma, ať to mám kde sušit. Tchání si zítra jednou užívat do Řecka, se někdo má ...

ilonkaa
15. zář 2008

Ahoj holky 😵

kacenka25
15. zář 2008

juuuuuuuuuu do Řecka 😵 to bych si dala říct též

čau Ilu beru jak je?