• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
terci jen tak na papír, musim objet dědu s babi,aby mi nadiktovali, co komu bylo..chtějí to v tom gennetu a ještě to samé u manžovi rodiny
15. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahojky :slight_smile: Taky bych si zalezla s čajíkem, kdyby to šlo, jenže to nejde, musím tu sedět a dělat, bléééé
15. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo však na konci měsíce si půjdeš k doktorovi a budeš doma tak šest let :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: houby zle......

Ale válendo v posteli s knížkou, když za okny leje, tak to si určo nenechám taky ujít :grinning:
15. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peto, koukím vy jste samá svatba..já kromě svý nebyla na žádný jiný :grinning:
15. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zatím válím u telky bez knížky, ale taky to stojí za to :wink:
Zítra ráno mě čekají povinnosti, tak tu s váma nebudu :cry:
15. zář 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže ať víme:

martek: 38DC
tercie: 18DC
luckamb: 15DC
jitie: 3DC
maky82: ????
15. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Jitu, měli jsme toho letos hodně, byli jsme na 3 svatbách, k tomu asi 3x 50-tiny a 2x 60-tiny. Už snad bude pro letošek klid, je to hodně finančně náročné.
15. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači jo, kéž by... ale když, tak až tak koncem příštího měsíce :grinning:
15. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Péťo vy z těch oslav nevyjdete.....
jak říká Jíťa, já taky nebyla na žádné svatbě až letos na své a v červnu na svatbě mého nejlepšího přítele :grinning:
15. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já byla letos taky jen na své a 16.06.06 jsem byla svědčit kamarádce, ale už je rok rozvedená :frowning2:
15. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, my měli letos "plodný rok", taky se nám nikdy tak nedařilo, předtím jsme byli akorát na své svatbě 9.9. 06 :wink:

Teď mi volala nástupkyně z práce, že to nezvládá, že je jí tam z toho na zvracení. No marné...
15. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti naštěstí tě to nemusí zajímat, to už je její boj, aby se tam s tím poprala :wink: Ty už můžeš bejt v klidu :wink:

Taky bych šla někam na svatbu, nebo narozeniny, nebo křtiny, jenom ať se něco děje :grinning:
15. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petis: tka to má holka blbý, co?! :sweat_smile:
15. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, má to blbé, asi se tam v pátek stavím, jak tam pojedu s nemocenskou, jinak ať se trápí, měla na to času habakuk!!!

Psala mi Lehnička, že je miminko v pořádku, srdíčko bije jako zvon a krásně se tam hemžila :slight_smile:
15. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jak něco děje, stavíte ne? To máte dění docela dost....

Peťo a jak je doma? Užíváš si?
15. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
huž jsem tu , ahoj peti, koukám že pořád něco slavíte no my taky furt nějaký svatby nebo narozky, jednak finančně náročné a i váhově, furt se žere něco pak se nemá přibírat
15. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas mě berou záda od božího rána :frowning2:
15. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je doma? To víš, vyspím se, to beru jako velké plus !!!
Jinak jsem minulý týden konečně vyžehlila veškeré resty, umyla okno ve stávající ložnici a celkově tam uklidila asi po roce skříň atd. Taky jsem se pustila do skříněk v kuchyni ... pořád jsem po dopoledních něco dělala, takže mi to ani nepřišlo.
Do toho vařím, peču, uklízím... tento týden tu možná budeme mít zedníky, tak bude zase o zábavu postaráno. A taky jsme domluvená s kamarádkama, co jsou taky doma, že se zastavíme na kafi.
Kači, neboj, taky si to budeš takhle užívat ... kdyby se u nás nedělalo, bylo by to lepší a větsší klid, ale i tak je to fajn :wink:
15. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky zjistit kód ke ŠKodováckému rádiu vůbec není legrace.
15. zář 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zní to krásně Péťo. Musím umýt okna a taky vygruntuju byt před vánocema, dokud to bříško dovolí a budu si užívat toho čekání na tu nádheru, co nás čeká. Když bude krásně, všechny kamarádky jsou na mateřský, tak se půjde ven s kočárkama, když bude lejt, tak knížka, dvd, postel, uklízení, leháro... zní to jak pohádka. bůhví jak eliis co vůbec nepíše
15. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším, až budeme mít hotovou tu ložnici, krásně si uklidím a bude to fakt je o lenošení a návštěvách.
15. zář 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už chcu být taky doma :frowning2: ta únava mě fakt zmáha děsně dojdu z práce a jsem nepoužitelná no ale budu to muset vydržet už jen 3měs a padla
15. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a já už chci být těhotná!§!!!!!!!!!!!! :grinning:
15. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si nezalenoším ještě asi hoooodně dlouho, než dostavíme... sice vnitřek už se rýsuje, ale ještě nemáme čističku, to je teď nejdůležitější fuška, která nás čeká, a pak ty hnusný dodělávky, a taky už 3 týdny čekáme, jestli nám dají úvěr... samý nervy pořád, že člověk z toho ani nemůže mít radost...
15. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já uklízela včera, odstěhovala se od nás kamarádka co u nás bydlela od března, tak jsem si to tam zase dávali dohoromady. A ještě mě čeká žehlení. Fuuuuj
15. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, trpajzlíku, to já taky :grinning:
15. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
žehlení je hnus fuj :angry: ale krásně to voní, jak je to vyprané :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu muset zítra prát, až nebudou tcháni doma, ať to mám kde sušit. Tchání si zítra jednou užívat do Řecka, se někdo má ...
15. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
15. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuuuu do Řecka :dizzy_face: to bych si dala říct též

čau Ilu beru jak je?
15. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek