Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

terc: já vím... to by chtěli všichni trpaslíci 😀

tercie
15. zář 2008

Ilu nazdárek krajanko, jak je? 😉

tercie
15. zář 2008

Ale my určitě víc, lucko 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

to je pravda my nejvíc 😀 😀 😀 😀

ilonkaa
15. zář 2008

No holky je dobře.Venku prší zima jak blázen,ale topíme i do krbu a je nám fain..Ted tu popíjim kakao a přemýšlím co bych k němu zakousla 😵
Terci:A co ty jak je??
KAci:koukala jsem,že jsi nakupovala už plenky jo??

Jinak psala Lenička,že jsou s pidalkou v pořádku a pan doktor jim řek,že to je holčička!!!!!!

petis
15. zář 2008

No Kači, s těma tchánama je to no comment, doma je práce jak na kostele, naši nám tu jezdí pomáhat každou volnou chvíli a oni si jedou na dovolenou. Jenže jim to nemůžu říct do očí, že mě jejich přístup s*re, že.
Vím, že to není jejich povinnost pomáhat nám, ale mě by hanba fackovala!!

tercie
15. zář 2008

peti my to s tchánovcema máme to samý, máme je za prdelí a nepomůžou, pomáhat nám jezdí naši, ti bydlí 160km daleko, to by se jeden pos.... !! 😝

Ilu já furt stejný, novýho nic, není ani coí vykládat 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

Holky tak to já mám tchánovce suprový.

tercie
15. zář 2008

Luci - šťastná to žena 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

jj, v tomhletom mám opravdu kliku

luckamb
autor
15. zář 2008

jo holky - slíbila jsem odpověď od admina

Od koho:
emjee (admin)
Kdy: 12. září ve 21:20
Komu: luckamb
Předmět: Re: Zamčení
ahoj
zamceno
musi-nemusi - sme to tak nejak zavedli, pac pri mnoha prispevkovych tematach se tema umi zaseknout a nejde s nim pohnout, tak takhle tomu predchazime a taky je to pro uzivatelky prehlednejsi, kdyz nemusi listovat x stranami
emjee

strouzek
15. zář 2008

tchánovci??? to slovo předemnou neříkejte 😠 ti nikdy s ničím nepomohli no taky dobře nemusím jim být vděčná

petis
15. zář 2008

Oni jsou jinak tcháni super, až na tohle to, kdybych nebyla těhotná, tak neřeknu, ale nemůžu se tahat s plnýma kýblema atd. a jim to nepříjde ani blbé. V tomhle si užívají a na nás kašlou.
Když jsme měnili okna, tak byla taky na prodlouženém víkendu pryč. To už je fakt no comment.
Akorát už to vidím tak, že jak budou třeba za rok něco dělat oni, že my tam makat budem 😠 bo nám to přijde blbé!!! A to jsem se zařekla, že pro ně nehnu ani prstem!

kaca007
15. zář 2008

ahoj holky! koukám nové téma...
škoda že dneska moc nepokecám, přišla udržba serveru a za chvíli to vypínaj....

lehna
15. zář 2008

ahoj holky🙂
zdravím po dovči a po kontrole 🙂. jsem nejdřív nevěděla jestli jsme tu správně, ale vidím že joooo 😀

Na kardioultrazvuku vše bylo krásně vidět, jak bije srdíčko, teče krev, všechno pracuje jak má. Holky,to byl zážitek.Nádhera 😵 😵 . škoda,že se mnou nemohl být manžel. Pan doktor byl strašně příjemný,všechno mi ukazoval, vysvětloval, byl nadšený jak jde všechno Píďalce vidět. I srdíčko mi dal poslouchat jak tluče. No zážitek 😵 .
A říkal,že pytlíka taky nevidí 😵 😵 😵

ilonkaa
15. zář 2008

Ahoj Leníkuuu 😅

Akorát jsem na odchdu!!

Tak pokecáme jindy...

Holky pááááááá 😵

luckamb
autor
15. zář 2008

Lehni tak to je super, gratulujuuuuuu

lehna
15. zář 2008

no už jsme myslela,že si mě tu nikdo po týdnu nevšiml 😀 😀 😀

Ilu,tak páááááááá, ale už jsi asi v čudu 😀 😀

luckamb
autor
15. zář 2008

lehni ale všiml 😉

strouzek
15. zář 2008

lehni ahoj gratulujuuu máš fotečku nějakou novou??

holky mě už zase chytá předdoktorovský strach, naposled jsem tam byla před měsícem tak se bojím jestli je vše okej

martek
15. zář 2008

a testujes porad? 😉

lehna
15. zář 2008

bohužel fotečku nemám. Já jsem z toho byla tak hotová,že jsem si na to ani nevzpomněla 😀

Marti a kdy jdeš na KO???

strouzek
15. zář 2008

nene už netestuju už je mi trapně když je na mě vidět břicho 😅 v sobotu v ikei se mi po břichu v dětským koutku koukala jiná těhule a tak jsme se začali chlamat obě že těhule se slízají 😀 tak se mě ptala v kterém jsem že už je to vidět.na kontrolujdu příští úterý vlastně jdu po 5 týdnech to zas budu mít bobky, jiný holky na tématkách chodí i co 14 dnů jen já jdu po 5. týdnech!!!!!!!!

luckamb
autor
15. zář 2008

no jo strouží holt si zdravá baba, tak nemusíš chodit tak často.

lehna
15. zář 2008

Tak máte aspoňv albu aspoň otku břicha🙂

Marti: já chodím co 3 týdny. Neboj, budeš nadšená jak ti bude dělatl ultrazvuk a uvidíš tu malou fazolku jak moc porostla. No ale,já tayk měla dneska dost bobky. Pořád malou moc necítím,tak jsem měla strach a ten ze mě spad hned jak mi doktor přiložil ultrazvuk na břicho.hned jsme vděla jak srdíčko bije a píďlaka se hemží🙂

luckamb
autor
15. zář 2008

Lehni sluší ti to 🙂

lehna
15. zář 2008

Luci: díky🙂. ale připadám si ja vorvaň 😀 . svoje rifle už nezapnu a nemám bundu na takové podzimní počasí. Jaksik je nedopnu 😅 😅

luckamb
autor
15. zář 2008

alespoň máš důvod koupit si nové 😉

lehna
15. zář 2008

si piš. v týdnu musím vyrazit na nějakou bundu, bo jinak zmrznuuuuu

luckamb
autor
15. zář 2008

jo tak bundu taky potřebuju