Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
24. zář 2008

Kam jste zmizely všecky? Na oběd je ještě brzo....

jitie
24. zář 2008

jsem zpět, jsem tele blbý,spletla sem si obchody, dneska je v intersportu akce na sporttestry za 400,- (normálně stojí kolem 1500,- a více), no já si naivně myslela, že tady u nás je intersport a ono je tu sportisimo 🙄 tak mám prd..ale zase sem skočila vedel do obchodu a koupila si za to tríčo 😀

kacenka25
24. zář 2008

pracuju Míšo

jináč s tím Jonášem to je divné, co ti to zasejc spočetlo za volovinu? 😖

jitie
24. zář 2008

já si jonáše spočítat nemůžu, já nevim kdy přesně sem se narodila 😅 vim že někdy kolem oběda..pocyhvuju, že by si to táta pamatoval 😒

tercie
24. zář 2008

sporttestr... co si mám pod tím představit? Já, sportovní analfabet 😀

Kači já nevím, ale každopádně mi to připadá jako kapitální békovina...

jitie
24. zář 2008

terci to jsou hodinky a takový pás kolem hrudě, co ti počítají počet spálených Kcal a tak.. 😉

tercie
24. zář 2008

Jit aha tak, já to nikdy neslyšela 😀

luckamb
autor
24. zář 2008

jiťo : jaký tričko
kačenko: za 7týdnů?? To je docela rachot, co?? Sama si říkala že doktor říkal že se mu kubík zdá větší než podle tebou udaného datumu poslední MS
terc: já taky nevěděla co je sporttestr - holt je vidět kdo sportuje a kdo ne 😀

jitie
24. zář 2008

holky krásný tríčo,modro hnědo bílý a je volnější přes pupek,aby mi zakrylo špeky a koupila sem si M,což se mi dlouho nepovedlo 😀

kacenka25
24. zář 2008

to používá můj brácha s tátou na kolo, brácha jezdí závodně. Akorát jsem nevěděla, že se tomu říká sporttestr, oni tomu říkají podprsenka 😀 . Pod tím pojmem sporttestr jsem si představovala, že Jíťa shání nějakou trubičku, jejíž použití nevím, jako je alkoholtestr 😀 😀 Terci jsem pitomá co? Taky analfabet na sport 😀

jináč teda brácha to potřebuje aby věděl, jaký měl tep, podle toho nějak počítá výkon a jakou dietu před závodem potřebuje atd a jak jeho tělo reaguje na určitý jídla před závodem a prostě musí dosáhnout nejlepších výsledků tak to musí měřit... o těch kcal nevím, to asi nepotřebuje sledovat

kacenka25
24. zář 2008

Luci to je nesmysl, ovu 3.3. je fakt brzo. prej je starší, ale neřekli o kolik, páč to nešlo změřit, moc sebou házel na UTZ. ale to bych víc přibrala a měla bych větší bříško, kdyby to mělo být za 7 týdnů..... ale pupíček roste, teď hrozně rychle, to je taková krása! Ehm, když sedím, tak mám bříško opřené o stehna 😀 😀 😀

jitie
24. zář 2008

kačí, sleduje to tep i kcal, počítá čas a tak..hlavně záleží jaký si koupíš, je jich hodně druhů 😉 já byla včera běhat, tak mě to zase vzalo..asi se vrátím k aktivnímu sportu 🙂

tercie
24. zář 2008

Jit běhat jo, to bych si kozama vymlátila zuby 😀 takový věci neprovozuju, já spíš kolo... ale poslední dobou... asi tak 7 let nemám vůbec chuť náladu ani čas...

ilonkaa
24. zář 2008

Ahoj holkyy 😅

jitie
24. zář 2008

terci,si musíš vzít dobrou podprdu..já chodim běhat v bundě,protože jinak mi to tam taky skáče jak přes švihadlo a ta bunda to zakryje a hlavně trochu zamezí skákání 😀

tercie
24. zář 2008

Jit copa vo to, tomě by to skákání ani tak nevadilo, kdyby to tak nebolelo 😀

Čůůůs Ilu 😉

kacenka25
24. zář 2008

vymlátila zuby 😀 😀 😀 😀

já mám na sport podprdu od Sensora, ona to krásně drží pohromadě a je to nějak na zádech spojený že to nijak netlačí a nenamáhají se svaly... prd tomu rozumím, ale z kola mě občas prsní svaly bolely, asi únavou. Jezdila jsem na kole, jak říká Jitie, hodně mě to chytlo. Od jara mám útrum, to je jediný trochu blbý s tím rizikovým těhu, že v podstatě nemůžete žádnou námahu a natřásání... Ale každopádně jsem zastánce, že na sport jedině ve speciálním a k tomu určeným oblečení.

tercie
24. zář 2008

Kač no, normálně bych si zrušila zubní kartu 😀

tercie
24. zář 2008

Já už nesportuju... od Kuvajtu napadení 😀
Kdy já jsem naposledy sportovala... to ještě když jsem jezdila na koni, Kač též ve speciálním vybavení 😀, kožený, ručně a na míru šitý jezdecký bory, rajtky zn. cavalo, ještě je mám někde doma, ale dááávno je neobleču 😀 tříbodová bezpečnostní čepice... Jo, to byly časy, jezdili jsme na závody s koníkama a byla sranda. Co jsem poznala manžu, tak utrum, a už jenom starosti ☹

tercie
24. zář 2008

Hledala jsem, jestli nemám někde na netu fotku, ale nemám...

jitie
24. zář 2008

terci ach ty chlapi...já taky přestala veslovat a začala se víc věnovat manžovi 🙄

strouzek
24. zář 2008

ahoj holky jak se vede, tercie teploty vypadají nadějně, kdyžtak zkus jinej test než mamatest , mama je dobrej ale mě se líp osvědčil gravitest a pepíno test ten mi ukázal silnější čárky když mama ukazoval jen skoro neviditelný

martek
24. zář 2008

ahoj strouzi 😉

jitie
24. zář 2008

ahoj Martí 🙂
a mě ukázal hezký rapid clear..
co budete obědvat????já mám objednaný jídlo z číny 😉

tercie
24. zář 2008

Martí ahoj, já radši počkám o víkoši nebo po něm, mám doma mamatest a s tím jsem zatím problém neměla... uvidíme.
Dneska teda vůůůbec nevím, co budu jíst, ale možná taky zajedem s holkama do číny, uvidím, jak se jim bude chtít. Přinejhorším dáme v kantýně polívku s rohlíkem... odpo jedu nakoupit, tak nějakou ňamku udělám doma

ilonkaa
24. zář 2008

Holky mě zas blbne kun.... 😲

tercie
24. zář 2008

Ilu... já si říkám, kam jsi zmizela...

ilonkaa
24. zář 2008

no nešly mě přidávat příspěvky,terko!!

Ahoj Strouzku 😵

jitie
24. zář 2008

já už nenakupuju, rozhodli jsme se s manžou že budeme hubnout, normálně si dáme oběd,ale večer už jen zeleninu!!!jsme jak vypříci 😀 dneska půjdem do posilky, teda aspoň doufám, že mu zase do toho něco nevleze 🙄

tercie
24. zář 2008

Jit to jsem šla jednou s mým do posilky... sedřel ze mě kůži a už s ním v životě nejdu... Myslel si, že budu zvedat to co on.. blázen