Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

ilonkaa
25. zář 2008

Ahoj holky 😵 😵

tercie
25. zář 2008

Ilu nazdárek, tak jak bylo včera u dokyho? 😉

ilonkaa
25. zář 2008

Teri:dobrý děkujem za optání...
Vše v pořádku mám nahoře 1,5kg takže pohoda.
Zkusim hodit do alba fotku s 4D jo prcek má 680g a cca 30cm 😵

tercie
25. zář 2008

No a řekli vám, co to bude, nebo už to víte? Nějak nejsem v obraze... Fotečku sem, honem!! 😉

kacenka25
25. zář 2008

trošku jsem se potila s vízama do Emirátů ale už jsem tu.

krásná básnička, holky vy jste střeva 😀 básnický 😀

začínají sázky jo? tak zavedeme tabulku chci se taky zúčastnit. myslím, že první na světě bude dítko od Eliiis. Je ještě týden před Petis, já jsem po Petis týden. Teda když vynechám podivnou zkracující metodu Lucky a pana Jonáše 😀 páč to by tu byl Kubík už za 6 týdnů.... to je kolosální békárna, jak říká Miška 😀

tercie
25. zář 2008

Kači kapitální 😉 To je z Vlaku dětství a naděje 😉
Na těžkej život, já jsem pes 😉 Jak říká Amazonka Růžičková 🙂

jitie
25. zář 2008

holky ta je nádherná 😵 jste moc šikovný, jdu si jí dát do alba!!!!!!

ilonkaa
25. zář 2008

Je holky ted jsem dočetla a basnička superrrrr 😵

luckamb
autor
25. zář 2008

jsme prostě holky šikovný.

kacenka25
25. zář 2008

šikuly fakt že jo!!!

Ilu ahooojky šup sem s fotkama. To už je mimi tak velké? 30cm? probůh kam se vejde???? a máš jen 1,5 kg nahoře? dobrý, to jsi jak já 😅

jitie
25. zář 2008

už to mám v albumu 🙂

ilonkaa
25. zář 2008

Kači taky nevim kde prcka mám,pořád žádné břicho a to co jsem přibrala vlastně váží prcek a zbytek voda a tak..Ale jsem ráda,než mít nahoře 30kg a funet jak lokomotiva..No i když nahoře 30Kg nemám tak stejně funim.

Zkoušim dát ddo alba fotku,ale neni to moc vidět jak je to oskenované..

Jsem zvědavá na tebe kolik si přibrala ty ty hubenoure 😅

luckamb
autor
25. zář 2008

těhulky, nějak nedoplňujete fotky bříšek 😉

ilonkaa
25. zář 2008

Tak jsem dala fotky do alba..můžete juknout 😵

jitie
25. zář 2008

ilu krásný miminko 😵 a pohlaví nechcte vědět???jéé to já bych nevydržela.. 😎

tercie
25. zář 2008

Ilu to jsou krásný fotkyyyy 😅

kacenka25
25. zář 2008

Ilu taky funím 😀 mám to do bytu 4 patra a to jsem ufuněná jak stařec. Je to pravda, že je fakt lepší přibrat míň než 30 kilo a pokud se mimi vyvíjí dobře, není ten malý váhový přírůstek na závadu. Posledně mi pan dr. řekl, že mimi nestrádá, že je krásně velký. Tak o nic nejde. Jen že na mě není vidět že jsem těhule. Včera si pan architekt ani nevšiml, že za necelé 3 měsíce rodím 😀 Prej vy jste taková štíhlounká... a manža prej: no a to za 3 měsíce má termín porodu. Normálně si sedl a zůstal na mě civět s pusou otevřenou 😀 😀 😀

Ilu a s tím pohlavím mě pěkně štveš!!!!!!!!! víš ty, co to je kachní zvědavost? Prosím prosím řekni!!!!!!

luckamb
autor
25. zář 2008

Kačenko, jakej archtekt?? Schyluje se k nějakemu domečku, nebo jinému bytečku nebo tak??

ilonkaa
25. zář 2008

Holky děkujem Vám... 😵 😵

Kačí,ale my to nevíme takže tě to neřeknu holka zlatá...

luckamb
autor
25. zář 2008

Ilonko vy to fakt vydržíte???

jitie
25. zář 2008

ilu a tebe to neláká se zeptat??já bych to fakt nevydržela, jsem strašně zvědavá 😀

jitie
25. zář 2008

ani nemůžeme posoudit z fotky a uhodnout pohlaví, vždyť mi neviděli ilči bříško 😲

ilonkaa
25. zář 2008

Luci jo ted už to vydržíme,vydrželi jsem to dotedka tak ted už to do ledna vydržíme 😵
Hlavně na ultrazvuk půjdu až někdy v listopadu a pak už jen 2 měsíce a je venkuu 😀

luckamb
autor
25. zář 2008

jo tak to jepravad, když jste to vydrželi do teď, tak už není co řešit a už to vydržíte. Já nevím, já si myslím, že si to jednou nechám říct.

kacenka25
25. zář 2008

Ilu to je krásná fotka!!!!!! Ježiš ono to miminko má obličejíček jak doopravdický člověk 😲 Panejo to je krása 😵 😵

Na další UTZ je to myslím 31-33tt? Tak nějak že? To je za měsíc..... Už jsem miminko dlouho neviděla, teda ten čas je prdlej kam tak spěchá?

jitie
25. zář 2008

pusy jdu na obídek a dneska zase do školy 🙄 naštěstí jen do 5 😀

luckamb
autor
25. zář 2008

já jdu za hodinku domů. Skočím s hafíkama na očkování a pak si budu užívat volna, asi doma uklidím a vyžehlím 😉

ilonkaa
25. zář 2008

Kači jo vypadá to už jako človíček... 😅

No nic holky jdu něco dělat.

Všem co jdou na oběd přeji dobrou chut a zbaytku at to v práci utíká

pa pa ap azítra 😵 😵

luckamb
autor
25. zář 2008

Ilonko pa pa

kacenka25
25. zář 2008

prchejte hami, co já si pošlu do bříška....