Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
25. zář 2008

Kačenko já tu ještě jsem a já do bříška poslu za chvíli kuřátko s kašičkou 😉

kacenka25
25. zář 2008

🙂 mňam
já si asi půjdu uvařit těstoviny.... takový ty ze sáčku nasyp do vody 5 minut povař a je to 😀 nemám na nic náladu, asi počasím.....

luckamb
autor
25. zář 2008

jj, počasí je na prd.

kacenka25
25. zář 2008

myslíš, že bude blbá zima? že bude sníh a mráz a tak? zatím to tak vypadá co? letos prvně nebudu na vánoce na horách ani na lyžích ani v přírodě a na just bude hezky na lyžování..... docela z toho počasí mám strach, fakt to vypadá na krutou zimu.... zas ale je pravda, že dítko zachumlám a můžu být venku celé dny.... ale na hory s ním nepojedu, to zas je zbytečný risk...

luckamb
autor
25. zář 2008

Kačenko myslím že bude zima, asi jo. Tak proč by si nmohla s kubíkem na hory?? Když ho pořádě oblíkenš a zabalíš, tak co.

luckamb
autor
25. zář 2008

Letím domů. Mějte se krásně a pa pa zítra.

kacenka25
25. zář 2008

myslím do šestinedělí. Pak asi jo, po chalupě by se mi stýskalo a hodně ☹ . Tam je hloupý to, že první den bude všechno vymrzlé, matrace jsou vlhké. Ale nechala bych ho spinkat v kočárku, ten nebude vlhký. Po šestinedělí se za rodičema vydáme to jo, ale do tý doby mám strach. Zabalím ho udělám z něj huhuláka, jen nosík bude koukat 😀

jitie
25. zář 2008

jsem zpátky z obídku 🙂
luci paaaa

tercie
25. zář 2008

My teprve na obídek půjdeme, máme dneska bramboračku, tak přemýšlím co si dám pak...

jitie
25. zář 2008

holky, jdu do školičky, tak paaa zítra a hezký zbytek dne 😉

tercie
25. zář 2008

Jiti papa, tobě taky 😉

Já už jsem tu z oběda, tak si pojďte někdo povídat laskavě 😀

tercie
25. zář 2008

Tak jsem si uvařila aspoň hrnek kontryhele... a tady pořád nikde nikdo... Dáváte si dvacet po obídku, či co? 😉

kacenka25
25. zář 2008

jsem zpátky z obídku, bylo to dobré. v bříšku mám jak v pokojíčku. cos měla Míšo? já katův šleh a bramboráčky, ale nepálilo to, spíš taková čína ☹

petis
25. zář 2008

Teď jsem vás dočetla.

Krásnou básničku jste ztvořily, teď už šup šup těhu štěstíčko, utíkej za holkama !!!

Já jsem dnes kuchtila zelňačku (musím se pochválit, že si taťka 2x přidal, prý je výborná. Tak jsem zvědavá, co na ni poví manža) a na druhé jsou palačinky s tvarohem a malinama. Celkem se ty chutě bijou, co? Ale co, to jsou těhu chutě 😝

Kači, copak doma budujete, že jsi psala o architektovi? Budete mít doma nějakou novost?
Já jsem dnes měla doma pána od oken, vyměřoval mi vnitřní parapety v tomnovém pokoji. Říkal, že jedeme rychle, tak já na to, že jo, že už aby to bylo a mohli jsme se stěhovat. On prý jestli tam ještě letos chceme bydlet, já že jo, že čím dřív tím líp, hlavně v prosinci už musí být vše hotovo, že bude miminko. A on prý ... a kde ho máte? Tak mě taky pobavil 😵

kacenka25
25. zář 2008

Čauky Péťo holky jsou básnířky co?

zelňačku bych si taky dala, tu já rád. PéŤo nadýmají tě jablka? Mě jo, asi budu muset loupat slupku.

tercie
25. zář 2008

Kači já měla bramboračku, 2 chlebíčky se šunkou a kokosovou bounty a teď popíjím konťas...

Peti zelňajdu jsem dělala tuhle taky, docela vděčný jídlo 😉. A ty chutě tě upozorňuju jsem schopná zkombinovat přesně takhle, zvlášť před ms, to jsem hrozná, mám strašnou žravou a co zplácám dohromady, kolikrát se divím, že se nepo*eru 😀

Ten pn od oken musel bejt docela asi vtipálek, ne? 😀

kacenka25
25. zář 2008

kokosovou 😵 😵 😵

mám taky kokosovou, ale matraci pro Kubíčka 😀 ještě jsem ji nechutnala 😀 😀

tercie
25. zář 2008

No Kač ne že se mu do ní pustíš, chudák Kuba by pak musel spát na seně 😀

petis
25. zář 2008

Kači, já jablka popravdě moc nejím, tak ani nevím, jestli nadýmají. Jsem hrozná, ale ovoce a zeleninu zanedbávám. Dávám si teď hrozno ze zahrádky a domácí broskve a ty jsou OK.

Pánu od oken se to nějak nezdálo 😎 Vím, že moc velké bříško nemám, ale neviditelné teda není 😉

Za chvíli bude doma manža, jdu mu připravit jídlo.
Páček 🙂

kacenka25
25. zář 2008

jo, že by Kubča spal na seně pro Ferdu 😀 v tý tašce 😀

Petis já na ovoce co jsem těhotná mám úchylku. Zelenina mi nejede.

Míšo, ty mi dáváš ☹ Vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Asi to, že se tady jen dobře bavíme, abychom o něčem tlachaly.... Pravda to fakt není, to by bylo moc náhod najednou.

tercie
25. zář 2008

Kač teď nevím o je řeč v tom posledním odstavci, týká se to IP?

Peti papa, přijď, až nakrmíš divou zvěř 😀

kacenka25
25. zář 2008

Týká Míšo

Víte na co mám chuť já? Na vinnou klobásku, obalenou v trojobale jako na vánoce 😵 Klíďo studenou, chodím ji po vánocích do lednice krást studenou 😵

tercie
25. zář 2008

to já žeru o vánocívh studenýho kapra 😀

Kači a o tamtom se radši nebudem vůbec bavit, to stejně nemá smysl rozebírat, akorát bys pak o tom doma dumala 😉 a trápila se.

tercie
25. zář 2008

Tady se asi pilně pracuje... a zrovna když mám čas. Zejtra si neškrtnu, to budu mít spoustu práce já. Inu nedá se nic dělati 😉

tercie
25. zář 2008

Děvčátka tak nic, mějte se a papa zítra, já už mám taky padla. 😵

kacenka25
25. zář 2008

A teď mám čas já a nikdo tu není.

maky82
25. zář 2008

ahoj holky...jak se vám daří? Dneska mám chvilku, tak jsem si vás dočítala. U nás nic nového, jen teploty mám vyšší - 36,5 - 36,75! Tak jsem zvědavá, co z toho nakonec bude. Vždycky jsem je mívala max.do 36,4. A je pravda, že na mimčo vůbec nemyslím jako dřív, když jsem bývala doma.
Malej je ve školce čím dál lepší, našel si kamaráda, pro kterýho pořád něco vyrábí. A odpoledne, když pro něj dojdu, má pro mě ze stavebnice udělaný řetízek nebo korunku na hlavu.
Zítra jsme pozvaní na loučení se svobodou, naši známí se berou. Takže zítra odpoledne mě ještě čeká běhání po městě a shánění dárku.
A v práci je to docela pohoda. Stále chodím ranní, ale odpolední mě nemine.

Moc na vás myslím, na vaše broučky, kteří jsou na cestě a taky na ty, kteří na cestě teprve budou a opatrujte se. Zdraví vás Maky 🙂

jitie
26. zář 2008

dobré ráno ☹
je mi tak zle, že jím suchý rohlíky 😝

kacenka25
26. zář 2008

dobrá ránko všem

Jak to zle? Něco jsi včera snědla špatného? Prej ve Středočeským a Libereckým kraji řádí žloutenky v extrémně velkým množství, tak dávej bacha!

jitie
26. zář 2008

kačí já vim, v Praze je žloutenky strašně moc 🙄 vůbec nevim z čeho to mám, nic špatnýho sem nejedla.. 😕