• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Dobré páteční sluníčkové ránko kočičky :wink:
26. zář 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo já jsem to vůbec nevěděla, včera v rádiu to hlásili, myslela jsem, že takovýhle epidemie jsou vymýcený očkováním...

čauky Míšo :slight_smile: jak BT? Včera jsem ránko koníka nestihla, tak nejsem v obraze. Ale je pááátek, tak jak?
26. zář 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo dneska jsem naposled měřila BT, celý týden jsem to zkoušela a stále 37,1. Takže už od 23.3. stále 37,1 výš to neleze ani nespadne.
26. zář 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí žloutenka je tu už od prázdnin, je to hrozný, bojím se normálně v metru nebo v tramvaji přidržet, asi sem chytla tu úchylku nemoc čistých rukou..pořád si je myju,ale to je dobře,lepší než onemocnět..na žloutenku se můžeš očkovat,ale je nedostatek vakcíny

ahoj terci :slight_smile: co BT??

sem si teď vytiskla kvasinkovou dietu, zase mám problémy s kvasinkama,tak to budu muset držet :pensive:
26. zář 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí roznášejí to tady bezdomovci a hlavně feťáci :rolling_eyes:
26. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nemoc čistých rukou taky.... od doby, co jsem přechodila mononukleózu. A od doby co jsem těhotná je ta nemoc ještě šílenější, páč si myju ruce snad pořád. Jsem doma, třeba žehlím a jdu krájet chleba k večeři. Tak si jdu umýt ruce, i když jsem si je myla před pěti minutama, páč jsem šla z wc. Ale prostě jdu sahat na potraviny tak si jdu umýt ruce. Mimochodem, ten chléb je v sáčku, takže na něj stejně nesáhnu.... Až na ten ukrojený krajíc. Jak říkáš, je lepší stále sušit tři ručníky, než chytit žloutenku či jinou chorobu.... v těhu vůbec!
26. zář 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti na BT jsem se tě chtěla zeptat, sice včera klesla, tak s těhu už nepočítám, nicméně ale dneska je 36,8 a pocity na menses se vytratily ani mrcha zatím nedošla, tak nevím co se to děje. Mám měřit, dokud nedoleze, nebo se po tom poklesu už neměří?
26. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem sice Jíťa ani odborník, ale jsem zvědavá a tak bych měřila až do MS. Test je dneska negativní?
26. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači netestuju...
26. zář 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne? :cry:

chjo
26. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

já nějak doma nestíhám. ale snažím se aspoň šíst.

Míšo: včera jsme narazila na jednu holku, má stejné teploty jako ty, dvakrát po sobě stejná,pak kles dolů a pak ¨se jí vyhoupla nahoru a dnesak našla // :dizzy_face: :dizzy_face: . Fakt to nezkusíš???? :pensive:
26. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci měř pořád, poklesem to ještě nevzdávej :wink: já vždycky měřím až do mrchy..36,8 neni pořád málo :slight_smile:
26. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Leni,
taky se mi nelíbí, že to Míša vzdala. Já bych to zkusila! 36,8 je i tak dost vysoko na to, že končí cyklus. A tak Leni kamarádka je čerstvě těhotná? :dizzy_face: Krása :dizzy_face: Tak že jí přeju hodně hodně zdravíčka ju?
26. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci koukni do mýho alba na ten poslední těhu graf..taky mi klesla asi o 0,2 stupně a těhu to bylo :wink:
26. zář 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko:nene, to není moje kamarádka, je to tady jedna holka z koníka., viděla jsem u ní ten graf,jak jsem prohlížela albíčka a dneska v diskusi kam chodí objevila //. tak se podívej,má nick Denisa2
26. zář 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska je veenku krásně, svítí sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
doufám,že to vydrží
26. zář 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, kam jste se to všechny přesunuly? :sweat_smile: Tak já už jsem odedneška doma... :dizzy_face:
26. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci, nové téma, taky jsem po dovolené hledala:slight_smile:
26. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: a co jak se vedelehni?..koukám také potvrzená holčička...takže zatím jenom Kačka s klučíkem, asi se o něj holky budou muset poprat :dizzy_face:
26. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi se vede pořád dobře.
Jj, zatím je potvrzena holčička a doufáme,že to tak i zůstane, na kluka nemáme jméno :grinning:
A jak u tebe?
26. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Lucas, už doma? Bude líp, občas prostě tělo stávkuje a chce odpočívat. Jde o miminko, tak poslouchej :wink: .

Jo, jsem jediná s chlapečkem, to je nějaké spiknutí :sunglasses: . Ale ještě Ilonka neví pohlaví miminka, nechce ho vědět, tak třeba bude druhá březnovka s chlapečkem :wink:
26. zář 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mylsím,že Ilča čeká holku, jednou jim to řekli, ale nebylo to 100%, takže si mylsím,žýe to taky bude holka.:slight_smile:

Míša nám utekla pracovat,že?
26. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak myslíte, že bych to ještě nemusela vzdávat? Já nevím... mrcha měla přijít včera, ale teď nechodí pravidelně, o 2 pozdě dny není výjimkou, já si nechci dělat planý naděje... Měřit teda ještě zkusím, ale test až tak v neděli, když nedorazí...

Leni jdu mrknout na tu Denisu...
26. zář 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, určitě to nevzdávej, když jsme viděla tu Denisu,tak jsme si říkala,zže bys na tom mohla být stejně:slight_smile:
26. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na to koukala, má i stejnej graf jako já, z ms kalendáře :grinning: Ale má teploty až 37,3 tak nevím no... moc nadějí si radši dávat nebudu...
26. zář 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě doktor na velkém UTZ řekl že si je jist že je to holčička (tak budu doufat že má pravdu, je fakt že to bylo krásně vidět a "pytlík" tam nikde nebyl vidět) a pak u mé doktorky na UTZ taky říkala že by řekla že je to holčička...tak doufám doufám, jinak Štěpán to má špatný, ty růžové dupky mu asi moc slušet nebudou, no i když růžová teď na chlapech prý frčí :grinning:
Ty brďo, Leni, co to čtu, že Denisa 2 má //.
Já to má nej kámoška, už jí jdu psát SMS !!!
Míšo, měř dál. Jsem zvědavá a ještě víc napnutá, ale nevzdávej to. Dokud nedorazí, máš pořád naději.

Ilonka nechce znát pohlaví předem Leni :slight_smile:
Míšo to ale nemusí nic znamenat!!!!! Já měla 37,3 dva dny za sebou a pak zas 37,1! Každá holka má jiné tělo, na ty přesný hodnoty nekoukej. Z alb jiných těhulek vím, že mají i 36,8 a už mají pozitivní těhu test. Na ty absolutní hodnoty nekoukej. Spíš jestli se drží a nejdou dolů k tý 36,4 atd.. To pak je v pytli a MS dorazí.
26. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: fakt???? no to je tea náhodička:slight_smile:

Luci: moje odktorka nám řekla ve 20tt,že tam pytlík taky nevidí,že se domnívá,že je to holka, a an velkém UTZ mi jiný doktor taky říkal,že to vidí na holku,takže s tím počítáme:slight_smile:

Kači: teď už ho nechtějí, ale nevím v kterém byla týdnu jí to jednou řekli a pak už se jim nechtělo ukázat,takže to je pro ně překvapení,víš?
26. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek