• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
autor
ahoj těhulenky :wink:
29. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači jedná se o sreeningové vyšetření OGTT v těhotenství tak se to píše na doporočence, ale lidově tomu holky říkají test na cukrovku, vypiješ jakejsy sladký sajrajt a berou ti krev v odstupu určitého času jak se cukr štěpí...prý to trvá 3 hodiny..dělá se to od 23tt do 28tt tak mi to bylo vysvětleno a měly by tím projít těhule...tak nevím...
si taky říkám že by o víkendu snad nepřišly...
29. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste se rozpovídaly, to se mě líbí, čau kočky, který jsem ještě nezdravila :grinning:
29. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě řekl doktor,že na to chodí všechny těhule nad 25let a pokud si mladší a máš cukrovku nebo někedo příbuzný v rodině tak na to jdeš taky!

Kačí nebuj,mojje kamarádka na tom nebyla,protože paní doktorka na to prostě zapoměla a prý se taky říká,že ten kdo jako moc nezloustnul nák rapidně hodně tak jen těžko bude mít cukrovku!
29. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak holky nejsem ani jeden ani druhý případ...mám zatím jen 3kg nahoře a 25let mi je právě...ale tím nechci nijak říci že jste něco prošvyhly...
Já se jen ptala jestli s tím máte někdo zkušenosti, já když čekala kluky tak to nebylo...a nechodilo se na to..tady v Brně na to posílají snad každého co jsem slyšela..
ilonko,ale nemyslím si že by to souviselo z tloušťkou...kočka z práce přibrala za celé těhu 9,5kg a těhu cukrovka se u ní projevila...nevím čím to je...nebo jak vzniká...ale asi to s váhovým přírůstkem nesouvisí
29. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucas:taky nevim,ale někde psaly,že prostě s větším váhovým přírustkem roste větší šance na to mít těhu cukrovku,ale pochopitelně je to individualní.
Tak to je taky super 3 kg nahoře já mám zatim 1,5kg,takže taky super!!!

Terci ahoj kočkoo :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi je 26 a jak jsem byla na tom testu, tak jsem měla nahoře jen 2 kg.
je to asi individuální a záleží to na doktorovi.
Já to přežila, vy taky :wink:
29. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se celkem držím a jsem spokojená jak želva :dizzy_face: mimíš by měl vážit cca 500g a podle UTZ je tak nějak větší..asi cvalda :sweat_smile: dle odhadu měla malá před týdnem 680g, takže se jí asi vede dobře...bříško je taky stále takové macatější...ale zatím nikde nepozoruji změnu postavy..tedy kromě rostoucího pupíčku :dizzy_face: , taky si to moc nemůžu dovolit přibrat se svojí výchozí váhou :grinning: , ty jj taky slušné 1,5kg,,,obdivuhodné :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak tak koukám Petis nahoře 2kg to je taky super!!!!
29. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta kilečka nahoře vám závidím, já si toho taky se svou výchozí váhou nemůžu dovolit moc, ale už mám nahoře 6 kg.
29. zář 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla 2 kg nahoře do 20 tt, pak jsem za měsíc přibrala 4 kg, tak už mám 6, v pátek jdu na kontrolu, tak snad nebude zase rapidní nárůst.
29. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis,ale to je vpohodě 6Kg to je normální,nebuj!!

Mě se doktor na poslední kontrole ptal jestli nedržím dietu :grinning: ,tak jsem se mu vysmála,že to je pro mě cizí slovo normálně a natož pak tedko když mám jíst za 2 :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak řekl,že je to dobře,ale že už se stim setkal,že prostě někdo nechce ztlousnout a drží dietu celé těhu :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ukecané. si na chvíli odskočím a už nestíhám dočítat.
Jako vy jste fakt dobré,že jste přibraly tak málo. Já jsme od začátku těhu přibrala 7kg. no teďka už to bude asi i víc :sweat_smile:

tak a jdu něco dělat
29. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho to je mazec..... :sweat_smile: DIETU, co to slovo je :dizzy_face: , ne Petis to je taky hezké si myslím sim tě už jsi 29 tt a máš stres ze 6kg?..ty jsi trdýlko :dizzy_face: , já ne že bych držela dietu to ne..dám si.....ale pokud to mohu nahradit ovocem (sladké nebo brambůrky tad) nahrazuji..a večer před spaním nebaštím...spíše si dám mléko..na to mám ted docela chut...ale i tak když jsem se večer najedla..tím jak už je poupík větší tak se mi pak hodně špatně spí..atd
29. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku:ahojkyyy :dizzy_face:
29. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přesouvám se do kuchyně, musím něco kuchtit :sunglasses: Pá pá.
29. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan...já čekám maminu...budeme šít závěsy do obyváčku..a tak no...tak se opatrujte kočky... :dizzy_face:
29. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu taky kuchtit..

Mějte se kočky pa pa pa :dizzy_face:
29. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, když se sem dostanu tak jdete všecky zas kuchtit jo? :fearful:
29. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím kolik jsem přibrala kilo, je mi 26 roků a cukrovku nemá nikdo. tak těžko říct,zítra se v poradně sestřičky zeptám. to bude teda na hraně, páč 28tt už je.......
29. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc se prý přibere od konce šestého měsíce...... devátý měsíc se prý už zas nepřibírá
29. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vždycky myslím, jak budu psát, aq on mi sem někdo vleze, to je hrozný...

Ahojík Kačulko, my jsme se dneska ještě nepotkaly, viď? :wink: Člobrdo probírala jsem ty teploty s mus. a ona si myslí, že jsem teprve 14DPO podle teplot, že ovule byla až pozdě, zkusila jsem to hodit do grafu na fertility a člověče asi to je opravdu tak... až na to, že v tý době jsme se teda vůbec nesnažili. Ehm, no tak nic :grinning:
29. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem stihla i oběd a tu nikde nikdo?
29. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu též z obídka zpátky

Míšo v tomhle to neodhadne ani Musilka, to je prostě příroda, ty si myslíš, že víš, kdy byla ovu. Jenže prostě příroda je chytřejší než ty. Jednou můžeš mít dlouhý cyklus a podruhé krátký. Taky to může být anovulák.... Dva až tři cykly v roce jsou anovulační. To tvůj případ není,páč ti teploty lezou dolů a nahoru. Já jsem vůbec netušila, kdy v březnu byla ovu a teploty byly furt vysoký, jen mě nenapadlo zkusit test. Páč jsem o tom nic nevěděla.....
29. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mus. tohle téma má zmáknutý, její verzi bych věřila. Však jak říkám, měř měř měř dokud nepřijde MS
29. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu z oběda :slight_smile:
a zachvíli azse mizím, jdu k zubaři :confounded: :astonished: :cry:
29. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla jsi ten graf? To by odpovídalo, a je to fakt, že odhadnout jen tak se to fakt nedá. Příští cyklus budu měřit celej cyklus, abych měla aspoň představu... :wink:
29. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuuuj, a žádný anovuláky teda nechci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jiti to nezávidím, ale taky bych se měla objednat...
29. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já tak přemýšlím nad tou anovolucí a napadá mě, že když neprobíhá ovu,tak nemůže být ani MS,nebo ne??já si myslela, že MS je z neodplodněného vajíčka,které se odtrhává z děložní stěny a když neni ovu,tak neni vajíčko...tak z čeho je MS???? :astonished: asi sem divná,ale tohle mi do hlavy nějak neleze :unamused:
29. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci já nebyla u zubáka rok,takže to zase bude samé vrtání a nípání v zubech :astonished:
29. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek