Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
29. zář 2008

ahoj těhulenky 😉

lucasaerik
29. zář 2008

kači jedná se o sreeningové vyšetření OGTT v těhotenství tak se to píše na doporočence, ale lidově tomu holky říkají test na cukrovku, vypiješ jakejsy sladký sajrajt a berou ti krev v odstupu určitého času jak se cukr štěpí...prý to trvá 3 hodiny..dělá se to od 23tt do 28tt tak mi to bylo vysvětleno a měly by tím projít těhule...tak nevím...
si taky říkám že by o víkendu snad nepřišly...

tercie
29. zář 2008

No vy jste se rozpovídaly, to se mě líbí, čau kočky, který jsem ještě nezdravila 😀

ilonkaa
29. zář 2008

Mě řekl doktor,že na to chodí všechny těhule nad 25let a pokud si mladší a máš cukrovku nebo někedo příbuzný v rodině tak na to jdeš taky!

Kačí nebuj,mojje kamarádka na tom nebyla,protože paní doktorka na to prostě zapoměla a prý se taky říká,že ten kdo jako moc nezloustnul nák rapidně hodně tak jen těžko bude mít cukrovku!

lucasaerik
29. zář 2008

😀 no tak holky nejsem ani jeden ani druhý případ...mám zatím jen 3kg nahoře a 25let mi je právě...ale tím nechci nijak říci že jste něco prošvyhly...
Já se jen ptala jestli s tím máte někdo zkušenosti, já když čekala kluky tak to nebylo...a nechodilo se na to..tady v Brně na to posílají snad každého co jsem slyšela..
ilonko,ale nemyslím si že by to souviselo z tloušťkou...kočka z práce přibrala za celé těhu 9,5kg a těhu cukrovka se u ní projevila...nevím čím to je...nebo jak vzniká...ale asi to s váhovým přírůstkem nesouvisí

ilonkaa
29. zář 2008

Lucas:taky nevim,ale někde psaly,že prostě s větším váhovým přírustkem roste větší šance na to mít těhu cukrovku,ale pochopitelně je to individualní.
Tak to je taky super 3 kg nahoře já mám zatim 1,5kg,takže taky super!!!

Terci ahoj kočkoo 😵

petis
29. zář 2008

Tak mi je 26 a jak jsem byla na tom testu, tak jsem měla nahoře jen 2 kg.
je to asi individuální a záleží to na doktorovi.
Já to přežila, vy taky 😉

lucasaerik
29. zář 2008

no já se celkem držím a jsem spokojená jak želva 😵 mimíš by měl vážit cca 500g a podle UTZ je tak nějak větší..asi cvalda 😅 dle odhadu měla malá před týdnem 680g, takže se jí asi vede dobře...bříško je taky stále takové macatější...ale zatím nikde nepozoruji změnu postavy..tedy kromě rostoucího pupíčku 😵 , taky si to moc nemůžu dovolit přibrat se svojí výchozí váhou 😀 , ty jj taky slušné 1,5kg,,,obdivuhodné 😵

ilonkaa
29. zář 2008

No jak tak koukám Petis nahoře 2kg to je taky super!!!!

petis
29. zář 2008

Tak ta kilečka nahoře vám závidím, já si toho taky se svou výchozí váhou nemůžu dovolit moc, ale už mám nahoře 6 kg.

petis
29. zář 2008

Já měla 2 kg nahoře do 20 tt, pak jsem za měsíc přibrala 4 kg, tak už mám 6, v pátek jdu na kontrolu, tak snad nebude zase rapidní nárůst.

ilonkaa
29. zář 2008

Petis,ale to je vpohodě 6Kg to je normální,nebuj!!

Mě se doktor na poslední kontrole ptal jestli nedržím dietu 😀 ,tak jsem se mu vysmála,že to je pro mě cizí slovo normálně a natož pak tedko když mám jíst za 2 😅 😅
Tak řekl,že je to dobře,ale že už se stim setkal,že prostě někdo nechce ztlousnout a drží dietu celé těhu 😵

lehna
29. zář 2008

holky ukecané. si na chvíli odskočím a už nestíhám dočítat.
Jako vy jste fakt dobré,že jste přibraly tak málo. Já jsme od začátku těhu přibrala 7kg. no teďka už to bude asi i víc 😅

tak a jdu něco dělat

lucasaerik
29. zář 2008

ty bláho to je mazec..... 😅 DIETU, co to slovo je 😵 , ne Petis to je taky hezké si myslím sim tě už jsi 29 tt a máš stres ze 6kg?..ty jsi trdýlko 😵 , já ne že bych držela dietu to ne..dám si.....ale pokud to mohu nahradit ovocem (sladké nebo brambůrky tad) nahrazuji..a večer před spaním nebaštím...spíše si dám mléko..na to mám ted docela chut...ale i tak když jsem se večer najedla..tím jak už je poupík větší tak se mi pak hodně špatně spí..atd

ilonkaa
29. zář 2008

Leniku:ahojkyyy 😵

petis
29. zář 2008

Holky, přesouvám se do kuchyně, musím něco kuchtit 😎 Pá pá.

lucasaerik
29. zář 2008

jasan...já čekám maminu...budeme šít závěsy do obyváčku..a tak no...tak se opatrujte kočky... 😵

ilonkaa
29. zář 2008

Tak jdu taky kuchtit..

Mějte se kočky pa pa pa 😵

tercie
29. zář 2008

Teda, když se sem dostanu tak jdete všecky zas kuchtit jo? 😨

kacenka25
29. zář 2008

nevím kolik jsem přibrala kilo, je mi 26 roků a cukrovku nemá nikdo. tak těžko říct,zítra se v poradně sestřičky zeptám. to bude teda na hraně, páč 28tt už je.......

kacenka25
29. zář 2008

nejvíc se prý přibere od konce šestého měsíce...... devátý měsíc se prý už zas nepřibírá

tercie
29. zář 2008

Já si vždycky myslím, jak budu psát, aq on mi sem někdo vleze, to je hrozný...

Ahojík Kačulko, my jsme se dneska ještě nepotkaly, viď? 😉 Člobrdo probírala jsem ty teploty s mus. a ona si myslí, že jsem teprve 14DPO podle teplot, že ovule byla až pozdě, zkusila jsem to hodit do grafu na fertility a člověče asi to je opravdu tak... až na to, že v tý době jsme se teda vůbec nesnažili. Ehm, no tak nic 😀

tercie
29. zář 2008

Tak jsem stihla i oběd a tu nikde nikdo?

kacenka25
29. zář 2008

už jsem tu též z obídka zpátky

Míšo v tomhle to neodhadne ani Musilka, to je prostě příroda, ty si myslíš, že víš, kdy byla ovu. Jenže prostě příroda je chytřejší než ty. Jednou můžeš mít dlouhý cyklus a podruhé krátký. Taky to může být anovulák.... Dva až tři cykly v roce jsou anovulační. To tvůj případ není,páč ti teploty lezou dolů a nahoru. Já jsem vůbec netušila, kdy v březnu byla ovu a teploty byly furt vysoký, jen mě nenapadlo zkusit test. Páč jsem o tom nic nevěděla.....

kacenka25
29. zář 2008

Mus. tohle téma má zmáknutý, její verzi bych věřila. Však jak říkám, měř měř měř dokud nepřijde MS

jitie
29. zář 2008

jsem tu z oběda 🙂
a zachvíli azse mizím, jdu k zubaři 😖 😲 😢

tercie
29. zář 2008

Viděla jsi ten graf? To by odpovídalo, a je to fakt, že odhadnout jen tak se to fakt nedá. Příští cyklus budu měřit celej cyklus, abych měla aspoň představu... 😉

tercie
29. zář 2008

Fuuuj, a žádný anovuláky teda nechci 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Jiti to nezávidím, ale taky bych se měla objednat...

jitie
29. zář 2008

holky já tak přemýšlím nad tou anovolucí a napadá mě, že když neprobíhá ovu,tak nemůže být ani MS,nebo ne??já si myslela, že MS je z neodplodněného vajíčka,které se odtrhává z děložní stěny a když neni ovu,tak neni vajíčko...tak z čeho je MS???? 😲 asi sem divná,ale tohle mi do hlavy nějak neleze 😒

jitie
29. zář 2008

terci já nebyla u zubáka rok,takže to zase bude samé vrtání a nípání v zubech 😲