Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
29. zář 2008

MS je Jiti z děložní výstelky která se každej měsíc obnovuje, ať už se na ní něco chytá nebo ne... to že se neodloučí když se do ní zavrtá vajíčko způsobujou hormony

jitie
29. zář 2008

aha,tak to jo...děkuju 😉
já fakt měla za to, že je to způsobené tím vajíčkem 😅
aspoň jsem chytřejší 😀

tercie
29. zář 2008

Ne o moc, mé chabé vysvětlení 😀 Ale aspoň o trošku 😉

jitie
29. zář 2008

terci vysvětlila jsi to dobře, chápu to 😉

jitie
29. zář 2008

holky, já mizim,tak se mějte pěkně a zítra paaa

kacenka25
29. zář 2008

jsem se dneska navoněla novou voňavkou a pořád ji cítím. vadí mi to. na tu starou jsem byla zvyklá a už jsem ji necítila. kdepak tenhle čich v těhu, to je síla

Terci večer si sednu k netu a budu to podrobně studovat, kterak s tou BT. ale podle mě máš měřit pořád celý cyklus, jako jsem to měřila já

kaca007
29. zář 2008

ahoj holčiny moje 🙂. jsem zpět, dovolená byla krásná, ale krátká - počasí vyšlo, procházky byly fajn. No procházky, spíš tůry - v pátek jsme měli autovýlet kolem celýho Lipna, v sobotu tůra 17 km, včera už "jen" 8 km. No co, všude píšou, jak je chůze zdravá ...
doufám, že tady je vše v pořádku 🙂

kacenka25
29. zář 2008

nazdar Kači užili jste si to? Bezvadný, odpočatý co? 🙂 17 km jsi ušla? Panejo. To bych už neušla... ☹

luckamb
autor
29. zář 2008

Ahoj Kačenko 😉

kaca007
29. zář 2008

jj ušla, sice pomaleji než obvykle, ale ušla
nordic walking hole mi byly tentokrát spíš na obtíž...nutily mě jít rychleji než mi bylo pohodlné, tak jsem je spíš jen tak nesla 😉

tercie
29. zář 2008

Ahoj Katko, byli jste u Lipna? My taky, několikrát, a bylo to vždycky moc fajn, my to sjížděli na motorce a jezdili na výlety... nejhezčí společná dovolená 😉

kacenka25
29. zář 2008

moje mamka je na nich závislá, kamkoliv jdou, tak s hůlkama...... hrozně jí to usnadňuje chůzi a tolika se nenamáhá, no spokojená. ony jí totiž jinak bolí kyčle. takhle s hůlkama ujde tůry po Krkonoších jedna báseň.

Luci tady je teĎ převaha Kačenek co? 😀 jsi prostě v kachním zajetí 😀

tercie
29. zář 2008

Kačí musilka mi teď znova říkala, že ještě by z toho třeba mohlo teoreticky něco bejt, že to nemám vzdávat, tak na agolutin ještě nepůjdu a počkám...že prej když byla ovu takhle pozdě že i ms přijde dýl, a nebo nepřijde... tak čekám čekám čekám čekám čekám čekám čekám čekám......... 😲

kacenka25
29. zář 2008

čekej zlatíčko čekej!!!!! a neboj se, nestresuj se, jen měř. Strach a obavy nejsou pro to vajíčko dobrý... 😉 Když ti dojde trpělivost, vzpomeň si na Káťu, jak to vzdala rychle a i přesto byla těhotná. Jen nevydržela čekat. Ty vydržíš a budeš průlomový trpaslík a po tobě pak otěhotní všechny trpasličky tady 🙂 Už aby to bylo!

kaca007
29. zář 2008

terci, přímo u lipna ne, tudy jsme jen projížděli, byli jsme dál na šumavě
kačí... ty hůlky jsou super, my je ale spíš používali na sportovní chůzi, spíš takový poloběh, to ted jaksi nejde, tak my spíš překážely 😉

luckamb
autor
29. zář 2008

Terci čekej čekej 😉

tercie
29. zář 2008

Když už jsem ale byla psychicky připravená na mrchu 😀 To doufání a nejistota je děsný... už bych radši věděla jak jsem na tom.

kaca007
29. zář 2008

terci co to tady čtu!!! to by bylo supeer, no jasně, čekej čekej, naděje umírá poslední !

kacenka25
29. zář 2008

Míšo vydržet!
Můj tajný tip znáš 😉 Já ti věřím a držím palce! Dokud nepřileze MS tak není nic ztraceno.

luckamb
autor
29. zář 2008

Míšo, ta nejistota je na pytel, já to znám. Tak držím palec ať je brzy jistota co to je - ale to těhu by bylo lepší, to rozhodně. Zkus být průkopnice, jo 😉

tercie
29. zář 2008

Luci dobře já bych to teda zkusila, když ve mě vkládáte tolik důvěry 😀

Fakt už jsem z toho alke zmatená, a taky furt vám to tu cpu, už si připadám trapně 😀 ale doma to nikoho nezajímá a já potřebuju o tom mluvit, když nevím co se děje... moc mi pomáháte, víte to? 😉

kacenka25
29. zář 2008

zlatíčko kušuj s tím!!!! 0d toho tu snad jsme ne? Vyslechneme, poradíme, no a když holt nevíme, tak aspoň jsme uši a vyslechneme tě. Trapně si nepřipadej, šmarjá, od toho nás máš beruško 😵 . No a já jsem ti v sobotu řekla, že podle mě jsi těhu. Tydle vysoký teploty jsem taky zažila, vím o čem mluvím. Jen čekat. Jasně, že se může stát, že vajíčko se neuchytí nebo se chuděrka málo zavrtá a odplaví se s MS. Ale tyhle vysoký teploty fakt signalizujou, že se v těle něco děje. Nu večer budu bádat a podám ti referát ju? 😉 Ale musíš uznat, že tahle nejistota je lepší, než si být jistá, že nejsi těhu a jen čekáš na opožděnou mrchu. To uznáváš ne? A navíc, teda já osobně mám šílenou radost. To chvění....... to se mi líbí a moc moc moc držím palce a fakt mám radost. Ne z toho, že se trápíš, ale z toho, že je tu zas po dlouhé době to očekávání, že by to mohlo vyjít. Tvoje BT jsou fakt hoooodně nadějné 😵 😵 😵

tercie
29. zář 2008

Fakt, jste zlatý moje holky 😵 😵 😵
Kači ta nejistota je tak i tak, a kor pro člověka, kterej je permanentně zvědavej a nemá rád skrytý tajemství, který neumí rozlousknout... toť já 😀 Mý nervy 😀

luckamb
autor
29. zář 2008

Terci taky jsem zvědavá jak nevím co.
Holky musím pro sušenku mám hroznej hlad a furt sem někdo leze.

tercie
29. zář 2008

Luc já jsem zvědavá, jak sto vopic 😀

Taky bych si něco dala, ale mám tu jenom zbytek bramborových tyčinek, ty už teda nechi páč jsou voschlý 😝 a colu... holt si dám lok...

luckamb
autor
29. zář 2008

já snědla Milenu, teď se láduju Margotkou a zapíjím to colou a jsem spokojená 😀

tercie
29. zář 2008

Kači teda tak ráno jsem zvědavá na rozbor, už se těším 🙂

Luci pěkně si dlabeš 😀

tercie
29. zář 2008

Jsem si chtěla dát odpoledne svařáček, abych mrchu popohnala, tak to s ním radši mám počkat co...

kacenka25
29. zář 2008

já to chápu, proto ti říkám nám se vypovídej a my z toho máme taky prospěch, nemysli že ne. My se těšíme s tebou, jen to neprožíváme stresově jako ty,páč se nás to netýká. Týká se to tebe.

Já bouchám Taťánu moji oblíbenou 😀

luckamb
autor
29. zář 2008

Miluju taťánu