• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
Crrrrrn, budicek :grinning: , dobre ranko kocky
majka, silvia obyva Vieden, ak sa nemylim :wink:
23. srp 2007 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko dievcata :slight_smile: , mandy, ty si ale ranne vtaca :wink:
majka, ano byvam vo viedni
chcem vam popriat prijemny den, asi tu dnes velmi zavislacit nebudem, kadopadne vela piste, aby som mala co citat :grinning:
mandy: nova fotka? pekna :slight_smile: ja som tu moju opat zmenila, dufam, ze uz je konecna :grinning:
23. srp 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno:o)

Děkuji za info:o) teď už su v obraze :grinning:

Jinak přeji hezký den, tady dneska bude, mám toho nad hlavu, za chvíli krmení, dneska úklid, přijede návštěva...hotovo :grinning:
23. srp 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, tak ty budes mat o zabavu postarane :grinning: , u nas rano bola burka, je zamracene a stale prsi, brrr... clovek je potom ochrapkany cely den :rolling_eyes:
23. srp 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy tak tady bude opět vedro, slunko, ach jo, to počasí mě letos asi přivede do hrobu
23. srp 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, tak posli trosku slniecka aj k nam :grinning: , lebo moj pohlad z okna ma vobec netesi :rolling_eyes:
23. srp 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandy tak já posílám, snad to dojde :wink:
23. srp 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki majka, tak snad aspon okolo obeda by to slniecko mohlo dorazit aj k nam, majka a aku navstevu cakate? :grinning:
23. srp 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Hele holky, ne že by vám to na těch fotkách neseklo :wink: Mohly byste si už ale konečně vybrat jednu a tu alespoň nějakou dobu nechat? :dizzy_face: Vždycky si nově získané info spojuju s danou fotkou a když jí pak měníte, matete mě :grinning:
23. srp 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám hodně, tak snad donde.

Mucos, neboj já fotku dlouho měnit nebudu :grinning:
23. srp 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: to vidím jako velmi rozumné :wink:

Taky si říkám, že bych někde nějakou fotečku splašit měla. Jenže to bych musela překousnout svou nechuť k focení. No nic, uvidíme.
V Praze taky svítí sluníčko, sice se občas schová, ale vykukuje, tak je hned veseleji. Mělo by být snad až 27 st.
23. srp 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: No možná časem, až bude Maju větší. Tak holky přeji hezký den, já běžím něco dělat a hlavně se připravit na návštěvu, která by do hodiny měla být tu :wink: Tak ahojky
23. srp 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: hezký den, ať přijde návštěva s minimálně dobrou náladou :wink: čauky
23. srp 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, ahojky :wink: , neboj ja si fotku zmenim az ked budem tehulka :grinning:
23. srp 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: čauky, ... tak ve tvém případě budu na tu změnu netrpělivě čekat a přát ti jí :wink:
23. srp 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvii se asi dneska vrátil šéf, tak tu asi opravdu moc nebude. Tyhle návraty bývají náročné.
23. srp 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, aj mne sa dnes vratil sef a doniesol nam gumove cukriiiky z Holandska :grinning:
23. srp 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, pekný deň vám želáme :wink:
23. srp 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek katrin, no co ake mate dneska s drobcami plany? :dizzy_face:
23. srp 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy, no plány žiadne... dnes sa von nedostaneme :frowning2:
23. srp 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: tak že bys to s tím šéfem byla ty a já v tom jen měla zmatek? :slight_smile: Teď opravdu nevím. Každopádně jsem se tě chtěla na jednu věc týkající se vysazení HA. Jak se s tím tvoje tělo popralo? Mě to čeká ten příští měsíc a jsem na to opravdu zvědavá. Lhala bych, kdybych řekla, že nemám drobet obavy.

katrin: ahojky mamino :wink:
23. srp 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, ohladom HA, mne to narobilo dost velky bordel v tele... dokonca mi v 24 rokoch kvoli HA praskla cieva v mozgu a musela som to okamzite vysadit :rolling_eyes: telo sa mi s tym vyrovnavalo cca rok, odvtedy ziadnu HA neberiem (najlepsia HA su nase dvojky :grinning: )
23. srp 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: :grinning: .... během braní HA (cca 10 let) jsem nikdy problémy neměla. Četla jsem tu ale dost příspěvků o tom, jaké trable holky po vysazení měly, tak bych zase pro změnu ráda četla někoho, kdo mi řekne: brala jsem, vysadila jsem, otěhotněla jsem :wink: - prostě žádný problém :slight_smile:
23. srp 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, tak to držím palce, aby ti to tak dopadlo :wink:
23. srp 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: bylo by fajn, kdyby se to podařilo třeba do roka. Jak dlouho jste se snažili vy?
23. srp 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, my velmi dlho... dvakrat sme prisli o mimi, potom bum dvojky :grinning: prvykrat som potratila v 09/04, potom v januári 06 a v aprili 06 sme už čakali dvojky :dizzy_face:
23. srp 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, to s tym sefom som´bola ja :wink: , teraz je na porade :grinning: , ja som vysadila tabletky minuly rok v auguste ale my sme sa hned nesnazili o mimi, moj priatel sa vie dokonale ovladat :grinning: , tak aktivnejsie sme sa zacali snazit o mimi teraz v aprili(4.mesiac v roku, ak by si nahodou nevedela :grinning: )
po vysadeni som mala super cyklus, chodili mi vzdy na 31.den,teraz sa mi to trocha rozhadzalo, najdlhsi cyklus som mala 38dni, ale to som mala stresy v skole, posledne 3 mesiace som mala peknych 31dni, tak sa nebojkaj,pekne vysad, podla mna netreba ani ziadnu prestavku :grinning:
23. srp 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: takže to je jasné, dvojčátka přišla, protože věděla, že byste si zasloužili dvojnásobnou radost :grinning:
23. srp 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: přestávku asi opravdu vypustíme. Kdyžtak si holt jednou budu vyměňovat s katrin info o výchově dvojčátek :grinning:
23. srp 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin,aj blave bolo rano tak skaredo? teraz tu uz svietislniecko :grinning:
23. srp 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek