• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
my mame vybrate pre chlapca simon s makkcenom alebo lukas a pre dievcatko nina alebo nela :slight_smile:
23. srp 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin, na jednom tv kanaly chodil takydokument, boli tam rodiny, ktore cakali babatka a po celu dobu tehotenstva ich nakrucali a oni sa zverovali so svojimi pocitmi, som bola prilepena k televizoru, vtedy bol moj cas :grinning: a tam bola rodina, najprv mali jedno, potom dvojky a nakoniec trojicky :grinning: ale boli zlati, ale to asi len preto lebo to neboli moje deticky :grinning:
23. srp 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, moze byt :grinning: , ale ak by to bolo aj skor, vobec by som sa nenahnevala :grinning:
23. srp 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně švagrová vyprávěla o rodince, o které jí povídal její gyndař. Představte si, že měli 3 kluky a pořád si moc přáli holčičku. Tak zvažovali, zvažovali a nakonec se teda pro další mimi rozhodli. Nebudu vás napínat. Narodila se jim dvojčátka. Kluci :wink: :grinning:
23. srp 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy, kedy najblizsie testujes?
23. srp 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia, hlavne tie nervy v kýbli :grinning:
23. srp 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia: Lukáš jsem měla být já - tedy kdybych byla frajer :sunglasses:
23. srp 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin :grinning: :grinning: :grinning:
mucosin: tak ti k tej futbalovej jedenastke fakt nemali daleko :grinning:
23. srp 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja toto preto neriskujem... aj tak neviem, asi by to muselo byt neposkvrnene pocatie, ak by sa aj nieco zadarilo :grinning:
23. srp 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia, v nedelu 2.9 budem 33 den, tak uvidime, ak by dovtedy neprisla, tak este par dni pockam a pak.... :grinning:
23. srp 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy, to by bolo kraaasne, držím palce :dizzy_face:
23. srp 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: a po jaké době že máš normálně cyklus?
23. srp 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy, tak drzim vsetky palceky, aby mrcha hnusna neprisla, daj jej dovolenku, posli ju do teplych krajin, vsak aj tak uz ide jesen :grinning:
23. srp 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo by super, kdyby nám v téhle debatě někdo otěhotněl :slight_smile: to by bylo gratulací :wink: a ta oslava :grinning: ............... držím palce, mandy :dizzy_face:
23. srp 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, tak to sa musíš baviť viac so mnou, pretože väčšina, čo sa bavili so mnou, ale nejak prišlo so mnou do styku, tak otehotnelo :grinning: ....
23. srp 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin dakujeem :dizzy_face:
23. srp 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, ja som mala cyklus normalny aj po vysadeni tabletiek, to mi mrcha dorazila na 31 den, ale maj, jun som to mala take rozlietane, v skole skusky, stresy, tak mi chodila neskor, najneskor to bolo 38den v juni, to som si uz myslela ze sa zadarilo :unamused: , inak sa to pohybuje okolo 31-33 :dizzy_face:
dakujem vam pekne babulky za drzanie palcekov :dizzy_face: :wink: , idem domov ale ak bude skarede pocasie, zapnem si vas aj doma :grinning: , majte sa zatial krasne, papa :slight_smile:
23. srp 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: tak prve jsem teda myslela spíš na mandy, která je adeptkou na první těhulku :slight_smile: . Pokud ale platí co píšeš, budu tě tu od příštího měsíce odchytávat jak jen to půjde :grinning:
23. srp 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: hezký zbytek dne, pa :slight_smile:
23. srp 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. tak sa ku vam pridávam..
23. srp 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, len aby si to náhodou neuriekla a nebola som tou tehuľkou ja :zipper_mouth: :zipper_mouth: ja vám to všetkým doprajem :dizzy_face:
23. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin, ja si ta teda budem odchytavat od januara, dufam, ze tu este budes, ale ako tak pozeram na pocet tvojich prispevkov, ty si stara zavislacka :grinning: , takze asi budes :slight_smile:
23. srp 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katmi
23. srp 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki katmi
23. srp 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojte.. dakujem za privitanie.. ako sa mate dnes? co mate na riesenie?? :grinning: :wink:
23. srp 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: že bys si nad náma ten náskok ještě zvýšila? :grinning: v tom případě bych ti držela všechny palce, aby to byla JEDNA holčička :wink: , ale je fakt, že teď bys to možná trošku mohla nechat na nás :grinning:
23. srp 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvia, počet príspevkov... to mi bolo ešte 9tis prispevkov vymazaných, keď emjee robila poriadky v starých témach :grinning: takže, pokým bude koník, budem aj ja... Ja som bola závislá už na ms :slight_smile:
23. srp 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katmi: my řešíme úplně všechno :wink: , už jsme rozebrali vysazení HA, zkusili počítání doby těhotenství, popřemýšlely nad chlapem u porodu, vlastně už jsme tady i rodily :grinning: Klidně nahoď nové téma :wink:
23. srp 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon za chyby, občas píšu rychleji, než přemýšlím :wink:
23. srp 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, ok, ja si teda zaviažem nohy a pokým vy nebudete všetky tehu, tak ich neodviažem :grinning:
23. srp 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek