Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mucosin
30. srp 2007

no problem 😎

mandy20
30. srp 2007

mucosin, no to ja fakt ani len netusiiim, ale myslim ze by sme na tej stranke boli este dost dlho keby si tam nedala take rozsiahle prispevky 😀 😀 , jooj, este necelu hodinku a sups domov 😵

mucosin
30. srp 2007

mandy: ty se máš. A to jako začínáš už v 7h, nebo máš protekční pracovní dobu? Přiznej se 😉

mandy20
30. srp 2007

no to zacinam uz o 7mej, to ty asi este len vstavas 😔 , a v case ked sa prehadzujes na druhy bok v pekne vyhriatej postielke, ja uz prcham do prace 😝

mandy20
30. srp 2007

ale uz len zajtraaaa 😵 a potom budem vyspavat a vyspavat a docitavat vas budem neskor 😀

mucosin
30. srp 2007

mandy: nějaká spravedlnost přeci musí být, to je jasné. Konči ve tři musí být fajn. Dřív jsem dělala od 9 do 17 hod., ale to je zapláclý celý den 😒

mucosin
30. srp 2007

mandy: jsou věci, které ani nemusíš zveřejňovat 🤐 Díky za pochopení 😎

mandy20
30. srp 2007

no tak to mas pravdu, pracovat od 9 do 17tej je podla mna o nicom, takto si kludne mozem este v meste nieco povybavovat, napriklad aj dneska po praci ma pride pockat mamula a idem na postu zaplati skole nejake korunky 😲 , ak by som koncila o 17tej na poste by uz nikto nebol a nic by som nevybavila, my sme male mestecko, tu to neni ako vo velkomestach, vsetko sa tu okolo 17-18zatvara

mucosin
30. srp 2007

Ještě drobet humoru takhle při odpoledni 😉

Ženkou logiku jistě poznáte ...........

Jedu domů autobusem. Autobus je přeplněný, takže se vzdám ražení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlépe oslovím.
Budu jí tykat anebo vykat?
Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední. Pořádně si ji prohlížím. Má s sebou láhev vína, takže jede určitě k nějakému muži. Ta láhev vína není zrovna z nejlevnějších, takže to musí být hezký muž.
U nás na poslední zastávce bydlí ale jen dva hezcí muži, můj muž a můj
milenec.
K mému milenci nemůže jet, protože tam jedu já. Takže jede k mému muži. Můj muž má dvě milenky - Katrin a Andreu. Katrin je na dovolené.
Takže říkám: "Andreo, můžeš mi prosím orazit lístek?"
"Ahoj, jasně můžu, odkud mě znáš?"

😀 😀 😀

mandy20
30. srp 2007

mucosin, ty dnes srsis humorom 😀 😀
tak aj ja dam jeden do placu:

Hovori 80rocny dedusko svojej 80rocnej manzelke: starka podme sa pomilovat.
Ona: dobre ale len s kondomom.
On: preco ved uz nemozes otehotniet?
Ona: no to nie, ale salmonelozu zo starych vajec chytit mozem. 😀 😀 😀

mucosin
30. srp 2007

😀 😀 😀

mucosin
30. srp 2007

a pak že si tu sami nevystačíme 😉

mandy20
30. srp 2007

tie kocky co zalozili temu sem nejako moc nechodia, asi im to ich deturence nedovolia 🙂

mandy20
30. srp 2007

mucosin, co budes robit ked prides domov? ja sa asi vychystam s kamoskou na plavaren, ak by som nesla nakuknem sem 😉

mucosin
30. srp 2007

mandy: asi, důležité je, že nám se tu líbí 🙂
Přála bych ti, abys měla za 9 měsíců taky plné ruce práce a neměla na koníkování tolik času. Sice bys mi tu chyběla, ale ..... obětuju se 😉

mucosin
30. srp 2007

navečer tu určitě nebudu. Po práci pojedeme s přítelem za odhadcem a pak za jednou holčinou, která nám bude vyřizovat hypo. Program máme až do večera. Zítra ale není s výměnou písmenek problém 😉

mandy20
30. srp 2007

mucosin, moc ti dakujem 😉 a neboj sa mna sa nezbaviiite, to rozhodne nie 😀 , ja si na vas cas najdem vzdy, paci sa mi tu s vami 😵 a ak by to raz vyslo, tak sa chvilku postara aj tatinko 😀
nemam ziadne priznaky ani tehotenstva ani mrchy, ale skor je to k tej mrche, pretoze sa mi zacina vyhadzovat tvar 😠 , takze za par dni je tu ako na koni, myslim 🙄 😒

mandy20
30. srp 2007

mucosin, drzim palcek aby vam ta kocka vybavila hypo s ktorou budete spokojni 😉 , budem na teba mysliet az sa ti stikutat zacne 😀 😀 , a zajtra nas poinformuj ako ste dopadli 😵

mucosin
30. srp 2007

proto se jí říká mrcha 😒 , otrava jedna 😠 . Je to ale těžké. Až vysadím HA já, budu na ní zase čekat jako na něco posvátného a budu přitom doufat, že se nějak zpravidelní. Každý to má holt v různých časech jinak. Rozhodně ale čeká i mě chvíle, kdy budu nesvá z toho, jestli teda znovu přijde, nebo konečně ne. Jsou to teda věci. Člověk pořád jen na něco čeká. Ještěže si to tu umíme zatím zpříjemnit 🙂

mucosin
30. srp 2007

dneska ještě nebudeme nic vědět, teprve jí budeme dávat všechny podklady a upřesníme si podrobnosti. Řekla bych, že zítra by to tak nějak dala dohromady a po víkendu poslala na banku. Takže pokud to půjde, snad budeme něco vědět v příštím týdnu. Určitě ale napíšu, když už jsem s tím tady začala otravovat 😖

mandy20
30. srp 2007

veru tak, cloveku ktory vymyslel MK dakujem, bol to super napad, klary, koncim a pomaly sa zberam domov, tak sa maj zatial krasne, dufam ze vsetko vybavite k vasj spokojnosti. Tak zajtra dopopismenkovania 😀 😉

mucosin
30. srp 2007

mandy: už budeš končit, což? Tak hezký zbytek dne. Zítra zase písnem 😉 pa

mandy20
31. srp 2007

dobre ranko ☹

majka07
31. srp 2007

krásné ráno, dneska to vypadá na pěkný den, ikdyž byla venku kosa. Maju ještě chvilku bude chrupkat, já se nasnídám a pak šupky ven 😀

fenrirka
31. srp 2007

Hmm aj ja by som sa isla prejst keby som mala ist s kym ☹

mucosin
3. zář 2007

Dobré ránko holky, kdepak se touláte? 🙂

mandy20
3. zář 2007

mucosin cawky 😉

mucosin
3. zář 2007

mandy: čauky 🙂 , tak jak se máme takhle po víkendu?

mandy20
3. zář 2007

mucosin, mam sa fajn, akurat sa nervacim, zajtra idem na zapis do skoly a pozaduju tam od nas same blbiny 😠 , klary, v piatok mi necakane dorazila mrsina ☹ , ale inak bo l vikend fajn, oslavovali sme narodeniny priatelovho brata a bol to riadny mazec 😀 a ty ako? ako ste dopadli na pohovore s tou holkou?

martinkamm
3. zář 2007

ahojte babenky bola osm na sone a nased ietatko je krasne narastlo teda dost a srdiecko mu bije ako zvon je take malinkate 😵