Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

katrin
3. zář 2007

čaute kočky, len vás pozdravíme, dúfam, že všetko OK 😵

katmi
3. zář 2007

ahojte... ako sa mate??

mucosin
3. zář 2007

mandy: ta mrcha mě mrzí ☹ , právě jsem se tě chtěla zeptat, jestli jsi si dělala testík. Nebuď smutná. Třeba se zadaří tenhle měsíc, nebo prostě do Vánoc, abys měla pro přítele krásný dárek 😵
Co se nás týče, ve středu (max. v pátek) bysme měli vyjádření banky vědět. Snad to bude dobré. Uvidíme 😔

katrin
3. zář 2007

Martinka, gratulujem 😵

Mucosin, úver? 😕 Inak, s manželom sme celý víkend dumali nad riešením môjho problému.... Dohodli sme sa, že niekde skúsime zohnať starú postieľku alebo ohrádku, do ktorej krpcov šupnem, rozložím kočík a šup von 😝 som zvedavá, či niečo nájdeme.... Nechcem totiž investovať ďalšie zbytočné prachy

katmi
3. zář 2007

mucosin - tak drzim palceky,nech je vyjadrenie banky pozitivne.. 🙂

mucosin
3. zář 2007

katrin: čauky, co dělají naše oblíbená dvojčata? 🙂

katmi: ahojky, tak co je nového?

katrin
3. zář 2007

Mucosin, každý deň vymyslia novú kravovinu 😀

katmi
3. zář 2007

katrin - tak to mozem len potvrdit.. daju taku reklamu napr.na hypoteku,ze v prvom momente ta to potesi,ze to by aj mohlo vyjst a potom ked dojdes do banky,tak ti je az spatne,co vsetko chcu a aka tam vladne birokracia..des.. 😒

mucosin - mala som dovolenku.. sme si trosku s drahym oddychli.. a inak nic zatial.. vy??

katrin
3. zář 2007

katmi, ja som narážalá na naše dvojky, ale súhlasím s tým, čo sa bánk týka 😉

mandy20
3. zář 2007

martinka, super spravicka 😵, zelam vam nech kraaasne rastiete, sups foto do albumiku, a bol aj Michal s vami? joooj, to tak leti, mne v piatok necakane a este aj v predstihu o 4 dni dorazila mrsina, ale neva, ved trpezlivost ruze prinasa, no nie? 😵 alebo fazulienky do bruska 😀
mucosin, drziiim palcek 😉
katrin, aspon mas o zabavu postarane 😀

mucosin
3. zář 2007

katmi: děkuju, snad bude banka vstřícná

katrin: však už to jsou pořádní klučinové, žádná miminka 😉

katrin
3. zář 2007

mucosin, keby to boli "miminka", tak som rada... vtedy len kričali od hladu, a spali 😵 ani sa neotáčali, nevstávali, nebolo ich treba naháňať... 😀 ale čo už, aspoň sa zabávame 😀

mucosin
3. zář 2007

katmi: jasně, byli jste v Praze, ne? 😉 A jak bylo? Počasí už nic moc, což? Ale mohlo by být hůř. Dovolená je dovolená, ať je počasí jakékoliv 😉
Jinak pokud tvůj dotaz směřoval na nějaké naše snažení, na 14 dní mám ještě pilule. Co bude potom se uvidí podle banky. Pokud bude problém, snažení se nám posune ☹ Snad to ale dopadne dobře 🙂
Mimochodem, co u vás? Nevezete si domu nějaký spešl suvenýr? Nějaké to překvapeníčko? 😉

katrin: bankovní přístup a logika vůbec - bez komentáře 😒

mandy20
3. zář 2007

babulky idem papat a pozerat v siedmom nebi, je to super serial o takej veeelmi velkej rodinke ktora byva pod jednou strechou, poobede mozno este nakuknem, tak zatim cauky 😉

mucosin
3. zář 2007

katrin: to je jasné. O víkendu u nás byl brácha se švagrovkou a s malým (22 měs.). Už je ho opravdu všude plno 😀 Vůbec si nedovedu představit, že bysme ho měli dvakrát 😀 Máš můj veeeeeelký obdiv za zvládání dvojčat 😉

mucosin
3. zář 2007

mandy: ty nejsi v práci? Vlastně pokud ano, tak mi to snad ani nepiš. Představa, že můžeš koukat v práci na seriály .......... Jak říkám, ani mi to nepiš! 😀

katmi
3. zář 2007

katrin - ahaa.. 😅 tak promin

musosin - v prahe?? 😨 neboli..preco??

katrin
3. zář 2007

mucosin, zvládam ako zvládam 😀 a ked nezvládam, tak hučia 😝 sa zbláznim alebo čo? aj tak som dostala hubovú polievku od mamy, svokry, švagrinej a soro všetkých, že si v podstate vymýšlam, že to vôbec nie je tak, ako hovorím a zbytočne všetko nafukujem.... 😒 Lebo každá má odchovaných 10 párov dvojičiek a každá s krpcami vydrží max hodinu sama.... 😀 😀 😀

mucosin
3. zář 2007

katmi: jsem drobet mimo 😅 spletla jsem si tvojí dovču se Silviinou 🙂 No nic. Hlavně, jestli jste si ji užili, odpočali si a třeba ...... 😉 Jak to vidíš? Dala jsi drahé polovičce zabrat? 😀

katrin: u vás je to teda s těma dětma opravdu mazec 😀 Já bych si nedovolila mít proti případnému remcání někoho, kdo má dvojčátka, ani to nejmenší. Plně bych s ním cítila. Tohle ale těžko vysvětlíš rodině, kde se rodí dvojčátka jak na běžícím páse 😀
Hlavně se nenech stresovat. Takže - klíííííííííd 😉 😀

katrin
3. zář 2007

mucosin, u nás v rodine nemá nikto dvojky, iba my (písala som ironikcky) 🤐

katmi
3. zář 2007

mucosin - 😀 to nic.. stane sa..aj ja si vas tu niekedy spletiem.. 😀 😎 jasne ze dala.. ved nebude len tak oddychovat.. 😀

katrin - ty si citila (alebo ako to mam napisat 😅 ) ze cakas dvojcata??byvalo ti viac zle ako pri tehotnosti s jednym mimi??

katrin
3. zář 2007

katmi, s jednym mimi som to vydržala dvakrát, aj to len 6tt... Ja neviem, aké to je, ak čakáš jedno, či ti je viac alebo menej zle 😉 To, že čakáme dvojky sme sa dozvedeli v 7tt na prvom uzv. Možno oproti monotehulkam som mala oooooooobrovske brucho, pohyby som cítila dvakrát a vydržala som to "len" do 32tt 😔

katmi
3. zář 2007

aha..takze ak mas viacnasobne tehotenstvo,tak mozes mat uz od zacaitku vacsie brusko?? 🙂
to je inak sranda..ze dve deturence naraz..to musi byt radosti teda.. 😅

katrin
3. zář 2007

Katmi, je to "bohovská" radosť... pre celú rodinu, babyky, tetky, nie pre nás, lebo si to nestihneš vychutnať... Veľkosť brucha záleží od toho, ako máš mimi uložené, či do krížov alebo do brucha, ja som pribrala 11kg, cez "pás" som mala 150 cm dva dni pred pôrodom, všetko som mala v bruchu, v 8tt som nezapla svoje nohavice, v 10tt som musela už mať tehu gate 😀 Kamoška porodila dvojky v 35tt a brucho nemala skoro žiadne, nevyzerala ani, že by už sla rodiť jedno 😎 a jej deti mali väčšie pôrodné váhy, ako tí moji

katmi
3. zář 2007

katrin - mne je to jasne.. velka radost,ale ty si s nimi 24hodin denne.. viem si to predstavit..
takze vravis,ze pri prvom UZV to uz zistia.. tak ok.. 🙂

katrin
3. zář 2007

Katmi, mne to zistili, ale su tu kočky, ktorým to zistili až pri druhom uzv, príp. až pri pôrode (čomu nerozumiem 😕 )Máš šancu, že môžeš mať dvojky? 😵 😀

katmi
3. zář 2007

katrin az pri porode??? 😨 😕 to nemyslis vazne...ja sa len pytam informativne.. nie,nemyslim si,ze by sme mali mat dvojky..nemam na to predpoklad.. u nas v rodine nikto nemal dvojky a u neho tiez nie..
ale zaujima ma otazka - zalezi to naozaj len od toho, ci mame alebo nemame predpoklad mat dvojky???

katrin
3. zář 2007

katmi, nie nezáleží.. napríklad aj od hormonálnej liečby, nemusí to byť liečba, ale napriklad aj HA, potom sú to už formy ako IVF a IUI, ale ak je to prirodzenou cestou, tak väčšinou od tých hormónov...

katmi
3. zář 2007

katrin,ale inak je predpoklad,ze bude iba jedno,ze??? 🙂

katrin
3. zář 2007

katmi, to uvidíš až na prvom uzv 😀 ja som tiež nevedela, že máme v rodine dvojčatá, až keď nám to doktor povedal, začala som pátrať, že kde a čo.... 😀 Tak si to dobre zisti, môžeš to zdediť aj zo 6-teho kolena 😉 Bojíš, žeby náhodou 😀 😀 😵