Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

katmi
3. zář 2007

katrin, no zbohom..ani nehovor.. 😀 hej,bojim.. sak ma trafi pri dvoch.. 😀 😀

katrin
3. zář 2007

katmi, netrafí... ja mám síce zarezervované miesto v PK na cajle, ale netrafí.. hlavne, ak budú také vymodlené ako tie naše... 😵

katmi
3. zář 2007

katrin 😉

mucosin
3. zář 2007

katrin, neříkala jsi někdy náhodou, že ale k dvojčatům dispozice máš? Což je teda očividné 😉 Měla jsem totiž dojem, že ano. Proto jsem v klidu vzala tu info, že v rodině v podstatě ani jinak, než dvojmo, děti neděláte 😀 😀 😀

mucosin
3. zář 2007

holkyyyyyyy, máme to!!! dostali jsme úvěr, jupíííííííí 😀 😀 😀

mucosin
3. zář 2007

promiňte mou přemrštěnou reakci 😅

katmi
3. zář 2007

no super.. 😉 tesime sa s tebou..

mucosin
3. zář 2007

katmi: moc děkuju 😀 , mám ohromnou radost, teď už se můžeme začít klidně snažilkovat 😵 (tedy za pár dnů, až dobaštím poslední platíčko 😉 )

katmi
3. zář 2007

😉 papa.. ja sa pre dnesok lucim.. pekny zbytok dna..

mucosin
3. zář 2007

měj se prima katmi, pa

majka07
3. zář 2007

Holky zdravím Vás, doufám, že jste měli hezký víkend.

Katrin, tak se Maju kapku rozpapala, ale stejně sní méně, ale je to mnohem lepší, tak snad to bude aj na dále 🙂

majka07
4. zář 2007

Krásné hrozně studené úterní ráno, no spíš dopoledne 😀

mucosin
4. zář 2007

Ahoj Majko, skoro to vypadá na dobu ledovou, což? 😀 A copak jsi dala malé dobrého, že začala baštit? Čím pak jsi jí uplatila? 🙂 Je dobře, že začíná baštit. Jen ať vám pěkně roste 🙂

katrin
4. zář 2007

helou baby 🙂
Majka, super 😵 neboj, čo jej bude chutiť, to spapá
Mucosin, má predispozíciu, ale zdedila som ju z piateho kolena, tie dvojky už nežijú 😉 Inak dvojvaječné sa dedia po otcovej línii a väčšinou ob generáciu, takže u nás to preskočilo dvakrát 😀

mucosin
4. zář 2007

katrin: doufám, že něco takového odněkud neskočí i na mě. Jak už jsem někde psala, jsem skromná holka a úplně by mi stačit jeden cipísek 😀

katrin
4. zář 2007

mucosin... 😀 ja som tiež chcela "len" jedno... ale potom sme sa kolegyňami rehotali, keď mi jedna veštica povedala, že budem mať dve deti a ja na to, že ja chcem rodiť iba raz.... 🤐 😀 tak mi to vyšlo.... A tak, ako som písala včera katmi, tak som začala po tom pátrať, až keď som mala dve fazuľky v brušku 😉 😎 😕

majka07
4. zář 2007

Přešli jsme už na bebu 2 chuťově je lepší a stačí 1 - 2 lžičky přesnídávky, to ji chutná 😀

mucosin
4. zář 2007

katrin: ani já neplánuju zahájení pátrání po případných dvojčatech v našem, nebo přítelově rodě 🙂 O žádných nevím a upřímně doufám, že to nebudeme my, kdo by přispěl k prolomení standardního rození po jednom kousku 😀

majka07
4. zář 2007

maju vstává, přeji hezký den, venku to vypadá, jako by mělo chumelit 😀

katmi
4. zář 2007

ahojte.. ako dnes? vonku je naozaj hnusne.fuka studeny vietor.. 😖

mucosin
5. zář 2007

Dobré ráno, tak koukám, že se nám to tu nějak rozprchlo 😨 Kdybyste náhodou některá zaskočila, přeju alespoň prima den 🙂

katmi
5. zář 2007

mucosin - dobre ranko.. 😉

silvia2406
5. zář 2007

ahojte dievcata, tak uz sme doma z dovolenky, bola vyborna, aj ked o oddychu sa velmi hovorit neda, bol to taky akcny tyzden 😀
co mate nove?
dnesne pocasie je otrasne, v okoli salzburgu dokonca hlasia zaplavy, tak dufam, ze sa nakoniec pocasie umudri a nic take sa nestane. ☹

katmi
5. zář 2007

ahoj. u nas v BA tiez zima jak na sibiri.. 😖 idem si urobit caj..

mucosin
5. zář 2007

Ahojky holky 🙂 , i u nás to vypadá, že snad začne brzy chumelit nebo co. Pravda je, že minulá zima nic moc, tak letos si jí možná užijeme dvojnásobnou. Ne, že bych z toho teda měla nějakou zvláštní radost. Jsem spíš teplomil.

Silvia: tak co dovča? co nového? 😉

Katmi: tyhle šachy s fotkama mi vůbec nedělají dobře 🙂

katmi
5. zář 2007

mucosin - musela som zmenit foto,lebo admin "rypal".. 😠 tak promin.. 😅

silvia2406
5. zář 2007

mucosin, dovolenka bola vyborna, ale ako som uz pisala, bol to akcny tyzden, bez spanku 😀 v prahe sme boli len jeden den a inak sme tam len nocovali. obehli sme terazin, to je fakt sila, tu hrcu v krku som predychavala este dalsi den, ale aj to patri k historii, dalej sme boli na karlstejne, v ceskom krumlove, na televiznej vezi, mali sme wellnessden s virivkou, saunou, sampanskym, no proste parada 😵
a vy ste mali aky tyzden, co nove?

mandy20
5. zář 2007

Ahojte kocky, brrr... vonku je ale riadna kosa, 8 stupnov 😕
mucosin, ja som uz doma, uz nepracujem, vcera som bola na zapise v skole, ale telku by som v praci urcite pozerat nemohla 😉to k tej predvcerajsej otazocke, ktoru som si vsimla az teraz kedze som si vas pekne docitavala 😀

mucosin
5. zář 2007

katmi: to nic, admin se asi špatně vyhajal. Já jen, že si vás dost pamatuju podle fotek a jakmile je vyměníte, udělá se mi v tom drobetko čurbísek 😀

silvia: tak to jste si užili opravdu řádně. Bezva. Taky by mi nějaký takový alespoň víkend bodl 🙂 A co, nepřivezli jste si třeba nějaký suvenýrek? 😉 U nás nového to, že příští týden doberu pilule, tak se pak konečně opravdu zařadím mezi vás 😉

mandy20
5. zář 2007

silvia, to ste na tom podobne ako my, ked niekde ideme na dovolenku, tak tiez nesedime na zadku, priatel by chcel vidiet uplne vsetko v tej danej krajine 🙂
takze ste si mozno priviezli aj malicky suvenirik? 😀