• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

7. září 2009 
mandy: čauky, no jo, já hlava děravá, vždyť ty už jsi zase studentka :slight_smile: Asi bych potřebovala, aby tady admin zavedl nějaký zápisníček, kam bych si dělala poznámky :grinning:
5. zář 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin - :sweat_smile: tak promin..odteraz uz menit nebudem.. :wink:
5. zář 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den :wink:

Tady je šílená kosa, ono sand bude brzy sněžit :confounded:
5. zář 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, nemozes si vsetko pamätat, mas kopu svojich problemov a radosti, sak ja vam to tu lahko pripomeniem :grinning: a mimochodom gratulujem vam k tej hypoteke a teskam sa spolu s vami :dizzy_face: :dizzy_face: , oslavili ste to?
5. zář 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
suvenirik sme si urcite nedoniesli, lebo bola mrcha, ale my sa snazime az od januara, aj ked ja by som toto obdobie najradsej preskocila, ale pekne po poriadku. :wink:
mandy a ty si nemala nahodou testovat, ako to dopadlo?
5. zář 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: děkuju, ani nebyl na slavení čas. Přítel hned večer zase odjížděl do práce. Radost byla ale každopádně veliká. Celé odpol jsme se pak tak hezky dobírali a škárlili :slight_smile: Prostě bylo cítit, že z nás zase jeden problém spadl.

katmi: v poho, už si tě určitě pamatovat budu :wink:

majky: ahojky, tak jak jde papkání? Přibíráte, přibíráte? :slight_smile:
5. zář 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli přibíráme nevím, mám strach ji zvážit, nechám to až na ko u mudr, ale papání jde :grinning:
5. zář 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia, z testovania zislo, pretoze mrcha dorazila v predstihu o 4 dni, takze nist :rolling_eyes: , ale pokracujeme dalej :grinning:
5. zář 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy, tak neviem, co to bolo, ale ja som dostala mrchu na 24-ty den, a moj cyklus je 28-30 dni.
tak prajem vela sil a hlavne chuti :grinning:

majka a co je s malou, nechce priberat? :fearful:
5. zář 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka: tak to je dobře. Základ je připravovat dobroty a pak to půjde samo :grinning:
5. zář 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, pravidelnost cyklu, na tu jsem teda po vysazení taky zvědavá :pensive:
5. zář 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, urcite to nebudes mat tak pravidelne ako s tabletkami, ale ono sa to postupom casu, ked si telo zvykne, upravi samo, uvidis :wink:
5. zář 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, co sa tyka vysadenia HA, ja som mala potom cyklus presny na 28 az 30 den. nemala som s tym ziadny problem. ale kazde telo je ine.
5. zář 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo by fajn, kdyby se to nezvrtlo to extrémů, kdy bych neměla MS třeba 40 a víc dnů. Uvidíme. Každopádně bych opravdu nerada chodila na nějaké vyvolávačky.
5. zář 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte na gyndě paní doktorku, nebo pana doktora?
5. zář 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
musocin - ja mam pani doktorku..ja som tu uz kedysi pisala,ze by som asi nevedela mat lekara.. :sweat_smile:
5. zář 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď to právě řeším. Mám paní doktorku, ale nemám k ní úplně největší důvěru, tak bych jí asi chtěla změnit. Doporučení mám na jednoho doktora. Jenže je to chlap :sweat_smile: , z čehož teda nejsem dvakrát odvázaná :confounded:
5. zář 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, ja mam lekara, je fajn, ale ja som tam uz dllllho nebola :sweat_smile: , chystam sa tam na buduci tyzden
5. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, ja som mala chlapa, teraz mam zenu. ale ja si myslim, ze to nie je ani tak o pohlavi, ale od jeho pristupu a ludskosti. u nas pracovala zena-lekarka a pocula som tolko o jej necitlivosti a preto vsetky zeny chodili k lekarovi, dokonca to bol 30-tnik a vsetky si ho pochvalovali.
5. zář 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy: a jaká byla první prohlídka u pana doktora? Já teda nerada chodím i k paní doktorce - gynda, zubař a fotograf nejsou zrovna mí oblíbenci :grinning: , ale představa, že bude na gyndě ještě navíc chlap ..... Jsem z toho drobet rozpačitá.
5. zář 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katmi a kde chodis k lekarke, ja som teraz presla do prosanusu v ba. nevies o nom nejake info?
5. zář 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia: třicátník? :confused: tak s tím bych se asi pozdravila, otočila se na podpadku a odešla s tím, že se vrátím, až tam bude jeho tatínek :grinning:
5. zář 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam na gorkeho.. do prosanusu chodila jedna moja kamoska,ale nie na gynekologiu ale obvodnemu..ale mala s nimi problem,tak si prelozila kartu inde..
5. zář 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi úplně jasné, že nejsem nic extra, že jako gyndař vidí mraky ženských každý den, ale ten blbý pocit tu prostě je :sweat_smile:
5. zář 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, tridsiatnik :sweat_smile: :grinning: ale pocula som o nom len dobre referencie
katmi: ja chodim teraz k durinovej, trosku som si presla internet a su na nu len dobre ohlasy, tak dufam, ze budem spokojna :unamused:
5. zář 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin - ja som na tom rovnako :sweat_smile:
5. zář 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi tak drzim palceky..snad budes spokojna..
5. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvia: jasně, pochopila jsem :wink: a ....... vyděsila se :grinning:
5. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin, ten moj je tak okolo 40-45, a bol mily, videl ze mi t tiez nie je nejako prijemne, tak zartoval a mimochodom, v tej hale su tri gynekologie a vsetci traja su lekari :grinning: , takze som nemala na vyber, proste som vosla do jeh dveri :grinning: , ale uz som tam fakt dlho nebola asi tak 2 roky :sweat_smile: ,takze si urcite vypocujem hubovu polievku ked tam teraz pridem :pensive:
5. zář 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandy - tak ja neprist gynekologicke za dva roky,tak ma tak sprdne, ze by som to nerozdychala cely den.. :sweat_smile: to si nebola ani na rocnu prehliadku?? :sweat_smile: bud k sebe zodpovednaaaa.. :wink:
5. zář 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek