Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mucosin
5. zář 2007

mandy: čauky, no jo, já hlava děravá, vždyť ty už jsi zase studentka 🙂 Asi bych potřebovala, aby tady admin zavedl nějaký zápisníček, kam bych si dělala poznámky 😀

katmi
5. zář 2007

mucosin - 😅 tak promin..odteraz uz menit nebudem.. 😉

majka07
5. zář 2007

Krásný den 😉

Tady je šílená kosa, ono sand bude brzy sněžit 😖

mandy20
5. zář 2007

mucosin, nemozes si vsetko pamätat, mas kopu svojich problemov a radosti, sak ja vam to tu lahko pripomeniem 😀 a mimochodom gratulujem vam k tej hypoteke a teskam sa spolu s vami 😵 😵 , oslavili ste to?

silvia2406
5. zář 2007

suvenirik sme si urcite nedoniesli, lebo bola mrcha, ale my sa snazime az od januara, aj ked ja by som toto obdobie najradsej preskocila, ale pekne po poriadku. 😉
mandy a ty si nemala nahodou testovat, ako to dopadlo?

mucosin
5. zář 2007

mandy: děkuju, ani nebyl na slavení čas. Přítel hned večer zase odjížděl do práce. Radost byla ale každopádně veliká. Celé odpol jsme se pak tak hezky dobírali a škárlili 🙂 Prostě bylo cítit, že z nás zase jeden problém spadl.

katmi: v poho, už si tě určitě pamatovat budu 😉

majky: ahojky, tak jak jde papkání? Přibíráte, přibíráte? 🙂

majka07
5. zář 2007

Jestli přibíráme nevím, mám strach ji zvážit, nechám to až na ko u mudr, ale papání jde 😀

mandy20
5. zář 2007

silvia, z testovania zislo, pretoze mrcha dorazila v predstihu o 4 dni, takze nist 🙄 , ale pokracujeme dalej 😀

silvia2406
5. zář 2007

mandy, tak neviem, co to bolo, ale ja som dostala mrchu na 24-ty den, a moj cyklus je 28-30 dni.
tak prajem vela sil a hlavne chuti 😀

majka a co je s malou, nechce priberat? 😨

mucosin
5. zář 2007

majka: tak to je dobře. Základ je připravovat dobroty a pak to půjde samo 😀

mucosin
5. zář 2007

Jo, jo, pravidelnost cyklu, na tu jsem teda po vysazení taky zvědavá 😔

mandy20
5. zář 2007

mucosin, urcite to nebudes mat tak pravidelne ako s tabletkami, ale ono sa to postupom casu, ked si telo zvykne, upravi samo, uvidis 😉

silvia2406
5. zář 2007

babulky, co sa tyka vysadenia HA, ja som mala potom cyklus presny na 28 az 30 den. nemala som s tym ziadny problem. ale kazde telo je ine.

mucosin
5. zář 2007

Bylo by fajn, kdyby se to nezvrtlo to extrémů, kdy bych neměla MS třeba 40 a víc dnů. Uvidíme. Každopádně bych opravdu nerada chodila na nějaké vyvolávačky.

mucosin
5. zář 2007

Holky, máte na gyndě paní doktorku, nebo pana doktora?

katmi
5. zář 2007

musocin - ja mam pani doktorku..ja som tu uz kedysi pisala,ze by som asi nevedela mat lekara.. 😅

mucosin
5. zář 2007

Teď to právě řeším. Mám paní doktorku, ale nemám k ní úplně největší důvěru, tak bych jí asi chtěla změnit. Doporučení mám na jednoho doktora. Jenže je to chlap 😅 , z čehož teda nejsem dvakrát odvázaná 😖

mandy20
5. zář 2007

mucosin, ja mam lekara, je fajn, ale ja som tam uz dllllho nebola 😅 , chystam sa tam na buduci tyzden

silvia2406
5. zář 2007

mucosin, ja som mala chlapa, teraz mam zenu. ale ja si myslim, ze to nie je ani tak o pohlavi, ale od jeho pristupu a ludskosti. u nas pracovala zena-lekarka a pocula som tolko o jej necitlivosti a preto vsetky zeny chodili k lekarovi, dokonca to bol 30-tnik a vsetky si ho pochvalovali.

mucosin
5. zář 2007

mandy: a jaká byla první prohlídka u pana doktora? Já teda nerada chodím i k paní doktorce - gynda, zubař a fotograf nejsou zrovna mí oblíbenci 😀 , ale představa, že bude na gyndě ještě navíc chlap ..... Jsem z toho drobet rozpačitá.

silvia2406
5. zář 2007

katmi a kde chodis k lekarke, ja som teraz presla do prosanusu v ba. nevies o nom nejake info?

mucosin
5. zář 2007

silvia: třicátník? 😕 tak s tím bych se asi pozdravila, otočila se na podpadku a odešla s tím, že se vrátím, až tam bude jeho tatínek 😀

katmi
5. zář 2007

ja mam na gorkeho.. do prosanusu chodila jedna moja kamoska,ale nie na gynekologiu ale obvodnemu..ale mala s nimi problem,tak si prelozila kartu inde..

mucosin
5. zář 2007

Je mi úplně jasné, že nejsem nic extra, že jako gyndař vidí mraky ženských každý den, ale ten blbý pocit tu prostě je 😅

silvia2406
5. zář 2007

mucosin, tridsiatnik 😅 😀 ale pocula som o nom len dobre referencie
katmi: ja chodim teraz k durinovej, trosku som si presla internet a su na nu len dobre ohlasy, tak dufam, ze budem spokojna 😒

katmi
5. zář 2007

mucosin - ja som na tom rovnako 😅

katmi
5. zář 2007

silvi tak drzim palceky..snad budes spokojna..

mucosin
5. zář 2007

silvia: jasně, pochopila jsem 😉 a ....... vyděsila se 😀

mandy20
5. zář 2007

mucosin, ten moj je tak okolo 40-45, a bol mily, videl ze mi t tiez nie je nejako prijemne, tak zartoval a mimochodom, v tej hale su tri gynekologie a vsetci traja su lekari 😀 , takze som nemala na vyber, proste som vosla do jeh dveri 😀 , ale uz som tam fakt dlho nebola asi tak 2 roky 😅 ,takze si urcite vypocujem hubovu polievku ked tam teraz pridem 😔

katmi
5. zář 2007

mandy - tak ja neprist gynekologicke za dva roky,tak ma tak sprdne, ze by som to nerozdychala cely den.. 😅 to si nebola ani na rocnu prehliadku?? 😅 bud k sebe zodpovednaaaa.. 😉