Čáp přiletí potřetí...

saminomimino
18. led 2012

v našem případě to tedy vypadá že podruhé vrána,ale k tématu 😵
Hledám tu maminky,těhulky co čekají třetí děťátko nebo více,ráda bych si povídala o radostech i starostech a všem kolem dlašího těhotenství a přípravy na už třetí dítě.
Naše třeťátko je neplánované ale chtěné,otěhotněla jse 5 měsíců po porodu dcery,takže v celku brzy a tak mě starost o dvě malé děti a těhu zmáhá,nicméně se těším a zatím podle všeho vypadá miminko zcela zdravé.
Je tu na tom někdo podobně?? pojďte si povídat 😵 😉

d.aniela1
22. bře 2012

@staninka77 no Filipek na TP a Domik 10dni po TP a vyvolani nakonec cisar,,a ted mala uvidime,,no zatim ma cas ,ale nezlobila bych se drive,,,

@vesmilka me se zda o chlapeckovi,,a budu mit holcicku,,a kdyz jsem cekala Domika zdalo se me o holcicce

staninka77
22. bře 2012

@d.aniela1-Taky bych to tak viděla že raději o něco dříve jak po TP.
Držím palečky aby si dala říci a šla ven o něco dřív. 🙂

vesmilka
22. bře 2012

@d.aniela1
@staninka77 tak snad to bude kluk 🙂 uvidíme necháme se překvapit. 🙂

vesmilka
22. bře 2012

@staninka77 Andrejku jsem měla o 9 dní dřív a Anežku přesně na termín. Nechci přenášet nechci aby mi to museli vyvolat

edeltraut
22. bře 2012

@vesmilka no mně se zdálo o klukovi v růžovým oblečení - to byla spíš noční můra 🙂. Zdálo se mi, že jsme přijeli z porodnice a celá vesnice se přiběhla podívat na toho našeho "chlapáka" a on byl v růžových peřinkách!!! 😀 A kluk se mi pak narodil 🙂.
@staninka77 Ládík se narodil 5 dní před termínem a Eliška se strojila a týden po termínu mi porod vyvolali.

vesmilka
22. bře 2012

@edeltraut Tak to jsem zvědavá co se narodí. Ten můj sen byl takový, že mi nesli miminko a já říkám třetí holka to bude mít manžel radost, ten chtěl kluka 🙂

edeltraut
22. bře 2012

@vesmilka já bych s tebou tu holku vyměnila 😀. Já budu mít určitě kluka 😀. Zatím mi nikdo neřekl, že mě vidí na holku, spíš si nikdo nedovede představit, že by se mi holčička skutečně narodila 🙂. To bude ale asi spíš mým postojem k životu - princeznička načančaná se k nám moc nehodí, ale já bych jí táááák chtěla 😀.

staninka77
22. bře 2012

@vesmilka-Už aby to bylo aby jsi se dozvěděla co po tu celou dobu nosíš pod srdíčkem že.
Holky díky některé děti se krášlí a druzí jdou dříve na svět že.
Taky jsem se vyhla vyvolávání a to jsem za to moc ráda.
To se ti ani nedivím že nechceš přenášet už se ti to blíží chvílu vydrž.

vesmilka
23. bře 2012

@edeltraut no vidíš a já byla těhotná sotva tři měsíce, takže nikde nic a jeden známý mi říká. Ty budeš mít kluka a já se nikdy nemýlím, tak nevím uvidíme jestli se mýlí 🙂
No mé kamarádky tvrdí že to bude kluk, protože když jsem jim psala, že jsem těhotná, tak jsem jim psala Klokan přiletí v březnu. Takže prý klokan je kluk bude to kluk 🙂
A já se tomu bojím uvěřit abych nebyla zklamaná i když mi to je jedno, ale pro ten pocit, že mě všichni vidí na kluka a pak to bude holka. Snad víš jak to myslím

vesmilka
23. bře 2012

@edeltraut já chtěla načančanou princezničku už před 16 lety. Bože ta holka byla čuně. 🙂 to si nedokážeš představit. I když dnes je to dáma, ale už to není ono. Už se šlechtí sama a ne pro mě 🙂
Pak jsem ji chtěla před 10lety, tak jsem se snažila. Je pravda že vkus měla od mala, dokázala se oháknout jako nikdo, ale pak jsme se přestěhovali na ves a já mám dalšího kluka. Leze po stromech, jak se trochu oteplí je u potoka a je věčně jako čuně 🙂
Takže moje sny o načančané princezně se rozplynuly, nehodí se ke stylu našeho života. Mám dvě holky a je pravda, že zatím co ta první bude městský typ paničky tak ta druhá je vysloveně vidlák, takže ať to bude co to bude, tak princezna to nebude. 🙂

vesmilka
23. bře 2012

@staninka77 moc ti děkuji za slova podpory. Začínám mít pocit, že mimi ví, že je poslední tak chce abych si to užila. Vím, že až bude bříško pryč budu ho postrádat. Snad se z toho nedostanu do deprese. Už teď mi totiž chybí. 🙂 Ale nechci na vyvolání, v nemocnici je to pak strašně dlouhý je lepší trpět doma a já budu trpět dlouho s holkama to taky bylo na dlouhé lokte

edeltraut
23. bře 2012

@vesmilka věř mi, že si dovedu "princezničku" čuně přestavit. Něco takového mám doma 😀. Já si taky myslím, že u nás je to daný, že bydlíme na vesnici (no jestli se dá říct vesnice 😕 ). Jsou pořád venku a dělají blbosti. Já byla kdysi taky měšťanda jak brno a dneska když se namaluju, tak si připadám jak šašek, o botičkách na podpatku ani nemluvím... 😀

vesmilka
23. bře 2012

@edeltraut já už nebyla namalovaná ani nepamatuju a boty na podpadku nosím jen když máme nějakou slávu. A pak si připadám úžasně ale nevím jestli i tak vypadám. 🙂 A teď budu mít kila která těžko shodím, takže zůstanu u riflí a botasek 🙂

edeltraut
23. bře 2012

@vesmilka Tak to jsme na tom stejně, já se jen modlím, abych tu dvacítku přibraných kil tohle těhotenství nedodržela 😀. S prvním jsem to shodila až na 2kg všechno, po Elišce už mi zůstalo dalších 8 a jestli teď taky tolik přiberu, tak abych rifle vyměnila za pytel 😀.
Dneska se mi nechce nic dělat... bolí mě břicho a venku je tak krásně... chjo, já chci domů!!!! Doufám, že se mi dneska podaří do půl třetí zmizet 😀. Už abych byla na mateřské... 😎

vesmilka
23. bře 2012

@edeltraut já myslela, že jsi doma? je to jsem to nějak popletla. Ještě pracuješ? Já pracovala až do mateřské. tedy těsně před ní jsem ještě vybrala nějakou tu dovču ale jinak jsem dělala až do konce
No mě po Anežce zbylo taky nějakých 8kg a dalo mi práci než jsem je shodila a když se podařilo tak jsem otěhotněla a teď mám 10kg nahoře a myslím, že je zase horko těžko shodím 🙂
U nás zase tak krásně není. Ráno jsem pustila sluníčko dovnitř ale teď je tu pod mrakem a teplota taky nic moc 18° a já rýmu a teď i kašel. tedy nic moc

edeltraut
23. bře 2012

@vesmilka nene, jsem v práci. Dneska máme nějak podezřele málo práce, tak se trošku poflakuju 😀. Chtěla bych chodit taky co nejdéle, uvidím, jak mi to půjde 🙂. Zatím to zvládám dobře, ale bříško teprve roste.... 😉

vesmilka
23. bře 2012

@edeltraut to jo to máš ještě velký kus před sebou. Vlastně jednou tolik 🙂 , tak ti přeji hodně síly aby jsi vydržela. Taky jsem chtěla vydržet není to dnes sranda být na neschopence.

edeltraut
23. bře 2012

@vesmilka no právě, člověk je rád za každou korunu 🙂. No pokud se domluvím a budu si moct vybrat všechnu dovolenou před mateřskou, tak bych měla naposledy 15.6. pokud ne, budu se snažit, abych byla už o prázdninách doma 😀. Ono to uteče jako voda, nedavno jsem si dělala test a už jsem skoro v půlce.... Mažu dom, už jsem tu posledníček poslední.

vesmilka
23. bře 2012

@edeltraut já vím že to uteče jak voda, ještě před chvílí jsem dělala v práci a teď budu rodit. 😀 Tak ti přeji aby ti tu dovču dali v kuse, mě ji naštěstí dali. Tak jsem byla moc ráda, že můžu jít dřív

sarkav
25. bře 2012

ahoj maminky, máte prosím některá zkušenosti z látkovými plenkami? myslím že jse jmenují AIO nebo tak nějak. Jsou to svrchní kalhotky a do nich se dává frote plenka. Docela o tom uvažuji ale vůbec se neorientuji kolik čeho koupit 😖

vesmilka
26. bře 2012

@sarkav Tak ty bohužel vůbec neznám. mám zkušenosti jen s obyčejnými plenami. 🙂

sarkav
26. bře 2012

@vesmilka obyčejné pleny tak znám 🙂 u prvních dvou dětí jsem používala plenky jednorázovky,ale ted bych ráda zkusila něco jiného. třeba někdo poradí, uvidím, ale děkuji 😉

aandyy
27. bře 2012

Ahojky holky! Tak se přidávám, na září čekáme třetí mimi 🙂 Bylo plánované, vyšlo to hned první měsíc 🙂 Jen jsme teď pro olkolí za exoty.... Nejvíc mě mrzí, že i má mamka má hooodně blbé řeči ☹ Jak to bylo u vás? Jinak mám dvě cácorky, v srpnu jim bude 5 a 3.

edeltraut
27. bře 2012

@aandyy ahoj, vítej. No my jsme taky za exoty, ale my tak celkově, životním stylem 😀. Rodinu a blízké přátele jsme dalším těhu nepřekvapili. Dva roky jsme o tom mluvili, takže to čekali a reakce jsou kladné. To se širším okolím to tak růžové není - vypadá to, že nám budou děti vychovávat a živit 😀. Je mi to celkem fuk, je to naše věc.

edeltraut
27. bře 2012

@sarkav tenhle obchůdek provozuje moje spolužačka ze školy. Koukni a příp. napiš dotaz, určitě ti odpoví 🙂. http://www.e-plenky.cz/zbozi/zbozi_uvod.php

edeltraut
27. bře 2012
aandyy
27. bře 2012

@edeltraut No my o tom taky mluvili a přesto jsou řeči ☹ Taky si připadám, že nás ostatní, hlavně naši budou živit 🙂 Ale holt to budou muset rozchodit. Tak těhulkování zdar 😀

edeltraut
27. bře 2012

@aandyy Ale oni to přehodnotí, jen co uvidí mimíska 😀.

sarkav
27. bře 2012

@aandyy ahoj, my čekáme taky 3 dítko (neplánovaně) a rodina to taky nemohla rozdýchat, sice je to naše věc,ale docela mě to mrzí 😒
@edeltraut děkuji na odkazy hned mrknu 🙂

edeltraut
27. bře 2012

@sarkav Není zač. Taky jsem o těch plenkách přemýšlela, ale odrazuje mě poměrně vysoká pořizovací cena... 😒. Piš poznatky, třeba se nechám zviklat 🙂.