Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

suzik161
autor
13. kvě 2014

@doko
@78marcela http://www.gloob.cz/naparovaci-zehlicka/zehlick...
to je ona, taky není nejlacinější, ale mě se s ní pracuje dobře a to jsem žehlení nesnášela 😀

doko
13. kvě 2014

@78marcela no mamka ji měla taky tak deset let zpátky a to za ni dala taky kolem 2 500 (byl to tehdy nějaký nejnovější model nebo co) tak si myslím, že to možná byla ta samá, akorát prostě tys měla štěstí na lepší kus 🙂 ne všechno vydrží věčně 😉
jeeejda jeeejda tak to posílám těhu bacil 🙂 nechala sis dát dva prcky? nebo jednoho?
@suzik161 moc díky 🙂 mně ta cena přijde dobrá. myslela jsem si, že se ceny žehliček pohybují výš 😀 zkusím na ni někde mrknout a pak dám vědět, co jsem koupila 😉 a jak se cítíš po ET? užíváš si s embroušem?

suzik161
autor
13. kvě 2014

@doko Nic mi není, jen mám furt žízeň a od včerejška mě pěkně bolí prsa, ale to bude po Crinonu. Ale jsou pevnější, což by mi vůbec nevadilo 😀 Jen jsem na nich nemohla ani spát

78marcela
13. kvě 2014

@doko pokud se v pořádku rozmrazí, tak dam oba.
@suzik161 tak vyrážím. Žaludek jak na vodě. Mějte se.

petpeta7
13. kvě 2014

@78marcela držím pěsti, ať vše v klidu zvládneš a bude to mít pozitivní výsledek! 😉

petpeta7
13. kvě 2014

@suzik161 to jsou dobré zprávy! já myslím, že tě ty prsa nebolí po Crinonu. Prostě to znamená, že ti to tentokrát opravdu vyšlo! 😉 😀 držím moc pěstičky a procházky vřele doporučuju 🙂 já absolvuju minimálně jednu denně 😎 už na to začínám být závislá...celá den doma bych asi nevydržela 😀

petpeta7
13. kvě 2014

@maggie4 to jsi měla pěkný výsledek! 😉 doufám, že se oplodnila všechna vajíčka! Už jsi tam volala, jak to s nimi dopadlo? držím pěstičky! 🙂

maggie4
13. kvě 2014

@78marcela Moc na tebe myslím! Už máš jednoho nebo dva prďolky u sebe? 😉 Ať se pěkně maminky drží!

maggie4
13. kvě 2014

@petpeta7 Ještě nevím, volat mám mezi 13. a 14. hodinou. Tak jsem zatím napnutá jak struna. 🙂 Děkuju za pěstičky, budeme je potřebovat 🙂

maggie4
13. kvě 2014

@suzik161 To bude známka těhotenství 😉 Kolikátý den po ET vlastně už jsi?

petpeta7
13. kvě 2014

@catchulinecka ahooooj! jak ty se máš? celkem dlouho jsi tu nebyla a já jsem na tebe myslela, jestli jsi v pohodě? 🙂

maggie4
13. kvě 2014

Koukám, že tady se to včera večer proměnilo na diskusi o žehlení 😀 Ale je fakt, že je potřeba myslet taky na něco jinýho 😀 😀 😀

petpeta7
13. kvě 2014

@maggie4 tak to už hoďku vydržíš a pak budeš chytřejší 🙂 pěstičky teda držím dál a nevím, jak se s nima naobjedvám 😀 😀 😀 jinak mě žehlení taky celkem baví, když toho teda nemám horu 🙂

doko
13. kvě 2014

@maggie4 přesně jak píšeš, kdyby člověk myslel jen na miminka, rozmnožování, embryjka a podobně, tak by se z toho časem musel zbláznit 😀 😀

maggie4
13. kvě 2014

@doko to je fakt. Mně teda hlavu zaměstnává i práce. Nikdo nehledí na to, že mám neschopenku...grrr

catchulinecka
13. kvě 2014

@petpeta7 ahojky,dekuji za optani 🙂 me bohuzel stihnul ten horsi scenar se spatnym koncem. Mimodelozni tehotenstvi :'( takze se ted davam trosku do kupy a pak me ceka KET. Uz aby to bylo,nejak jsem si zvykla,ze se furt neco deje 😀 a co ty??? Jak se mame? 😉

suzik161
autor
13. kvě 2014

@maggie4 jsem 4.den od ET, je to dobrý, mám velká prsa a teď jsou i pevná. 😀

suzik161
autor
13. kvě 2014

@petpeta7
@maggie4 to je ještě brzo, byla to krásná blastocysta, ale to je moc rychlé, ne??

lucijete
13. kvě 2014

Ahoj holky, můžu se přidat? Včera jsem byla na ET 6 denního embryjka....manžel byl se mnou na sále, pěkně nám ji ukázali na obrazovce a pak šup ke mě......krásné....zatím nic nepociťuji.....jen včera mírné popichování v pravé části podbřišku, tak snad je už tam, kde má být🙂 S testováním asi budu hodně zahálet, bojím se zklamání☹ Na kontrolu jdu 26. 5.

suzik161
autor
13. kvě 2014

@lucijete ahoj, určitě se přidej 😉 já jsem dnes 4.den od ET. A zatím taky nc necítím kromě toho, že mám furt žízeň 😀 to je tvůj první pokus?

lucijete
13. kvě 2014

@suzik161 Jojo první. No včera po návratu z CARu jsem "sežrala" 5 krajíců chleba s avokádovou pomazánkou..... Jinak piju pořád a taky pořád lítám na WC🙂

suzik161
autor
13. kvě 2014

@lucijete tak to já taky 😀 začíná to být muj kamarád skoro 😀 kam chodíš do Caru ?

lucijete
13. kvě 2014

@suzik161 Bydlíme kousek od Zlína tak volba byla tam...a volba to byla dobrá, je to tam skvělé

lucikk1
13. kvě 2014

Tak zitra uz jdu na ET. Asi budou i mrazacci 🙂

78marcela
13. kvě 2014

@lucikk1
@lucijete
@suzik161
@catchulinecka
@maggie4
@doko
@petpeta7
Vítám nově příchozí.
Už jsem doma. Embrya se rozmrazíli dobře, mám zavedené obě dvě. Tak se snad to jedno chytne. Ale bolelo to. Nějak se tam nemohli dostat.

maggie4
13. kvě 2014

@78marcela super, třebas budou obě! 😉 držím pěsti
@lucijete vítám tě, to je hezké, tak ať se drží!
@suzik161 tak to bude všema těma hormonama, co do sebe cpeme...ale furt lepší velká a pevná než naopak, ne? 😀
@petpeta7 tak jak ses najedla? že ty jsi na chvilku pustila, přiznej se! 😀 😀 😀
Je to dobrý, holky. Máme 3 oplodněná vajíčka!

lucikk1
13. kvě 2014

@78marcela super tak odpocivej. Myslime na tebe

lucikk1
13. kvě 2014

@maggie4 to mam radost. Tak at se mimiskum dari

78marcela
13. kvě 2014

@maggie4 za jedno budu vděčná. Ale kdyby byly dvě, taky bychom to zvládli.
Gratuluji k miminkam, ať se hezky dělí.

petpeta7
13. kvě 2014

@catchulinecka to mě moc mrzí ☹ tak aspoň, že máte ty mražáčky a nemusíš podstupovat další celé IVF 😕 myslíš, že na něho půjdeš už v červnu? já se mám fajn 😎 nevolnosti, ani další "vychytávky" těhotenství mě moc netrápí...uvidíme, jak dál 🙂