Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

lucikk1
21. kvě 2014

@maggie4 mezi ivf jsem mela mit pauzu aspon 2-3 cykly ms

suzik161
autor
21. kvě 2014

@78marcela Teď už necháme doběhnout cyklus, protože mám po MS, 6.6. jedu na UTZ a pak další cyklus na KET, vychází to na začátek července. Třeba budeme zase spolu 😀

78marcela
21. kvě 2014

@suzik161 třeba jo a tentokrát už snad štastně, věřím tomu. Uvidím, co mi v pátek řeknou.

petpeta7
22. kvě 2014

@suzik161 mrzí mě to, ale ten špatný výsledek jsi očekávala, tak to snad nebyl takový šok 😕 to spíš ten doktor - ani se nedivím, že odchází, asi ho vyhodili, ne? No lituju ty pacienty, které začne léčit na jiném místě 😠 S novým doktorem a supr mražáčkama vám to určitě klapne! 😉

petpeta7
22. kvě 2014

@maggie4 ahoj...máš pravdu, jaksi se ty špatné zprávy nahromadily, ale snad už se to brzo otočí. Mezi klasickou stimulaci před IVF se většinou čeká 3 měsíce, ale podstatné je, na čem se domluvíš s doktorem. Pak písni, jak budete pokračovat! Držím pěsti!

maggie4
23. kvě 2014

@lucikk1 @78marcela @petpeta7 Díky holky, tak uvidíme, co řekne doktor. Nejradši bych šla hned, ať už to mám za sebou. Stejně se obávám, že mi mezitím nasadí antikoncepci kvůli endometrióze, takže ani přirozené snažení u nás nehrozí. Ach jo. MS už přišla a je to teda síla ☹
@78marcela Děj vědět, co dneska 😉
@suzik161 V červenci to už určitě vyjde! Držím pěsti

petpeta7
23. kvě 2014

@78marcela ahoj...jsem zvědavá, jak jsi dneska dopadla? 😕 i když jsi tomu nevěřila, tak dokud nemáš výsledek z krve, nemáš nic jisté. Já jsem dnes byla taky na kontrolu. Musela jsem jít na lačno, kvůli odběrům, tak jsem měla obavu, jak to zvládnu, ale nebylo to tak hrozné 🙂

78marcela
23. kvě 2014

@petpeta7
@maggie4
Holky, já tam dneska nestihla jít...ráno jsem měla kalup, ještě jsem se učila a připravovala jsem se na dnešní zkoušku. I na tu zkoušku jsem přijela pozdě, já blbka.
Ale dala jsem to, tu zkoušku. Tak ted se budu modlit, aby přes víkend nedošla mrcha a v pondělí tam zavolám.

petpeta7
23. kvě 2014

@78marcela ty jsi teda expertka! (myšleno v dobrém 🙂 Já být tebou, tak jsem jim zavolala už dnes, aby se mnou na pondělí počítali. U nás na Klinice totiž bylo vždycky v pondělí moc lidí, protože dost se jich doobjednalo právě až v pondělí ráno, kvůli MS apod. Hlavní bude, aby tobě ta MS nedorazila. Jinak gratuluju ke složené zkoušce 😉

lucikk1
23. kvě 2014

@78marcela nekdy se to holt blbe semele 🙂 Gratuluji ke zkouzce.

78marcela
26. kvě 2014

@maggie4
@petpeta7
@suzik161

 Ahoj holky. Tak se ozývám po návratu z fajn víkendu z Valtic. Dnes jsem volala do Brna, že tehu test pořád negativní jestli na tu krev musím. No musela jsem a opravdu negativní. Dle očekávání. Takže teď vysadit léky a a počkat na ms.

maggie4
26. kvě 2014

@78marcela Tak to je naprd. Příště snad budeme mít všichni větší štěstí! Doufám, že sis víkend hezky užila! My jsme slavili narozeniny, tak jsem si říkala, že aspoň můžu pít 😉

78marcela
26. kvě 2014

@maggie4 taky jsem mohla pít ale myslím že obě bychom si to raději odpustili, vid. No doufám že příště bude lepši výsledek.

maggie4
26. kvě 2014

@78marcela Myslím, že tak to mají všechny zoufalé snažilky - klidně bychom obrátily celý život naruby, jen aby se to povedlo. Snad se nám už brzo povede! Zitra jedu k Dr., tak se dozvím, co dál.

78marcela
26. kvě 2014

@maggie4 ke komu že chodís?

punky
26. kvě 2014

ahojky nas ceka IVF s PGD chci nas objednat na srpen nebo zari jak dlouho holky trva od objednani po samotny zavedini embrijka?ja uz se tady ptala ale jsem hlava derava 😉 a mate nekdo zkusenosti s IVF s PGD ?

petpeta7
26. kvě 2014

@78marcela takže ty domácí testy nebyly špatné, i když tady by ses určitě nezlobila, kdyby ti opravdu prodali nějaké aušusové, co? 😒 Oni chtějí ten odběr krve vždy, aby měli jistotu, že je to opravdu negativní a není tam nějaká malá hodnota, kvůli které by tě pak museli sledovat např. kvůli mimoděložnímu nebo tak 😕 Tak si dej teďka pohov a pak zase hurá do "boje" 😉

petpeta7
26. kvě 2014

@maggie4 tak si to zítra dobře domluvte a my tu budeme zvědavé na další zprávy od tebe! držím palce! 😉

78marcela
26. kvě 2014

@punky to je individuální. Zalezl kdy ti přijde ms, jak budeš reagovat na léky .. A máš Pgd což určitě prodlouží ten čas.. Fakt nevím.

78marcela
26. kvě 2014

@petpeta7 už cekam co mi odpoví doktor z car a hurá zas do boje.

maggie4
26. kvě 2014

@78marcela K Dr. Koudelkovi.
@petpeta7 Díky! Dám vědět. 😉

punky
26. kvě 2014

@78marcela a mas sama zkusenosti s IVF s PGD?

78marcela
26. kvě 2014

@punky to nemám

punky
26. kvě 2014

@78marcela ale stejne dekuju za odpoved 🙂

78marcela
26. kvě 2014

@punky nemáš zač. Přeji hodně štěstí. Taky jsem u dalšího pokusu přemýšlela že bych chtěla Pgd. Ale pak jsem se rozhodla spíš pro tu podrobnější metodu. Ale uvidíme. Když to bude tak až na podzim. Přeji ti hodně štěstí.

punky
27. kvě 2014

@78marcela tak u nas staci pgd teda myslim doktori vi co mam za problem a vi po cem jit tak snad vi co delaji tobe taky preju hodne stesticka at se brzo zadari 😉

78marcela
27. kvě 2014

@punky díky, kéž by už...

maggie4
28. kvě 2014

Ahoj holky, tak jsem byla včera u Dr. Mám si dát 3 měsíce pauzu a pak to zkusíme znovu. Takže tam jedu až v srpnu. To vy už určitě budete mít mimča v bříškách 😉 Takže jestli bude v létě ten srazík, tak já jdu bez pytlíku 🙂

78marcela
28. kvě 2014

@maggie4 no, kdoví jak dopadnu já, u mě to rozhodně v červnu nebude. Takže asi taky půjdu bez pytlíku...

petpeta7
28. kvě 2014

@maggie4 tak si aspoň můžeš užít léto naplno a ne se pořád sledovat a omezovat 😉 a jak to máš s tou endometriózou? kdy ti na ni přišli? nasadil ti Dr. teď na ty 3 měsíce antiko?