Čekáme trojčátka 🙂

muffin99
22. únor 2016

AHoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda je tady někdo, kdo čeká trojčátka. My jsme se to dozvěděli teprve nedávno a byl to celkem šok :D Nejdřív nám bylo řečeno, že je tam jeden gestační váček a v něm jedno miminko ještě ale nebylo srdíčko, bylo to v 5. týdnu...no o týden později, jsme zjistili, že tam jsou 3 miminka a všem bije srdíčko... 🙂 Jsme zatím v uplném začátku ale chtěla bych si d někým popovídat, kdo čeká nebo už má taky trojčátka, jak probíhalo těhotenství, jak rychle rostlo bříško a podobně 🙂

apacheee
AMBASADORKA
22. únor 2016

Trojčátka tu má maminka @yamato
A tobě moc držím pěsti a gratuluju🙂

muffin99
autor
22. únor 2016

@apacheee Děkuji 🙂

tehulka1167
22. únor 2016

@muffin99 a prirozene mate trojcatka?

muffin99
autor
22. únor 2016

@tehulka1167 Nene po IVF - mám endometriozu, takže jsme museli takto...no nikdo nečekal, že ztoho budou jednovaječná trojčátka, ale jsme strašně rádi a těšíme se na prcky 🙂

tehulka1167
22. únor 2016

@muffin99 ty joo 🙂 tak to je mazec. Gratuluju 🙂

muffin99
autor
22. únor 2016

@tehulka1167 Jo děkujeme 🙂 No my jsme po tom ivf už jednou otěhotněli, ale v 8tt se miminko přestalo vyvýjet, no ted sme měli další pokus a šup, jedno embryjko se nám rodělilo na další dvě miminka 🙂 Ted jenom ležím a ani se nehnu, hlavně aby byli mrnousové v pořádku 🙂

zdenkaj92
22. únor 2016

@muffin99 držím všechny palečky v domácnosti, ať vše dobře dopadne <3

muffin99
autor
22. únor 2016

@zdenkaj92 Děkujeme, jsi moc hodná 🙂 🙂

verka4d
22. únor 2016

@muffin99 Tý jo,to je super,moc moc gratuluji!! 🙂 My máme čtyři děti,ale postupně za sebou...
Přeji jen to nejlepší,ať všechno dobře dopadne a jste jedna velká šťastná rodina!! :D Opatrujte se 😎

muffin99
autor
22. únor 2016

@verka4d Moc děkujeme 🙂 My věříme, že všechny tři prdolky přivedeme na svět v pořádku přestože jso ujednovaječná a chudáčci si musejí vystačit s jednoup lacentou...ale určitě budou v pořádku 🙂 Moc děkujeme a rodince pořejeme hlavně hodně zdravíčka 🙂

mikilenka
22. únor 2016

Ahoj, já mám jednovaječná dvojčata. Taky mi řekli, že je tam jen jedno a pak bác. Hned dvě, tedy dva kluci jako buci. Držím palce, ať se to podaří a jste velká rodina. Je to zápřah.
Nám rostlo bříško poměrně stejně jako ostatním. Ani to nebylo poznat, že tam jsou dva. Až ke konci to rostlo hodně rychle, každý den byl vidět rozdíl. Zůstala jsem hned doma a nelituju toho. Doufám, že ty už taky nepracuješ. Jestli můžu radit, hodně spi a jez na co máš chuť, dělej to, na co máš chuť. Asi budeš hodně pod drobnohledem lékařů. My byli a to jsme měli o jednoho méně. Ke konci jsme byli každý týden na UZ a bylo to krásné.

muffin99
autor
22. únor 2016

@mikilenka Jůů, to je super 🙂 to moc gratuluji 🙂 Já jsem na nemocenksé už rok právě kvůli ivf a kvůli te endometrioze. Já už měsíc ležím..nic jiného porzatím ani dělat nesmí...takže sem doma, ležím a nic nedělám 🙂 K doktorovi musíme jezdit každý týden na kontrolu jedeme zase ted v ptáek..právě proto, že je to hodně rizikové...takže mě ani nepředá k mému gynekologovi ale asi zůstanu celé těhu pod IVF klinikou v Olomouci. Už se těšíme na další ultrazvuk 🙂 Mě se udělal hematom a jeden den jsem krvácela, ale pořád mě strašně tlačí břicho jako bych měla uvnitř balon 😀 tak vím, že je všechno v pořádku 🙂 Strašně se už na ně těšíme 🙂

mikilenka
22. únor 2016

To je dobře, že jsi doma a tak hlídaná. Taky jsem byla pod Fakul.klinikou v Olomouci. Kluci se mi narodili 36+2 (2580g a 1980g). Bylo o ně výborně postaráno. Byli na oddělení pro nedonošené děti a měli vážně skvělou péči. Když jsem tam viděla ty malinkaté děti (třeba 800g)...jak je tam vypiplávají...Určitě se postarají i o vaše děťátka. Hodně štěstí a hodně sil. 🙂

muffin99
autor
22. únor 2016

@mikilenka Děkujeme, jsem ráda za ten Olomouc, porotže tam jsou opravdu nejlepší a vidím, žei co se porodu týče 🙂 My jsme uvažovali o Ostravě nebo Olomouci...ale jak tak čtu, tak určitě půjdeme i rodit do olomouce 🙂 Jinak moc gratuluji ke zdravím dětičkám 🙂

mikilenka
22. únor 2016

@muffin99 Děkuji, dělají nám radost. Je moc hezké vidět, jak se oni dva mají rádi. Co teprve u trojčátek.
Taky jsme se rozhodovali Ova-Olo. Jsme rádi, že to takhle dopadlo. Co více si přát než zdravé a spokojené děti. Tak ať se vám to povede.