• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chlapi a jejich chování

13. června 2008 
No nějak tak..já neudělala státnice,takže je opakuju zese v květnu a MP je už teď v páťáku,ale plánuje ještě další studium. Máme to ještě složitější,protože zatímco já jsem z Moravy,on je od Prahy a Pardubice byly jediné společné místo..tam jsme bydleli na koleji..tekže te´d je to hodně těžký..hledáme pronájem,ale hledáme ho už 3 měsíce :frowning2:

No to je taky hodně blbý,když bydlíte,ale nevidíte se..to je taky tak na vzkazy:slight_smile:)No jo si představ, že MP má kamarády kolem Prahy a já kolem Třebíče,takže víkendy nestíháme vůbec.

Myslíš, že s mimčem budou víkendy? :slight_smile:
15. říj 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím běžet nakoupit,ale pak ještě napíšu.Zatím pa.
15. říj 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehehe vzkazy - jednou jsem taky psala ale nazlobenej :grinning: já narozeniny, chtěli jsme jet na výlet brzy ráno a můj drahoušek že pude s klukama den před na pivo, ale pojede autem, aby nemusel pít a vrátil se domu brzy - ve dvanáct už jsem ho sháněla, v jednu mi napsal že za dvě hodiny dorazí domu, že musí počkat na kamaráda, aby ho odvez z diskotéky :rolling_eyes: ...
tak jsem mu vystěhovala peřiny na gauč :grinning: a protože nám nejdou zamknout dveře od ložnice tak jsem na ně napsala Opovaž se na ty dveře šáhnout, jestli vejdeš, fakt tě zabiju :grinning: :grinning:
ráno jsem za nima měla kytku a dárky, ale překročila jsem je, došla si na záchod a zase je překročila a zavřela :grinning: ...ale je odvážnej, ty dveře nakonec otevřel :grinning: nezabila jsem ho ale pořádně si ho vychutnala :sweat_smile:
15. říj 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Erin věřím že se to celkově změní, že se bude domů ještě víc snažit přijít dřív, bude to jeho dítě, mám o něj zájem už teď tak snad ho bude mít i potom :slight_smile:

Podnájem to neni jednoduchý - nezávidím, přeju ale ať se vám brzy zadaří :slight_smile:

Já půjdu za chvilku k tý kámošce, tak zatím pááá :slight_smile:
15. říj 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak když už mluvíte o těch vzkazech...jednou se s ním absolutně nedalo bavit. Přišlo mi, že mě snad vůbec nevnímá, tak jsem mu napsala takovej menší dopísek. Bylo to dobrý v tom, že jsem si mohla v klidu rozmyslet, co mu napíšu. Pže když se bavím narovinu, tak kolikrát nepřemýšlím a co na mysli, to na jazyku.
15. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kajule a mělo to úspěch? Mě MM kolikrát vyčetl, že mu to neumím říct na rovinu a že ho to štve, že když píšu tak fajn, ale že by to radši slyšel ode mně :wink:
15. říj 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi takovej jako když mu to řeknu na rovinu a ještě se smál, že prý nevěděl, že se ještě píšou dopisy. :rolling_eyes: Já si myslím, že je lepší říct všechno na rovinu, jenže on mě vůbec nevnímal, tak jsem to prostě chtěla zkusit.
15. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem si taky kolikrát právě potřebovala ulevit a taky mi pomohl ten papír, ale teď už to nepraktikujeme :slight_smile:
Tohle sem nepatří ale zrovna jsme se dneska bavili s mamkou, že koresnpondence už moc nebude, protože prý od novýho roku bude známka stát 10,- :astonished:
15. říj 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to udělala jenom jednou. Jsem to měla jako vzpomínku na základku s těma slohovkama. :slight_smile: Já když mě něco opravdu nase*e tak jdu buď uklízet, hrát si s Páťou, malovat nebo si pustím nějakou dobrou hudbu u tý se vždycky zaručeně uklidním. :slight_smile:
15. říj 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapi su rozni.mojej znamej sa stala hrozna vec.4 roky chodila s priatelom pred rokom sa vzali,zobrali si uvery na byt.od lasky sa isli zozrat.maju spolu 7 mesacne babetko a pred dvoma tyzdnami sa chlap vratil zo 4 denej sluzobnej cesty ona bola zatial s babetkom u mamy a on jej jednoducho zavolal a povedal jej ze ich nechce.vymenil fabku na vchodovych dverach a ona si nemohla ani len z toho bytu nic zobrat.
15. říj 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kajule tak to jsi dobrá, já prskám jako sopka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Penelope :astonished: :astonished: :astonished: To je strašný :frowning2:
15. říj 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně tohle pomáhalo už dřív. Prostě vždycky když mě něco štvalo nebo jsem měla nějakou depku, pustila jsem si nějaký cd pěkně nahlas a pohoda. :slight_smile:
Penelope, to co jsi tady napsala je vážně síla. By mě zajímalo, proč to udělal? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. říj 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zase tady..chleba,rohlíky a další nezbytný věci měli,takže pohoda :sunglasses:

Mně teda když jsem naštvaná,tak nepomáhá nic a na MP se už proletěl i mobil :unamused: :wink:

Penelope..to je teda síla,takhle brzo po svatbě, s miminkem a že hned vyměnil zámky..fakt blázen
15. říj 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi celá tahle stránka nějak vypadla,vám taky?? :unamused:
16. říj 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kajule to máš fajn :slight_smile:

Erin, jj včera mi to taky nefungovalo, ty výpadky jsou tu dost často :rolling_eyes:
16. říj 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to zatím takhle nevypadlo,tak jsem pořád pátrala,jestli jako jiný stránky jdou a tak:slight_smile: :confused: :slight_smile:
16. říj 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, jj mně to včera taky vypadlo a večer se mi sem už nějak nechtělo. :unamused: V poslední době se mi to stává docela často.
16. říj 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co dneska chlapi?? :wink: že by se nic nedělo. U nás nic,hlavně protože jsme se dlouho neviděli a MP se od včerejška radši ani neozývá-zbabělec :wink: :grinning:
16. říj 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já měla včera svátek, tak to samozřejmě sekal dobrotu a dneska jsem ho ještě neviděla tak si ani stěžovat nemůžu, to teprve přijde :grinning:
Navíc včera byla celkově hezkej den, poprvé totiž mimčo koplo MM do ruky :slight_smile:

Erin a jak to zvládáte - vztah na dálku? Já se přiznám, že bych to nezmákla, byli jsem od sebe s MM jen jednou a to byl týden na začátku vztahu, pak už nic, takže máš můj obdiv :wink:
16. říj 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ho dneska ještě neviděla, jelikož dopoledne byl v práci a teď je ve škole.
16. říj 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jóó,tak to asi budeˇňákej malej fotbalista,né? :wink: Ale když to byl do ruky,tak možná spíš ňákej thajskej boxer :grinning:

No krista..my to právě zvládáme celkem blbě..ty tři roky,co spolu jsme, jsme se viděli každej den a tak je to teď celkem hrozný :frowning2:
16. říj 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kajule představ si že od soboty leží u nás na křesle tepláky :angry:
16. říj 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nedala jsem je pryč protože mi tvrdil, že si je vezme na sebe, ale asi zapomněl tak doufám, že nešel do práce ve slipech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Erin - no fotbalista, to byl mě tatínek radost :grinning: Kdyby šel v jeho šlépějích, dokonce by prý chtěl, aby hrála fotbal i holka, ale na to mu prdim, to se mi moc nelíbí :slight_smile:

A na jak dlouho to takhle na dálku ještě vidíte? Myslím, kdy bude nejbližší možnost zase spolu bydlet? Je to na dlouho ještě?
16. říj 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, já už bych mu je dávno hodila na hlavu. :angry:
Jinak Páťovi dneska přišla ušanka a roláček, až přijede Péťa, tak sem hodím fotečku, vypadá v tom kouzelně. :dizzy_face: Tady na tomhle pc ale nemám nainstalovaný ten program, abych sem mohla hodit ty fotky z mobilu. :unamused:
16. říj 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kajule tak snad ti to Péťa všechno zprovozní, já bohužel nemám kablík k mobilu :frowning2: A mám tam spoustu fotek, protože nemáme digitála, ale snad to nějak udělám s někým kdo ten kablík má - tak mu to pošlu přes Bluetooth :wink:

Jinak jsem dneska koupila prďolce oranžový a žlutý bodýčko - musím zatím neutrálně :grinning:
16. říj 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Kdoví jak dlouho tam ty tepláky ještě vydrží, u nás nejdýl vydržely jedny zaprášený ponožky pod radiátorem:slight_smile:)

Holka-fotbalistka s emi taky moc nelíbí nebo se mi třeba nelíbí holky boxerky a tak,nějak mi to nesedí.

My to řešíme každej den po telefonu a chatu,na jak dlouho to ještě takhle na dálku vidíme a můžu ti říct, že jsme to zatím nevyřešili...dneska jsem zas našla na mejlu odpověď, že byt je už pronajatý,tak nevím.. :unamused: :frowning2:
Hlavně se bojím,že to takhle na dálku nezvládnu já.
16. říj 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Erin to je dobrý s těma fuseklema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Neboj já myslím, že to váš vztah může posílit, ale musíte si tím být jistí oba :wink: hlavně že si voláte a píšete na tom chatu :slight_smile:
16. říj 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, jj jakmile zapne noťase, naběhnu a stáhnu to tam. :slight_smile: Já teď fotím spíš přes mobil než na digitál, ty fotky z toho mám taky pěkný. :slight_smile:
16. říj 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobrý to to teda bylo a já si pořád říkala,ne nezvednu je,nechám je tam ležet,pak jsem je kopla dál pod stůl(ono tak to na té koleji je v jednom malým pokoji) :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no a pak jsem je sebrala,protože vytírat kolem nich mi přišlo už fakt moc :unamused: :slight_smile: Teda tvedla jsem je rovnou do igeliťáku :wink:

Když mi už se na tom chatu spíš dohadujeme..protože MP jak dojíždí,tak vstává v 5 ráno a vrací se domů tak v 8 večer a pak nemá holt náladu. Já si našla v Pardubicích práci,ale všechno skončilo zas na tom ubytování :unamused:
16. říj 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek