Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
16. říj 2007

Erin asi jí nemáš odblokovanou co? No to stojí tuším kolem 300,- a udělaji ti to ve skoro každým autorizovaným servisu na mobily 😉

kajule
16. říj 2007

Už se mi to trochu motá Páťa, Péťa...samozřejmě, že ten mobil je MM. Páťa ho dostane až tak za rok. 😀
Určitě si nepohorším, možná spíš polepším. 🙂 A ve skutečnosti vypadá taky dobře. 🙂 Jdu do něj. 🙂

erin4
16. říj 2007

Tak uvidím,ale myslím,že stejně ten novej mobil dostane od rodičů..teda myslím si to,protože si pamatuje jen moje číslo(no možná víc🙂)

krista
autor
16. říj 2007

Kajule tak fájn 😀
A jak říkáš před Páťou Péťovi? 😀 Taťko nebo Péťo 😀

Erin 🙂

erin4
16. říj 2007

kajule to by mě taky zajímalo to oslovení

kajule
16. říj 2007

Nejsem si jistá, ale myslím, že říkala, že ho má v černý barvě. Ale to je fuk, i tak jdu do něj. 🙂 I když stříbrná je stříbrná.

krista
autor
16. říj 2007

Kajule typická žencká 😀 Na barvu se vykvákni 😀

krista
autor
16. říj 2007

Kajule tady je hezkej popis a jsi si jistá? Já ho v černý barvě ještě neviděla 🙂
http://www.vte.cz/pc/support/products/nokia/n70...

krista
autor
16. říj 2007

Tady jsem našla dokonce takový intro🙂
http://www.nseries.com/products/n70/#l=products...

erin4
16. říj 2007

Holky,tak já budu muset jít ohřát véču,abysme nejedli v půlnoci..tak zatím pa pa a nějak to s tím mobilem vymyslete,příště řeknete výsledek 🙂

kajule
16. říj 2007

Já jsem ho naživo viděla jenom ve stříbrný. Ona ho má od Vodafonu, tak oni ho mají třeba černej. Mně je jedno jakej bude, hlavní je, že budu mít kam strčit tu druhou simku. Mám obě dvě sim karty Vodafone a jenom jeden telefon, jináč všechno je na T-Mobile.

krista
autor
16. říj 2007

Jo ale ten poslední odkaz se musí zkopírovat celý 😉

Erin ahojky 🙂

kajule
16. říj 2007
krista
autor
16. říj 2007

No vidíš šikula, ale taky nevypadá zle 🙂

krista
autor
16. říj 2007

A taky ta cena 😉 Za 2tis. fakt krásnej kup - závidím ti 🙂 MM by mi líbal ruce kdyby takovej dostal za 2tis. 🙂

kajule
16. říj 2007

Kris, když jsem se koukla na ten tvůj odkaz, tak se mi vážně začíná líbít. 🙂 Akorát v tý stříbrný. 🙂 Všimla by sis kdybys měla mobil stříbrný, kdyby ti ho někdo vyměnil za černý...asi jo co? 😲 😀 Nj, tak to budu muset vymyslet jinak, budu doufat, že ho má v tý stříbrný.

krista
autor
16. říj 2007

Kajule já jsem žencká, já bych si určitě všimla 😀 Ale chlap třeba ne 😝
On v tý černý bude taky hezkej, uvidíš!!! 😉 Výměnný kryty asi nemá co? To už se moc nedělá 😒

kajule
16. říj 2007

Myslím, že vyměnný kryty nemá. 😒 Ale máš pravdu, chlap by si toho všimnout nemusel. 😀
Jsem koukala na ty karty nebo co to tam bylo na tom obrázku. No já hry moc nemusím ani na mobilu ani na pc.

kajule
16. říj 2007

Kris, já mám kámošku a ona má rodiče trochu při penězích. Každou chvíli jiný mobil, tak se ho chce jenom zbavit. A když bych chtěla nějakej jinej, tak není problém a ona mi ho sežene za skvělou cenu.

krista
autor
16. říj 2007

Kajule no to je fajn 🙂
U nás si hodně známých kupuje nový mobily po dvou letech, protože to máš u O2 nárok na novej telefon když máš paušál, ale vždycky už ho má někdo zapykanej ten telefon 😢 A v práci prodávali taky sl. telefony a MM se to dozvěděl jako poslední, představ si, že podobnej telefon - ale horší funkce tam prodávali za 600,- fakt pitomci že mu to neřekli, tak už byl v tahu no ☹

krista
autor
16. říj 2007
kajule
16. říj 2007

Jj, já mám u Vodafou to samý a u T-Mobilu jsem to měla taky.
Já mám s tou Nokií dilema, přemýšlím jestli jo nebo ne, když ji mám jenom na tu simku, ale zase na druhou stranu za tu cenu. 🙂

kajule
16. říj 2007

Jdu se najíst, tak zatím. 😉

krista
autor
16. říj 2007

kajule to záleží na tobě, ale kup je to dobrej na ty funkce a jestli to má kámoška vždycky na chvíli a pak to dá pryč tak určitě víš, že to bude mobil v pohodě, neni starej ap. 😉

Tak dobrou chuť 😝

krista
autor
16. říj 2007

Jo Kajule a kdyby si to nechtěla tak jsem další zájemce! 😀

kajule
16. říj 2007

Tak ho asi vezmu za tu cenu jebto nádhera. 🙂 Jsem přidala Páťu v ušance. 😵

kajule
17. říj 2007

Holkyyy, já mám dneska takovou radost, to si nedovedete představit. Dostala jsem velkou pochvalu a dostala jsem řád myšího kožíšku, jako že jsem dobrá kuchařka. Dělala jsem totiž jídlo na jednu akci. No a taky mi přišla zimní budna, je vážně náááááádhernááááá, už se těším na to prkno a až vyrazím na sjezdovku. 🙂

krista
autor
17. říj 2007

Ahojky Kajule,
Páťovi to sekne 😵
A to je super dostat takhle uznání 🙂 a doufám, že nám tam potom přihodíš i foto v tý bundě 🙂 Letos to vypadá že bys mohla na lyže/snowboard už tenhle víkend 😀

kajule
17. říj 2007

Taky jsem se dneska dala trochu do kupy a Péťa mi řekl, jak jsem krásná a že mi to sluší. Musím říct, že mě to dost překvapilo, ale samozřejmě příjemně. 🙂

krista
autor
17. říj 2007

Kajule to je super 🙂 Já jdu v sobotu pryč a miláčka nechávám doma, jsem zvědavá jak bude čumět 😝 😎