Chlapi a jejich chování

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že :-p) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😃
kristaautor
7. říj 2007
Chudáci holky co budou hledat něco o štítný žláze :-N :-N :-N
kajule
7. říj 2007
Teda taky si najdu nějakýho kolegu. Nj, když mě už nikdo s Páťou chtít nebude. 😞 😢 😎
kristaautor
7. říj 2007
Kajule tak to jo 😃 No na mě všichni koukali jako na zjevení že jsem si dovolila ten světlej gauč, když budeme mít děti, že to bude zapatlaný ap. ale jíst se tady nebude - v obýváku tak se to snad nějak pojistí - proti děcku jo, horší to bude s tatínkem a mám pocit, že malej se teď pěkně ozývá asi se mnou souhlasí 😃
niikkyy
7. říj 2007
jojo neboj už jsem mu psala kdy půjdem na to kafe 😃 😃
já na něj ano ale on na mě neeee ]-(

no to jo chudinky holky!!!ty budou koukat 😃
kristaautor
7. říj 2007
Kajule nebůůůůůlll 😃

Mám pocit, že Niki šla páchat tu vraždu, ale ten její spí tak možná mu nasype nějaký prášky do krku 😃
kristaautor
7. říj 2007
A už jsi tady, tak nic 😃
kajule
7. říj 2007
A vypadá to, že můj pán a živitel už je doma. Jdu to omrknout a dát mu najíst, páč sice to má v mikrovlnce, ale já mu to musím připravit na stůl. Páťa ještě spinká, to je zlatíčko. Vždycky když mě Péťa naštve, podívám se na Páťu, ten se usměje a kašlu na něj. 🙂
kristaautor
7. říj 2007
Jsem zvědavá jak bude pokračovat náš večer, když se spolu nebavíme, jestli vůbec z tý posilovny přijde =-)
niikkyy
7. říj 2007
jee když se ozýva a souhlasi tak to mas v brisku holku 😃
kristaautor
7. říj 2007
Kajule tak to máš fajn a opouštíš nás nebo tě pán tvorstva po přípravě všech nezbytných věcí nechá s námi poplkat? 😃
niikkyy
7. říj 2007
😎 třeba na něj spadne činka :-N
kristaautor
7. říj 2007
Niky to je fakt, ale možná i ten kluk by se mnou souhlasil když vidí jak to tu všechno probíhá :-p
kristaautor
7. říj 2007
Niky na toho mýho nebo tvýho? :-N
kristaautor
7. říj 2007
Ježiš radši ne, kdo by mě živil? 😃

Musím napsat, že ho MILUJU aby si někdo nemyslel (až nás bude číst) že tady ty svoje chlapy akorát nesnášíme, jen maji pár nedostatků a kdo nemá že 🙂 😎
kristaautor
7. říj 2007
Koukám že jsi mi emigrovala 😞
niikkyy
7. říj 2007
já ho taky Miluju x-) x-)
ale chci ho zabít 😃 😃

klidne at spadne na oba 😃 no to je fakt potřebuju živitele :-x tak nic nooooo :-S
kristaautor
7. říj 2007
No jestli nezrušili vdovskej důchod tak rok by si měla přilepšení a pak ten černovlasej by se nenechal dlouho přemlouvat co? 😃 😎
kristaautor
7. říj 2007
Prosímtě a ten tvůj furt chrápe jo? 😃

No MM odešel v 14:45 tak počítám, že v 17:30 by mohl být doma :-p
niikkyy
7. říj 2007
ne už se vzbudil pan spánek 😃 😃

no černovlasýho bych nemusela přemlouvat vůbec a sebe taky neee 😃 😃 :-N
jee to fakt vypada jak kdyz mam nejaky vedlejsak!!! :-N
Nee neeemmmaaammmm to jsou jen reci MILUJU MANZU 😃
kristaautor
7. říj 2007
Né však já vím že vedlejšák nemáš 😃
A dáš mu najíst nebo si to umí vzít sám? :-N
niikkyy
7. říj 2007
umí sám,je to kluk šikovnej 😃 😃 mikrovlnku jsem ho naučila ovládat!sic mu to trvalo pul roku ale dobry 😃

tak ve ctvrtek jdu na kafe 😃
kristaautor
7. říj 2007
Tak to je fajn 😃 MM mikrovlnku taky zvládne, ale třeba pračku tu už ne 😃

Vážnnněěě?? To kafe platí?? Tý jo, to musím honem napsat poznatky!! :-p
niikkyy
7. říj 2007
jaký poznatky??? 😃
niikkyy
7. říj 2007
pračku taky nezmákne
niikkyy
7. říj 2007
POZOR!!! říkla jsem že mám chut na ovoce,hrozno a on vstal a jde ho koupit :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
kristaautor
7. říj 2007
😃 😃 😃 😃 to je pokládek x-) x-) x-) x-)

No poznatky z toho kafča? Jdeš přece s tím černovlasým na přátelské kafíčko ne? 😃 😎
kristaautor
7. říj 2007
Tak já to zkusim taky, co mi řekne :-p
Mě by asi řekl, že jsem byla ráno nakupovat tak ať si trhnu a nejde spíš nakoupit, protože chce něco pro sebe? :-N
niikkyy
7. říj 2007
jo já má napsat poznaky???že jsi psala že ty musis napsat 🙂 jasně přátelské kafe jak jinak :-N
kristaautor
7. říj 2007
Jo to je překlep!!!! Já s váma na to kafe nepůjdu neboj 😃
niikkyy
7. říj 2007
můžeš bude sranda 😃 jemu by to neva

Začni psát odpověď...

Odešli