• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chlapi a jejich chování

13. června 2008 
autor
Leni no právě, já bych se propadla do země kdybych přišla někam pozdě :confounded:
A taky pořád maká u svojí kolegyně (nespí s ní :grinning: :wink: ) a doma stojí práce, protože kolegyně ho pořád otravuje - to je taky ten antitalent co si doma ani nepověsí závěsy :angry: Před půl rokem jí zavraždili přítele a povídá se o ní že se vyspí s kýmkoliv už proto se mi to nelíbí :angry:

Luucia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Teda lásku k mopu jsem ještě nezažila :grinning:
7. říj 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: asi máme stejnýho chlapa....já chci něco vyhodit a on to nabídne svojí mámě nebo babičce protože ty dvě schovají všechno...nechápu, nepobírám...
7. říj 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci předpokládám že s ním aspoň uklízel když ho tak miloval :grinning:

Leni :grinning: :sweat_smile: ten homosexuál to je dobrý :grinning:
MM je právě ve skladování věcí opačnej, takže spíš on v tomhle krotí mě, za což jsem ráda, nechci chytat ty máminý a babiččiný manývry :unamused:
7. říj 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: bacha na ni, tyhle bezmocný typy jsou nebezpečný...manžova bývalka ho jako bezmocná ubohá samoživitelka dlouho držela na vodítku..i po rozchodu..
autor
Kajule :grinning:
Tak to u nás se musim spíš tulit já, už jsem psala i do jednoho tématu že bych nebýt vše na mě tak nejsem těhotná ani za 1000 světelných let!
Ahoj holky téma chlapy dobře znám toho svého se snažím naučit různým věcem už 30 let a asi jsem špatná učitelka vůbec to nezabírá. Ale napíši něco na odreagování že v tom nejsem sama:
#
# perly našich mužů....
# Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva,v ledničce vymeteno i poslala jsem
# svého muže do Tesca nakoupit.Povídám : "Drahý,v kuchyni máš lísteček,co máš
# koupit" a šla jsem si po svém.Sedl do auta odjel a za 15 minut telefon-prosím
# tě,jak mám koupit 250 gramů hladké mouky ? Místo lístku s nákupem-velkým jako
# kráva,mi sebral recept na buchtu,který jsem měla položený u počítače a jel podle
# toho nakupovat.
#
# Mě pobavil, když mi "ukrad" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít
# pro svůj) a povídá: Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej
# písek nebo co, to je zkažený, ne?
#
# Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám,
# co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne?
# Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách. V čem spal, netuším.
#
# Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatinek ji sel konecne poprve vyzvednout.
# Rekla jsem mu "Jitka ma kyblicek". Pro nas zensky je samozrejme, ze se jedna o
# znacku na satnicce. Co myslite, ze hledal? Ano, samozrejme hledal kybl, ve
# kterym ma dcera obleceni. Neni to poklad?
#
# on je peclivy, presny matematik, ale je treba naprosto presne nazvat polozku,
# kterou chcete koupit, protoze jinak neprinese nic. Tak treba "Šlehačku neměli".
# "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?""Jo, koukal, ale nemeli. Meli tam 12% a
# 18% smetanu ke slehani, ale slehacku NE!" A nedelej ze mne blbce!
#
# vrcholnym kouskem bylo "Kup mi vlozky". Napsala jsem mu na listek "Libresse,
# oranzovy obal, na kterem maji vpravo dole 5 hvezdicek a z toho 3 buou plne a 2
# vpravo jen obrysy".
# Jenze! V te dobe se zrovna u techhle vlozek menil obal, skoro stejny, jen tech
# hvezdicekk tam najednou udelali misto 5 jen 4. No a byl v prd.... Volal mi z
# Delvity, vztekal se u regalu do telefonu na cele kolo, at mu reknu "presny nazev
# tech vlozek" - ale ten ja si samozrejme nepamatuju, tak jsem ho pozadala, at mi
# PRECTE ty nazvy - a tak zacal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse Ultra Fit
# and Slim, Libresse....." Ja uz nevim, co prinesl, ale myslim, ze zakaznici i
# prodavacky v Delvite meli tehdy docela vesele odpoledne. A rikal, ze uz mi nikdy
# vlozky kupovat nepujde.
#
# Můj muz jen tak mimochodem povida : Ja jsem ani nevedel, ze mame pracku se
# susickou!Já na to : no to teda nemame.On: no to je divny, ja jsem vypral pradlo
# a kdyz jsem ho vyndal, tak bylo suchy! No ale stejne jsem ho povesil na balkon,
# aby doschlo.!!! Ano, pradlo bylo suche, protoze nepovolil vodu! Pracka tudiz
# neprala, on vyndal ty svy smradlavy a spinavy fusekle a jeste je povesil na
# balkon !
#
# Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma
# ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy: No co, stejně se budou prát...
#
# Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicioner na
# vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy) prý mu bylo
# divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...
#
# Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky, banánky v
# čokoládě atd.Při nákupu v Kauflandu ukládáme všecho do tašek páté přes deváté a
# doma to vyklopíme a uklízíme kam
# patří.Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si
# odnesl do svého šuplíku.Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá
# náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse.
# Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí,
# cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval:"Fuj, co to dělají za
# hnůj, zase nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví co by
# sežral.
#
# Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody,
# prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny
# a papírové kuchyňské utěrky...
#
# Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do
# hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala
# jsem se jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......
#
# Muž jel výjimečně do práce autem, stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že
# si koupí noviny, najednou vidí jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí, tak
# se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce vzpomněl si, že jel
# autem a auto nikde, tak volal na policii, že mu ukradli auto... a policajti
# říkali: "Tak to jste byl vy kdo nechal auto na křižovatce???"
#
# Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako
# dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám:
# Třeba nějakou masku na obličej. Ráno před odjezdem mě budí: Prosím tě, jaký máš
# číslo obličeje???
#
# Vcera jsem koupila chlebove placky Pita. Dala jsem je do zasobniku na chleba a
# kdyz muj muz opet prolezal, kde by co zbastil, prisel za mnou s temi plackami a
# on se pta "je tohle k jidlu" no a ja, prave v dobre nalade mu rikam "ne to je
# novy toaletni papir" a od odpovedel, tak proc to je mezi chlebem?
#
# on je silně pod pantoflem ale jednou za čas se vzepře a uteče do hospody, a když
# už je venku tak chlastá do rána. Při jednom takovém výletě dorazil k ránu k
# jejich peneláku totálně na mol,vyšlapal schody (nemají výtah) a protože se
# nemohl strefit klíčem do zámku začal bouchat na dveře a zuřivě zvonit na ženu a
# při tom ječel "ty vole neser mě a pusť mě domů, Andreo, votevři!" takhle tam
# řval a bouchal hodnou chvíli, v tom přilítla manželka z vyššího patra, jednu mu
# flákla a táhla ho domů....
#
# Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem
# si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. NO a s těma zapatlanýma
# rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho
# překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka: "Teď když
# děti nespí" ???
7. říj 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no však to prej teď v sobotu dodělali tak ať si políbí pr... :angry:
Ale ona předělávala jen jeden pokoj, bydlí v nějakým polorozpadlým paneláku a obávám se aby nechtěla ještě celej byt od něj udělat, čůza! A že já doma ještě nemám udělaný lišty, práhy, přechody!!! A že jsem těhotná a chci být s manželem, to jí nes... :angry: :angry: :angry: :angry:

Jsem se fakt nas... omlouvám se!!
7. říj 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy - v životě ho neměl v ruce!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale MM je zas dobrej v tom, že domů tahá pořád nějaký zlepšováky, aby mi ten úklid a péči o domácnost ulehčil, ale nechápe, že by někdy stačili jeho 2 ruce!!!
7. říj 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, moj drahy je zas naopak, na gauc by si nesadol v spinavom ani za svet, vzdy sa vyzlecie a ked si sadnem ja a nebodaj si na gauc vylozim nohy hned spusti ze preco si vykladam nohy ze bude spinavy gauc a nech si dam dole ponozky...a ked najde na zemi vlas tak zase ze preco su na zemi vlasy a tak...cistotny to chlap... :grinning:
autor
Zd57 to je dobrý, ale 30 let to je obdivuhodný, jsem zvědavá jestli i my dojdeme tak daleko a samozřejmě bych nám to všem přál :dizzy_face:
autor
Luuci to dělá právě proto aby si ty jeho dvě ruce nepotřebovala :grinning:

Vilki to je fajn :slight_smile: :grinning:
Tak vlasy na zemi mi taky vadí, ale to je tím že ještě bydlí s náma máma a ty padaji vlasy asi jako blázen, to je hrozný, vysavač nechápe :confounded:
7. říj 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já čumím jak puk!! MM vylezl z vany a prý co si dám k večeři!!! :astonished: :astonished: Večeři mi neudělal už snad 4 roky, co spolu bydlíme!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a když je tam ta zmíňka o peelingovým gelu, tak nejlepší je, že mi pořád krade můj sprcháč (neni to ani podezřelý, když svůj nemá koupenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a pak na mě čučí v krámě že si beru zase novej :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A hlavně šampon nemám ráda když mi krade, protože si kupuju drahý a na ty jeho drátky stačí nějakej pro chlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš tak koukám že co se založilo tohle téma tak se chlapy začly měnit, jen ten můj ještě nedorazil :grinning: :sweat_smile:
7. říj 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten poslední nemá chybu a to s tím peelingem se mi stalo taky? Jo a běžný je dotaz při pohledu na polici v koupelně: "Co je teď šampon?"
7. říj 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista aj mne vadia vlasy na zemi ale sem tam sa stane ze mi padne vlas...a mam dlhe cierne vlasy takze je to vidno no a ked si to ja nevsimnem tak on hned ze preco je na zemi vlas? ...no tak som ho tam asi nepolozila naschval... :slight_smile:
7. říj 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vilki ale to bys mohla takhle manžu dobře naštvat, kdyby si mu tam z toho vyskládala cestičku :grinning:

Leni jj ten poslední mě taky pobavil asi nejvíc :grinning:
Je to sranda s těma chlapama, s nima je to těžký a bez nich taky :grinning:
7. říj 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, takhle pozitivně bych to neviděla!!! To je asi omyl!! :sweat_smile: Nooo, k večeři mi dělá topinky, takže nic náročnýho!!! :wink:
7. říj 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já to musím dát přečíst manželovi to je fakt super :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Aspoň něco :grinning: Luci a koukám že máš brzo termín, jak se cítíš? :slight_smile:
autor
Ha, už je tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilki: tak ještě aby pokročil k tomu že o těch vlasech nemluví a sebere je a je to dokonalý muž :grinning:

A přitom my se seznámili na táboře skrz můj bordel a jeho nechutný pořádek. Já měla v pokoji bordel páč jsem nestíhala uklízet a on všechno v komínkách, postel vzorně ustlaná, věci na polici srovnané podle velikosti a stejně daleko do sebe....a tak mně to vytáčelo až jsem mu to jednou rozházela potají a on se zase vkradl ke mně a uklidil mi...a takhle jsem začínali prosím. Tak jak to že já tady lítám se smetákem a jemu visí oblečení ze skříně a neumí vynést odpaďák? Co je tohle za přírodní zákon?
7. říj 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no vidíš jak se zajímavě ty role proházeli :grinning: Třeba jednou zase dospějete k tomu, že ty budeš nepořádná a on pravej opak :grinning: :grinning:
7. říj 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zajímalo by mě na co smrdí Hugo Bossem když jde s posilovny :astonished:
7. říj 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k odpadkáči...dřív jen vyndal ten sáček s bordelem a postavil to přede dveře že to vynese až půjde ven!! :angry: Tak to jsem utnula hned, protože bydlíme v první patře,cca 1 minutu cesty k popelnici a přede dveřma teda mít odpadky nemusíme :angry: :angry:
Holky já už to měnit nebudu to nestojí za to. Už vím na co se doma vždy připravit. Určitě to taky vydržíte. Držím vám palce a omlouvám se jsem vám sem lezla, vím, že je to pro maminky. Mějte se hezky čao
jsem tu,jsem byla vyhozena na chvíli :frowning2:
kristo neboj tam to snad nedojde :grinning:
7. říj 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je fakt dobrý :grinning:

Zd57 to neni jen pro maminy, kde jsi to vzala sem může každej :slight_smile: :slight_smile: Tak nikam nechoď a buď tu s námi jestli chceš :slight_smile:
7. říj 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: koukala jsi včera na Rafťáky? Vyměn mu Hugo Bosse za ten feromon a máš vystaráno :grinning:

zd57: klidně zůstaň, tady je to ro všechny :wink:
7. říj 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Niky já kdybych byla svobodná tak ho beru :grinning:
Ale to tu nejsme žádná tak máme smůlu :grinning:
7. říj 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek