• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chlapi a jejich chování

13. června 2008 
kristi: s tou romantikou...Víte proč tolik žen předstírá orgasmus? Protože tolik mužů předstírá předehru.

A co znamená pro muže předehra? Půl hodiny proseb.
7. říj 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Niky fakt na to nemysli, já už jsem z toho taky celá vedle a to ho ani neznám :sweat_smile:
7. říj 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, MM je docela praktickej, jen opravuje věci divným způsobem!!! Všechno lepí leukoplastí nebo sekundovým lepidlem!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
7. říj 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo to jsem nechtela :grinning: :grinning: je mujj - kamarad :dizzy_face: :sweat_smile:
7. říj 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni :grinning: :grinning: Tak to je dobrý, já se musím přiznat že orgasmus mám i bez předstírání a nikdy jsem ho nepředstírala :grinning: A o tu předehru se starám většinou já no :sweat_smile:
lenko asi jo ta pulhodina by souhlasila a pak 5 minut a muzu jit spat :grinning: :grinning:
Holky opravdu je to krásný pocit mít vnoučata. A ještě když vám řeknou dědo nebo babi tak to by jsme se rozkrájeli. V ten moment se s dědou i domluvím. Už se těším na příští víkend nejstarší vnouček přijede na sobotu a neděli. Malošci ještě jezdí s rodiči, ty budou na noc až od 1 roku. Už to vidím jak bude u nás veselo a to je dobře.
7. říj 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niky no jasně, nikdo ti to nebere :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci škoda že to tak u všeho nefunguje že :sweat_smile:
luuci jako MM ten na vse ma nterinove lepidlo!prilepil tim listy na kabely ke zdi :sweat_smile:
autor
Zd57 to je opravdu krásný :dizzy_face: Holky taky se dočkáme!!! :grinning:
7. říj 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo ja ho nedam :grinning: :grinning:
Pro dnešek se loučím a třeba zase někdy přijdu ahoj
si jeste pockas Kristo :grinning:
autor
Niky tak ty máme přišroubovaný, ale nedržely nám lišty k plovoučce tak ty máme přilepený :grinning:
Zd57 tak papapa
7. říj 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zd57 ahojky :slight_smile:

Niky to si fakt počkám :grinning: Takových 20 let minimálně - doufám, nemusím do mít za 15 :grinning:
luci: tak to je dobrý, TM bude výjimka :grinning:

kristi: tak o předehru se taky starám spíš já :sweat_smile: Teď s MM nevydržím, máme ten 3týdenní půst, ten zase bude protivnej :confounded:

zd57: vnoučata jsou možná lepší než děti,ne? Odpadá většina starostí a zůstanou radosti.
autor
Leni no my jsme měli pust 2 měsíce, to jsme dodržovali ten zákaz, to víš musela jsem se o to starat i jinak :sweat_smile: :grinning:
7. říj 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera jsem se musela tlemit, dívala jsem se na Modrou lagunu a tam jí říkal Richard: Jaktože to dneska nechceš? Ani včera jsi to nechtěla ... :grinning:
7. říj 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přemýšlím jestli mám jít k němu nebo se na něj vyprdnu :sweat_smile:
Vy už jste mi zase utekly co? :grinning:
7. říj 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ne, jen jsem byla mrknout do IP :wink: Můj by byl spokojený kdybysme sexovali tak 3x denně a to se mi teda nechce. A co jsem těhotná tak se mi chce ještě míň, teď ten půst..jen ať is zvyká,taky bude šestinedělí a kdoví jestli bude trvat jen 6 týdnů. :grinning:
7. říj 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrá sbírka :grinning: :grinning:
nikam nechod nech ho vycukat
7. říj 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je fakt, když tady vidím ty mamči strhaný ještě 4 měsíce po porodu, že se jim to ani nehojí ap. no uvidíme jak to všechno bude :sweat_smile:
Teda 3x denně to nás chytalo tak před 5ti lety, ale teď už nee :sweat_smile:
7. říj 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, u nás se hádky řešej tak, že MM usne a ráno dělá jako že nic!! Bud to nevydržím a taky se s ním začnu bavit a nebo mě to furt sere a nebavím se a on začne - Ty seš jako ZASE naštvaná?? A proč? :angry: :angry: A všechno se snaží otočit ve vtip!! Takže stejně zas nic nevyřešíme! :angry:
7. říj 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to nechytalo ani před 5 lety :grinning: :grinning:
7. říj 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Niky, tak to vypadá že on bude cukat dlouho :unamused: Ale asi ho nechám, přes týden se stejně nevidíme, tak uvidíme kdy přizná svojí chybu - jestli vůbec :pensive:
7. říj 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nekecej Niky? :grinning: My když jsme spolu začali tak bysme řádili furt :grinning:

Jééé Luci, tak to je přesný: "Ty jsi na mě naštvaná?" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
7. říj 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo: my jsem spolu první rok chodili jen o víkendech páč jsem studovala v Praze,tak to bylo tak často,ale teď už teda nééé

luci: můj manžel se hrozně diví, že jsem ráno ještě naštvaná. Ale první mluvit nezačne, přitom kdyby řekl promiň,tak já roztaju jak máslo.
7. říj 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ale musím říct, že tak posledního půl roku když se rafneme tak neustoupí, ani nepřijde, prostě nic ...
7. říj 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek