Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

lenkabu
7. říj 2007

kristi: s tou romantikou...Víte proč tolik žen předstírá orgasmus? Protože tolik mužů předstírá předehru.

A co znamená pro muže předehra? Půl hodiny proseb.

krista
autor
7. říj 2007

No Niky fakt na to nemysli, já už jsem z toho taky celá vedle a to ho ani neznám 😅

luucia
7. říj 2007

Leni, MM je docela praktickej, jen opravuje věci divným způsobem!!! Všechno lepí leukoplastí nebo sekundovým lepidlem!!! 😅 😅

niikkyy
7. říj 2007

kristo to jsem nechtela 😀 😀 je mujj - kamarad 😵 😅

krista
autor
7. říj 2007

Leni 😀 😀 Tak to je dobrý, já se musím přiznat že orgasmus mám i bez předstírání a nikdy jsem ho nepředstírala 😀 A o tu předehru se starám většinou já no 😅

niikkyy
7. říj 2007

lenko asi jo ta pulhodina by souhlasila a pak 5 minut a muzu jit spat 😀 😀

zd57
7. říj 2007

Holky opravdu je to krásný pocit mít vnoučata. A ještě když vám řeknou dědo nebo babi tak to by jsme se rozkrájeli. V ten moment se s dědou i domluvím. Už se těším na příští víkend nejstarší vnouček přijede na sobotu a neděli. Malošci ještě jezdí s rodiči, ty budou na noc až od 1 roku. Už to vidím jak bude u nás veselo a to je dobře.

krista
autor
7. říj 2007

Niky no jasně, nikdo ti to nebere 😀 😝

Luci škoda že to tak u všeho nefunguje že 😅

niikkyy
7. říj 2007

luuci jako MM ten na vse ma nterinove lepidlo!prilepil tim listy na kabely ke zdi 😅

krista
autor
7. říj 2007

Zd57 to je opravdu krásný 😵 Holky taky se dočkáme!!! 😀

niikkyy
7. říj 2007

kristo ja ho nedam 😀 😀

zd57
7. říj 2007

Pro dnešek se loučím a třeba zase někdy přijdu ahoj

niikkyy
7. říj 2007

si jeste pockas Kristo 😀

krista
autor
7. říj 2007

Niky tak ty máme přišroubovaný, ale nedržely nám lišty k plovoučce tak ty máme přilepený 😀

niikkyy
7. říj 2007

Zd57 tak papapa

krista
autor
7. říj 2007

Zd57 ahojky 🙂

Niky to si fakt počkám 😀 Takových 20 let minimálně - doufám, nemusím do mít za 15 😀

lenkabu
7. říj 2007

luci: tak to je dobrý, TM bude výjimka 😀

kristi: tak o předehru se taky starám spíš já 😅 Teď s MM nevydržím, máme ten 3týdenní půst, ten zase bude protivnej 😖

zd57: vnoučata jsou možná lepší než děti,ne? Odpadá většina starostí a zůstanou radosti.

krista
autor
7. říj 2007

Leni no my jsme měli pust 2 měsíce, to jsme dodržovali ten zákaz, to víš musela jsem se o to starat i jinak 😅 😀

krista
autor
7. říj 2007

Včera jsem se musela tlemit, dívala jsem se na Modrou lagunu a tam jí říkal Richard: Jaktože to dneska nechceš? Ani včera jsi to nechtěla ... 😀

krista
autor
7. říj 2007

Přemýšlím jestli mám jít k němu nebo se na něj vyprdnu 😅
Vy už jste mi zase utekly co? 😀

krista
autor
7. říj 2007
lenkabu
7. říj 2007

Já ne, jen jsem byla mrknout do IP 😉 Můj by byl spokojený kdybysme sexovali tak 3x denně a to se mi teda nechce. A co jsem těhotná tak se mi chce ještě míň, teď ten půst..jen ať is zvyká,taky bude šestinedělí a kdoví jestli bude trvat jen 6 týdnů. 😀

niikkyy
7. říj 2007

to je dobrá sbírka 😀 😀
nikam nechod nech ho vycukat

krista
autor
7. říj 2007

No to je fakt, když tady vidím ty mamči strhaný ještě 4 měsíce po porodu, že se jim to ani nehojí ap. no uvidíme jak to všechno bude 😅
Teda 3x denně to nás chytalo tak před 5ti lety, ale teď už nee 😅

luucia
7. říj 2007

Kristy, u nás se hádky řešej tak, že MM usne a ráno dělá jako že nic!! Bud to nevydržím a taky se s ním začnu bavit a nebo mě to furt sere a nebavím se a on začne - Ty seš jako ZASE naštvaná?? A proč? 😠 😠 A všechno se snaží otočit ve vtip!! Takže stejně zas nic nevyřešíme! 😠

niikkyy
7. říj 2007

mě to nechytalo ani před 5 lety 😀 😀

krista
autor
7. říj 2007

No Niky, tak to vypadá že on bude cukat dlouho 😒 Ale asi ho nechám, přes týden se stejně nevidíme, tak uvidíme kdy přizná svojí chybu - jestli vůbec 😔

krista
autor
7. říj 2007

Nekecej Niky? 😀 My když jsme spolu začali tak bysme řádili furt 😀

Jééé Luci, tak to je přesný: "Ty jsi na mě naštvaná?" 😝 😠 😝 😠

lenkabu
7. říj 2007

kristo: my jsem spolu první rok chodili jen o víkendech páč jsem studovala v Praze,tak to bylo tak často,ale teď už teda nééé

luci: můj manžel se hrozně diví, že jsem ráno ještě naštvaná. Ale první mluvit nezačne, přitom kdyby řekl promiň,tak já roztaju jak máslo.

krista
autor
7. říj 2007

No ale musím říct, že tak posledního půl roku když se rafneme tak neustoupí, ani nepřijde, prostě nic ...