Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
8. říj 2007

Aha takže to opravdu bylo až potom co jsem tu nebyla 😉 No to mě mrzí ten přístup tvé staré Dr., já mám Dr. docela v pohodě, až na nějaké menší nedostatky 😉

X-lander má vyhlídnutého kámoška tak ta bude ráda, že jsi s ním spokojená 🙂
A kdy jste ho kupovali? Ještě v těhu nebo po porodu?

kajule
8. říj 2007

Kris, tak já mám teď novou Dr. v Hradci a na tu si vůbec nemůžu stěžovat a na ty v Pze už vůbec ne. 🙂
My máme ještě jeden kočárek, ten jsme kupovali když jsem byla ještě těhu a ten X-lander až když se Páťa narodil, pže jsem ho měla za nižší cenu. Jeden máme doma a jeden u Péťovýho taťky, abychom když tam pořád jezdíme, nemuseli tahat kočárek, i když se nám vejde do auta nesložený.

krista
autor
8. říj 2007

Kajule tak to máte dobrý s těma kočárkama 🙂
Já si právě říkám, že až budeme takhle "cestovat" po známých tak vezmu jen podvozek a autosedačku (protože na sebe jdou připnout) a bude, ale jaká bude skutečnost to fakt nevim 🙂
A taky jsem zvědavá jak to půjde zkloubit - kojení a cestování 😀 I když nevim jestli budu kojit, je dost možný že kvůli šž nebudu moct 😒

A co tvůj manžel (když už jsme v tématu Chlapi) jakou má pracovní dobu? 🙂

kajule
8. říj 2007

Kris, tak věř mi, že to i s kojením jde cestovat. Teda nevím, co máš přesně ty za problémy. Mně v porodnici řekla dětská sestra ať kojím max měsíc. A moje doktorka nebo vlastně Páťova mi řekla, že můžu klidně kojit dokud to půjde. Výsledky má dobrý, kže je v pořádku. Navíc paní Dr. věřím, pže je to mamčina sestřenka a mám k ní důvěru. 🙂 Jenže Páťa je pěkný žrout, kže jsem plně kojila akorát tři měsíce. ☹
No a Péťa má pracovní dobu jak kdy, někdy přijde ve 12 a někdy je schopný přijít v šest, aby to všechno stihnul. Do toho si ještě dělá dálkově další školu, kže každý úterý od 13:30-18:00 je ve škole.

krista
autor
8. říj 2007

Kajule já mám hyperfunkci a někde tady holky psaly, že kojit nemůžou, aby ty špatný vlivy nešly do mimi, ale Dr. když mi předepisoval léky, tak řekl že je budu brát i během kojení, to se samozřejmě potom uvidí, snad budu mít mlíko, MM mamka ho neměla 😖 Ono to potom leze i do peněz když žencká nekojí co? A já mám strach že s tou umělou výživou nebudu umět pracovat 😀 No možná nebudu umět pracovat ani s prsama 😀

Fakt? Ty jo, ty máš akčního manžu a co studuje? 🙂

kajule
8. říj 2007

Kris, nj tak to může být jiný, podle toho v čem je problém, já už šž nemám vůbec, kže nemám žádný špatný vlivy, co by mohli jít do mlíka. Moje mamka taky MM neměla. Ať si každý říká co chce. Ale já jsem Páťu po tom třetím měsící přikládala každou chvilku, jestli se nezačne tvořit víc a houbelec, kže jsem mu začala přidělávat UM, přeci ho nenechám o hladu. Je pravda, že on toho vypije vážně víc, než píšou tabulky, ale na ty já zvysoka kašlu.
Studuje dálkově podnikatelskou, je to soukromá, kže to i něco stojí. 😒

krista
autor
8. říj 2007

No to je fakt, taky se nebudu řídit podle tabulek 🙂 ale podle toho jak bude mimčo chtít 🙂

Jo to chápu že to něco stojí, ale třeba mu to pomůže v lepším finančním ohodnocení do budoucna 🙂 Já jsem se hlásila taky na VŠ, přijímačky jsem udělala - ale málo místa, plánovala jsem to akorát na ty 3 ročky mateřský, ale nevyšlo to, tak nic, chtěla jsem si jen zkusit co ve mě je a jestli na to bez učení mám 😀

kajule
8. říj 2007

Kris, tak já bych do budoucna chtěla studovat cestovní ruch a jazyky nebo peďák. Strašně ráda bych pracovala mezi dětma ve školce. 🙂

krista
autor
8. říj 2007

To je hezký, já dělala na speciální pedagogiku, ale dlouho po škole už na to rozhodně nebudu mít, tím jsem si jistá, budu moc pohodlná na to abych se učila a časově to taky nepůjde 😖

kajule
8. říj 2007

Já jsem si říkala, že to jednou zkusím, až bude Páťa větší a co druhý mimi. Uvidíme, hloupá myslím, že na to nejsem, spíš mít tu vůli se k tomu dostat.

krista
autor
8. říj 2007

Nápodobně 🙂
A taky už teď si lámu hlavu s tím jaký zaměstnání si seženu po mateřský, jsem pitomá, ale ne nezodpovědná 😀

kajule
8. říj 2007

Kris a co TM, už si s ním mluvila o tom doktorovi nebo ještě není doma?

krista
autor
8. říj 2007

Kajule on ještě není doma 😅 Chodí až tak kolem 18,19,20 hodiny 😖
A já jdu dneska na jednu besedu o těhotenství (nebo tak něco 😅) takže se uvidíme fakt až pozdě, no psala jsem mu SMSku jak je na tom, tak říkal že je to lepší ale cítí to, se vsadím, že se zase ráno napral práškama, ale určitě ho tam dokopu o té dovče, je to sice až za 14 dní, ale jinak s ním nic nenadělám, z práce si jen tak odejít nemůže (je řidič) a našeho Dr. je to vždycky min. na hoďku a půl 😝 😖 Mě to tam taky nebaví dřepět, ale o něj mám strach tak snad se mi povede ho donutit 🙂

Kajule a jak často se vlastně chodí k dětskému Dr. s mimčem??

kajule
8. říj 2007

Kris, tak po narození jsme chodili co týden čtyři týdny, pak v šestinedělí, pak na tříměsíční a teď máme další v šesti měsících. Akorát teď chodíme co čtrnáct dní na Prevenar a hexa. Jak byl nemocný, tak se nám to trochu posunulo, kže za 14 dní jdeme na poslední hexa a za měsíc na poslední prevenar.

krista
autor
8. říj 2007

Teda to se nalítáte, to abych si našla Dr. někde kousek od domu 😲

Já letím na besedu o rodičovství nebo jak! Tak pááá 🙂 😀

kajule
8. říj 2007

Kris, nj ale teď už budeme mít s tím očkováním do roka pokoj. 🙂

kajule
8. říj 2007

Holky, tak kde se flákáte? To ti vaši manžílci dneska sekaj dobrotu? 😅 😕 😎

krista
autor
9. říj 2007

Ahojky Kajule, tak se musím pochlubit, včera jsme se konečně nějak udobřili 😅

No MM mi slíbil, že bude "dochvilný" že bude radši říkat delší dobu a pak přijde dřív 🙂 Několikrát jsem mu řekla, že tuhle vlastnost nesnáším a o to víc nesnáším, že to dělá on, kterej takovej nikdy nebyl a taky jsem se ho ptala jestli ta jeho dotěrná kolegyně (teď nevím jestli jsem tu o tom mluvila - kolegyně předělává jeden pokoj a neumí nic, takže jí s tim MM pomáhá 😠 ) nebude náhodou předělávat celej byt - a prej bude 😲 tak to mi spadla brada, protože ta holka je fakt lempl a ještě jsem se dozvěděla, že kamarád si koupil byt a bude od MM chtít postavit zděný jádro!!! A to neni sranda, doma jsme to dělali po víkendech skoro rok, to se podělali ne, že všechny víkendy od rána do noci bude trávit pryč!!! Bože ty lidi mi ho zničí, kdy bude se mnou!!! A to pořád ohrnoval rypák (kamarád) že si koupí už zrekonstruovanej byt!!! 😒

No tak jsem se rozkecala, ale mě z toho fakt trefí, pořád by ho někdo někam chtěl a že mu doma sedí těhotná manželka to nikoho nebere ☹

kajule
9. říj 2007

Kris, tak to tě naprosto chápu. Tohle by mě taky dostalo Řekla bych, že tý kolegyni ani tomu kamarádovi to taky trochu nemyslí. Neříkám, že jim nemůže pomoct, ale to si nemůžou najít někoho jiného. Když už je on tak pozdě v práci, tak bych řekla, že teď by měl nejvíc času trávit s tebou a těšit se na vaše miminko. 😉

kajule
9. říj 2007

Ale jinak jsem ráda, že jste se už udobřili. 😉 😵

kajule
9. říj 2007

Já taky kolikrát lítám a pro kamarády udělám první poslední, ale on by teď měl být vážně víc času s tebou. 🙂

krista
autor
9. říj 2007

Kajule to je fakt a hlavně ona kamarádova přítelkyně je dost nóbl a my jsme si to jádro stavěli sami (takže nic tak extra, občas i nějaká chybička, ale řekla bych na to že jsme to oba dělali poprvé krása 😵 ), makalo se od nevidim do nevidim - pokud to nebyla hlučná práce, vrtání apod. tak třeba do 12ti do noci, to neni pr...l 😲 😅 😠

No já jsem taky ráda, že jsme se udobřili, řvala jsem jako želva 😀

A to ještě ta jeho kolegyně chce složit nábytek!!!! Bože - holka antitalent!!! Hlavně že bydlí se svou mámou, moje máma umí snad všechno - táta k tomu nebyl, nechápu proč si to neposkládaji spolu 😲 😲 😲

A co ty jak je?? 😉

krista
autor
9. říj 2007

To jo, měl by být se mnou už jen proto, že těhotenství se znova opakovat nebude 😖 a že jsem tu od rána do večera opuštěná a někoho potřebuju, neuvědomuje si, že moje kamarádky nemaji na starosti jenom mě 😒
Já doufám, že to bude dobrý až udělá tý kolegyni ten nábytek, ona už nebude mít prachy na další rekonstrukci 😅 a dá mu na chvíli svátek, ale od novýho roku, chce ten kámoš stavět to jádro ... když jsme to dělali spolu tak jsem mu hodně pomáhala, třeba jen podáváním cihel, ale oni maji ručičky dozádu tak nevim jak to bude vypadat a já už tam zednickou práci dělat nepůjdu v 7.měsíci 😝

kajule
10. říj 2007

Kris, já to znám. Když rodiče začali před pěti rokama stavět. Tak jsme každý den jezdili ráno na kolech asi pět km do jiný vesnice a večer nazpátek. Těch pět kilometrů nic není, ale my jsme tady celý den dělali jak blbci od nevidím do nevidím. Taky jsem dělala úplně všechno, stavěla lešení, betonovala kolem trubek, malovala atd. atd.
Nj, ručičky dozádu takový lidi miluju. 😠 🙄 🙄
Já jsem si včera večer vyrazila na dvě hodinky s kamarádkou do restaurace, kže Péťa doma hlídal. 🙂 Dokonce mi půjčil auto a tentokrát bez řečí. Samozřejmě, když jsem se vrátila tak si neodpustil poznámku, jestli jsem mu to při parkování neodřela apod. 😲 😠 😎

krista
autor
10. říj 2007

Kajule ahojky 😀

To je fajn, že manža pohlídal, taky jsem zvědavá jak bude hlídat ten můj až budu někam chtít, ale snad jo, jenže tady je právě ten problém, že on věčně neni doma tak to bude těžký 😀

Teda to makání musel být fakt záhul, já byla ráda, že jsme to dělali doma, že už se nikam nemuselo, umyli jsme se v lavoru a šlo se spát 😀 Pak když byla koupelna tak už samozřejmě ve vaně - to byla vždycky očista 😀

Tak u nás kdyby se manža ptal jestli jsem to neodřela tak bych se mu nemohla ani divit ☹ Asi teď budu mít dlouho strach řídit, tak nevim kdy si do toho sednu a co máte vy za autíčko? 🙂

kajule
10. říj 2007

Proč bys měla mít strach řídit? Já když jsem byla těhu, tak jsem dokonce na ledě sjela ze silnice. Jela jsem ze školy silnice jako jedno velký kluziště a sněžilo tak že nebylo vůbec vidět. Já jela do zatáčky (ne nijak moc rychle) a najednou smyk. Před sebou jsem měla strom a už jsem se viděla v něm. V hlavě jsem měla scénu jako z nejhoršího filmu. Nj asi jsem moc koukala na televizi. 😅 Tak jsem to stočila a sjela z takový menší stráně na louku. Měla jsem štěstí, že tam nic nejelo. No a tam jsem v autě seděla a čekala až pro mě někdo přijede. Nejlepší bylo, že každý auto co jelo kolem stavělo a ptalo se jestli nechci nějak pomoc. Když pak pro mě přijeli, byla jsem štěstím bez sebe. Naštěstí se mě a hlavně Páťovi nic nestalo, ale musím říct, že jak jsem dojela doma, tak jsem takovou domu jenom stála u krbu a koukala do blba, byla jsem docela v šoku.

krista
autor
10. říj 2007

Kajule tobě to dopadlo dobře, ale já jsem před 3týdnama bourala víš a mám taky strach o papíry 😖 Ještě jednou a berou mi je ☹ Jen aby jsi se neděsila - nikoho jsem nezabila ani nezmrzačila 😀 😉 Jsem prostě debil a stojí nás to teď spoustu peněz, který jsem mohla investovat do mimča, ale co nadělám 😢

A copak to máte za to autí? 🙂 Nemusíš mi říkat SPZ, stačí značka 😀 🙂

kajule
10. říj 2007

Kris a copak jsi dělala?
Já mám Opel Corsu, takový malý zelený autíčko, já jí říkám žabka a pak máme resp. Péťa má Renault Kangoo a to máme kvůli tomu, že se tam perfektně vejde kočárek i nesložený.

krista
autor
10. říj 2007

No prosímtě přehlídla jsem malý auto přes velký, těžko se to takhle popisuje, jela jsem pomalinku, ale přesto jsem zkončila v semaforu, celá strana auta + kousek předku u spolujezdce je zrušená, takže to miláček dával opravit a bude to stát kopu peněz, ale míň než jinde protože máme známýho opraváře ... jinak to naše je Opel Astra 🙂 a chvíli to budeme mít ještě různobarevný než se to nechá přestříkat, protože to taky nebude zadarmo 😖

Taky se chystáme kupovat něco víc rodinnýho 🙂 Ale naštěstí už jsem si u tohodle auto obhlídla, jestli se tam vejde kočárek, tak snad mě nezklame, to bych docela koukala, kdyby tam nešel, to byl asi poslední hřebíček do mý rakve kravin 😝

Já už letím, manžel konečně přišel z fotbalu, tak než mi usne, chtěla bych ještě pokecat 😀 Kdyžtak zítra pááá 😉

kajule
10. říj 2007

Tak mě žabku opravoval Péťův taťka, je to automechanik a já jsem nic neplatila. 🙂
Tak dobrou. 😉