Používáme cookies. Více informací zde. OK

Chtěly byste po prckovi nabrat kila, ale nedaří se?

hannika08
27. kvě 2017
Pěkný den maminky 🙂 Našla by se tu některá, co před a po těhotenství je drobné postavy a chtěla by i nějaké to kilečko při prckovi nabrat ,ale nedaří se? Co malá začala lozit, pomalu se stavět a zkoušet krůčky,jsem k nezastavení 😀. Přitom chuť k jídlu neschází. Tak nevím co dělat, abych aspoň ze 3 kg nabrala.
poah
27. kvě 2017
Po obou porodech jsem sla s vahou silene dolu,z puvodnich cca 60kg pred detmi jsem klesla az na 50! kg. Resila jsem to v ruznych diskuzich a kupodivu to neni zase tak vzacne,resi to hodne zen,jen se o tom nikde nemluvi,vsude sd jen resi jak po porodu zhubnout 😈 Dosla jsem k zaveru ze to proste bude nejakou hormonalni zmenou,protoze taky jim,jako bych mela tasemnici a nepriberu. Doktori to bud neresi vubec ( max. Vas poslou se stitnou zlazou) nebo jsou taci,kteri vas budou honit po vysetrenich,kde stejne nic nezjisti.
plksv
27. kvě 2017
@poah přesně tak 🙂. Srovná se to samo. Před těhotenstvím jsem měla 48 kg/168 cm, v těhotenství plus pět kilo, z porodnice jsem odjížděla a měla 42 kg! Trvalo mi 3 roky, než jsem se dopracovala na původní váhu. Při svoji výšce jsem vypadala jak oblečená kostra, v létě bych neoblekla krátkou sukni a tričko na ramínka 🙂. Ale cítila jsem se dobře, jedla jsem normálně ( dost). Prostě nech to na přírodě 🙂.
hannika08
autor
27. kvě 2017
@plksv Tak to je mazec ... Já jsem menší postavy naštěstí, takže ta hubenost není tak hrozná. Ale já se necítím . Až budou ty 3 kg nahoře budu spokojená, nebo aby váha neklesala.

Sem začni psát odpověď...

Odešli