Chytré hodinky. S jakými jste spokojené?

blondynaaa
8. srp 2020

Dobré poledne, chtěla bych se zeptat s jakými hodinky jste spokojené? Měla jsem od Applu ale bohužel jsem o ně přišla a nechce se mi dávat znova tolik za hodinky. Mám IPhone 8 plus takže nějaké co se dají spojit s tímto zařízením a ideálně do 2 tis. Děkuju moc za rady ☺️

barmil
8. srp 2020

@blondynaaa do 2tisic asi moc nesezenes, max tak počítání kroku...
Ja mam Garmin Fenix 6s Pro, dá se s nimi i platit, maji v sobě GPS, hudbu.. měřím s nima beh, plavání, pilates, chůzi. Baterka vydrží 9dni...

honeya
8. srp 2020

@blondynaaa já mám fitbit, bohuzel cena zhruba 5 tisic. Přítelovi jsem loni kupovala tyto https://www.mall.cz/univerzalni-smartwatch/xiao... Zalezi, co od toho ocekavas. Tyto nejsou zas tak, co se tyce vzhledu operacniho systemu nic moc, ale zase baterka vydrzi fakt extremne dlouho. S iphonem jdou sparovat v pohode

herbinaaa
8. srp 2020

mám Michael Kors, kde je krokomer, měříc tepu, placení hodinkami,....jsem moc spokojená . KOupil mně je přítel 🙂

fafetka
9. srp 2020

@blondynaaa teď jsem porizovala synovi HonorBand 5. Nechtěla jsem mu kupovat Apple Watch který mám já protože ta investice není malá a je mu 11...no to je fuk. Vybírala jsem dlouho a tyhle mi přišli nejlepší. Mají automatické rozpoznání pohybu ve vodě, amoled display dlouhou vydrž a kompatibilní se všemi novými androidy i iOs.no a ještě jsem je sehnala v akci😉

bohumilakupkova
15. črc 2021

Můžu jen říct s jakými jsem NEbyla spokojená. Měla jsem 2x MiFit. Špatně počítaly kroky, neměřily spánek, vypínály se při plavání a při chůzi. K Vánocům jsem dostala Niceboy, vzdálenost měří špatně a při plavání nefungují vůbec. Úplně levné (kolem tisícovky) je lepší tedy asi nebrat. 🙂