• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čím fotíte? Uvažuji o koupi nového foťáku

11. července 2012 
@blanka.k mrkla jsem ti do alba... a to je vše foceno tím foťákem? To je fakt nádhera....hele tak si mě ulož, já jak pojedete do Olmika, tak vám zajistím střechu nad hlavou a ty mi za to nafotíš klučíky-OK? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 00:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 :grinning: :grinning: :grinning: jojo, toje tím foťákem, ale tak víš, co, tady na tom webu díky malým fotkám nejsou případné neostrosti atd. vidět, a taky stačí to hodit na bílou látku a hned to vypadá líp :sweat_smile:
19. led 2011 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 tak já zase smekám před tvými výtvory v albu, no já jsem levá, já si tak max.přišiju knoflík (možná proto mám všechno přes hlavu nebo na zip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
19. led 2011 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, až teď jsem si všimla, že jsem v diskuzi Čím fotíte a ne této:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vlastni-fotografovani-batolatek-deti-uprava/?page=last&post=last&lastref=it
Ty fotky patřily samozřejmě tam :sweat_smile: Tímto se adminům omlouvám :sweat_smile:
19. led 2011 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k :grinning: :grinning: já jsem zase levá na focení, každej je hold na něco jiného.... :wink:
19. led 2011 v 09:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k a jaké máš vybrané nové tělo?
16. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Fuj, jsem se lekla, kde jsem co napsala, že o tom nevím, a ty jsi vyštrachala takový prehistorický příspěvek :grinning: Mému "novému" tělu už je skoro 1.5 roku, nakonec jsem koupila novou výbavu, nové objektivy, blesk,....teď mám Nikon D700 :wink:
16. kvě 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile:
Pročetla jsem Vás tady, též uvažuji o koupi zrcadlovky a též bych ráda Vaše názory a rady :dizzy_face:
Trochu přiblížím svou "situaci". Mám Panasonic Lumix T25, ráda fotím, řekla bych že velice ráda (manžel šílí).
Moje rodina je celá fotící, o co víc, děda ve svém mládí pořádal i výstavy, focení a vše okolo prostě žere.. Takže se mi to nevyhlo :grinning: V současné době má Canon G11, tu jsou jeho díla http://www.panoramio.com/user/4128680?with_photo_id=67102825 a babička má malý Canon IXUS 860, tady jsou její díla http://www.panoramio.com/user/6715291. Oba si myslím fotí luxusně :dizzy_face:

Mno.. a já sem zatoužila tvořit též takové krásné fotky.. prostě zachytit třeba ty nádherně dlouhé řasy syna, nebo jeho barvu očí.. :dizzy_face: Takovej ten krásnej mega detail :grinning: Však vy víte o čem mluvím..
Jsem amatér, ale myslím, že výukovích hodin bude dostatek od dědy a hlavně, chci to zkoušet a zdokonalovat se.

Děda samozřejmě poradí, ale nechci jen jeden názor.

Co se týče peněz.. Čím míň, tím líp, ale je mi jasný, že i s objektivem přes těch 20tis. vylezu :confounded: (to s mužem sekne..). Nepočítám nutný sarapetičky.
Takže za každý názor děkuji :sunglasses:
Jo a ještě jeden dotaz vlastně, co si myslíte o bazarových zrcadlovkách?
11. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek