• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čím vyčistit detskou sedačku?

1. května 2009 
Ahojky maminy... :dizzy_face:

potrebuju poradit...mame cervenou sedacku a jsou na ni hrozne fleky od mlika,krupice,jogurtu no proste vseho co mel malej...zkousela jsem to vodou ale flek zustal a navic mapa po tom jak to bylo mokre :confounded:

poradite mi prosim cim bych to mohla vycistit?

moc dekuji... :wink:
29. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani- je tu nekde diskuze Rady do domacnosti, ci jak se to jmenuje, tak jsem videla cely lejstro psani, jak co a cim vycistit, tak tam zkus mrknout :wink:
29. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to uz mam procteny mudr, ale o tomhle ani , :pensive:
29. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já jsem jí vyčistila vanishem.Hodila jsem ho do vysavače na mokré a vyčistilo se všechno :wink:
29. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda mela ten vanish na koberce a calouneni, ale bez efektu... :confounded:
29. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr jo? :confused: Tak mi to vyčistilo a byla od malého teda pěkně zasviněná :confounded: .Tak to potom nevím :pensive:
29. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slunicko jak na mokre...?ja nemam vysavac na mokre cisteni...ja myslela ze se to jen nasype zakartacuje a vysaje... :confused:
29. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a nepucujou nekde u vas ty stroje na to cisteni?
jak pise mudr vanisch bez efektu :unamused:
29. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já jsem si ho půjčila od našich.Nečistila jsem to tím sypkým,ale tekutým :wink: Ten sypký nevím,ještě jsem ho neměla.Ale jestli holky píšou,že jim nepomohl.Nevím no,u mě zabral.Třeba někdo poradí něco lepšího :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si zvu profika, za 100,- celou sedacku bez prace a bordelu.. to ten Vanis je mozna drazsi, prasek je vsude kolem a praaace..
29. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten bych si musela pujcit od nasich taky.. :grinning:

a jak sie to dela...?
29. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani- sluni mysli ten tekuty vanish na strojove cisteni, to me taky nepomohlo...ani to suchy... :confounded: vanish jen provoni, ale me nevycistil...ja mam na boku sedacky flek od rozliteho kakaa, je pekne zaschly a vanishem teda dolu nesel. :angry:
29. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak to je na tom vanishi napsané jak se to ředí :wink: A jde to docela dobře,hlavně,když to neděláš :grinning:
Ale,aby jsi zase nebyla nasraná,když Ti nepomůže.Ať mě tu pak nenaháníš :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozno bude moj prispevok trochu odveci a nevyriesi problem janulle, ale prave pre toto si planujem dat na sedacku nejaky prehoz. Nie je to sice prave najestetickejsie riesenie, ale urcite tu sedacku ochrani.
29. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase peres prehoz.. ono to vyjde asi nastejno ne? :grinning:
29. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska - podla toho, aky ... a mas to na dlhsie, prehoz jednoducho vyperies a je. Vacsinou znesie viac ako sedacka.
29. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze prehoz muzes vyprat, ale potah na sedacce ne... :confounded:
29. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bys musela dat igelitovou plachtu, protoze pokud neco vylejou tak to mas stejne skrz a jeste peres :grinning:
29. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem koupila deky tenoucke a ve stejne barve jak sedacka a pru deky a nevypada to zle :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majcik-no nevim jaky prehoz bych mela dat na uckovou sedajdu... :confused:
29. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru- to je faaakt... :grinning:
29. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz jani 3 prehozy... :wink:
29. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska - mame aj teraz na sedacke prehoz a riadne spiny to zachyti.

Skurinka - vselico sa da vymysliet

Janulle - myslim, ze sikovna krajcirka by to dokazal usit aj na taku sedacku.
My planujeme koncom roka alebo na buduci kupovat tiez sedacku do U-cka a hned si kupim na to aj prehoz, alebo si nieco vyrobim bud sama alebo s pomocou krajcirky, aby sa hned neznicila.
29. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si ji necham obcas vycistit ale nijak ji neresim az malej povaroste a nebude delat takovej bugr tak si koupim novou :grinning:
29. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majcik tak ja svadlenka jsem zeby se mi s tim chtelo drbat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: navic na jedne strane je operadlo na druhe strane neni... no vidim to stejne jako beruska... :grinning:
29. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj to je riesenie ... my sme boli nedavno na navsteve u jednej rodinky, mali 3 male dievcatka a sedacku v strasne ubohom stave, ale povedali, ze nech sa nehnevame, no oni si kupia novu, az ked ta najmladsia (teraz 2-rocna) vyrastie a nebude robit az taky bordel.
29. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majcik bohuzel to tak s detma je no... :pensive: ... ale nevadi mi to...jen bych to chtela vycistit at to nevypada tak hrozne... :wink:
29. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne, ze sme zdravi ... kolke mamy by chceli mat len taketo problemy, ze? :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem koupila v Rossmanu zlucove mydlo jakesi znacky za 49kc a vycistilo to snad vsecko az sem cumela..
30. dub 2009 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem si na sedacku koupila sprej na cisteni potahu a kobercu od Hekry je to pro auto ale i na domacnost a u nas spokojenost :wink:
30. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
al a kolik to stalo...?a jakou mas sedacku...?
30. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek