Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

mikalove
16. led 2009

renka,neni čas,napíš v skratke 😕

maruschka
16. led 2009

hurá,hurá,hurá!!!!!!!!!!!!Zajtra vyhlásia odb.stupeň č.3...Konečne sa niekto zobudil,dostal rozum a pustí plyn a nepomrzneme... 🙂 🙂

bibinka
16. led 2009

od zajtra? som myslela, že od pondelka.

mikalove
16. led 2009

tak už ho konečne pustia? a z kade budeme odoberať,stale z ruska al. niečo nové?

maruschka
16. led 2009

bibinka, veď hovorili, že má to potešenie oznámiť, že zajtra minister vyhlási 3.stupeň..Alebo som od samej radosti nepočula dobre..všetko je možné, podstatné je, že sa to konečne začne nejako riešiť 😉

bibinka
16. led 2009

že vraj akýmkoľvek spôsobom,aj kombináciou jamalu a ukrajiny

maruschka
16. led 2009

bibinka, v podstate nám to je jedno, aj keby začali napájať slamky do malinovky a tak priviedli plyn..ale konečne sa začalo riešiť pozitívne pre nás 😎 😎

bibinka
16. led 2009

no ,ale len začalo.... aj tá alternatíva z jamalu bude vraj len na pár dní...takže budeme sa všetci modliť aby copaňa urobila rozhodnutie a spustila kohútik po tom čo sa dohodne s milášikom(ten škriatok z pána prsteňov sa podobá na Putina🙂) )

kisska
16. led 2009

babule co mi drahy vysvetlil, tak je Jamal rusky plyn, ale severna vetva (z nej beru cesi, nemci, francuzi - preto sme len my boli v takych sra.kach a ostatni nam pomahali), takze uz je jedno, co porobia rusi s ukrajinou. Teda dufam.
A 3ku idu vyhlasit zajtra s platnostou od pondelka. Konecne pojde drahy do prace. Doma mi sice nevadil, ale 65% nie je bohvie co... 😒

catjob22
16. led 2009

Roasha - co myslis, mozem sa uz naozaj tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit??? 😵 😵 😵

sirinka
16. led 2009

no tak to vyzera, ze scenaristky hororov sa asi neuzivia 😅

catjob22
16. led 2009

Ja mam naozaj velku radost, zda sa mi, ze vsetko je hned krajsie.

Dufam ze po tomto nas uz ziadne hororove scenare nanovo neprefackuju 😔 😔

mikalove
16. led 2009

hadam je to definitívne 😅

bubba
16. led 2009

sak som vam to hovorila...ale najviac ma pobavili ze pojde cena plynu dole 😀 😀 😀 do konca roka...no nic asi uz mam tyhto frasiek plne zuby..odstahujem sa.....hmmmmm na ukrajinu 😀

sirinka
16. led 2009

bubba cena plynu nesuvisi s tym, ze my sme ho par dni nemali, ale so svetovymi cenami ropy

hlavne by sme sa podla mna teraz mali zamerat na alternativne zdroje, ktore nam nasa krajina ponuka...niekto sice spocital a vyhlasil, ze zasoby plynu su viac ako postacujuce, len by ma zaujimalo, na aky casovy horizont to bral, lebo zrejme netusi ani on, ako dlho bude svet svetom.

bubba
16. led 2009

sirinka ja viem len ma to pobavilo ako dalsia cast v spravach 😀

sirinka
16. led 2009

bubba jaaaj, uz hapem 🙂

bubba
16. led 2009

len sa zasa nevytesujme moc priskoro nasi politici tiez toho nakecaju ...a cinov nikde uvidime az v pondelok ako sa to cele vyvrbi a potom....budu oslavy ze budeme mat teplo 😀 elektriku,jedlo,vsetko...a nebudeme musiet kurit grilom(ako som planovala) 😀 cau tema o plyne dufam aspon do buduceho roka 😀 😀

roasha
16. led 2009

catjob.......... 😀 😀 😀 😀
.......uz je dobreeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
mozme to uz oslavit slovenskou slivovicou 😀
.........inak dievcata,neviem ako vy,ale podakovala by som vlade,takuto situaciu tato mala krajina este nezazila,a naozaj robili co mohli...........mozno to bude poucenie do buducna/aj ked za to mozu predchadzajuce vlady- terajsia to len vyzrala/,a nebudeme spoliehat na jeden zdroj energii 😔
takze...juchuuuuu........" plnym plynom vpred" 😉 😀
a vsetkym pracujucim,prajem veeeeeeeela roboty...... 😅 😀

bubba
16. led 2009

roasha,ved eur.unia dala rusanom ultimatum...nejednalo sa len o jednu krajinu takze konat museli zacat,myslim ze nasi politici nic moc nezmohli lebo ten ropovod co ide cez polsko ma od pondelka zasobit vsetky staty europy nielen slovensko...

catjob22
16. led 2009

Roasha ja nasu vladu teda vobec nemusim, ale Robko sa naozaj snazil a miestami mi bol az sympaticky 😅 Fakt super, toto bolo ako blesk z jasneho neba ked som to dnes pocula

Ja uz tu zapiojam fernetom tu dobru spravu 😀 😀

roasha
16. led 2009

....ale snaha bola,asi sa EU bala nasich Bohunic... 🙂

sirinka
16. led 2009

catjob s tym nazorom na fica plne suhlasim, aj mna v tomto dost prekvapil.

mikalove
16. led 2009

ešte že ich mame,možme všetkych plašiť,že ich pustíme 😀

bubba
16. led 2009

hej tiez ma to napadlo ze sme im pohrozili tymi bohunicami...myslim si ze ako alternativa to napadlo nasich politikov velmi dobre ale zeby sa to dalo pouzit ako zbran proti unii ...tak to sa im urcite ani nesnivalo 😀 😀
a ano,snaha bola,aspon mali konecne co robit chlapci 😝

mikalove
16. led 2009

tento mesiac si niektorí politici aj vyplatu zaslúžia 😀

bubba
16. led 2009

a inak som zvedava co sa bude v tomto smere diat dalej ci na to nasi politici rychlo zabudnu a nechaju to na dalsi rok,sak hadam nejako bude alebo sa zacnu konecne robit opatrenia,pretoze s tymto istym boli problemy aj minuly rok akurat sa o tom tolko nevedelo,lebo to nebolo tak MEDIALIZOVANE ako teraz(az zbytocne)

sirinka
16. led 2009

no, len skoda, ze ich nespustili hned a hotovo...

catjob22
16. led 2009

Jasne - videli ste vcera Shootyho karikturu??? Putin s Medvedevom sa objjimaju a potia a trasu od strachu a od nich odchadzaju nastvani Fico a Jahnatek a nad nimi je bublina:: Toto si uz nikdy viac nedovolte!!! A bublina nad ruskym duom: To nie my, To Julia!!! 😀 😀 😀

roasha
16. led 2009

kua,de mam tu slivovicu......... 😀
.......v chladnicke,v chladnicke....