Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

sirinka
16. led 2009

politici dostali vyplatu za tento mesiac minuly rok v preddavkoch... 🤐

catjob22
16. led 2009

Roasha . tak teda - NA ZDRAVIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

sirinka
16. led 2009

baby, ja si pripit nemozem, tak ja si na znak stastia pustim trochu toho plynu 😎 😨 😀

ikke
16. led 2009

...ja viem, situacia je vazna, ale sak smiechom sa tiez da trochu zahriat... 😉
http://zabava.sme.sk/c/4266182/uplne-vazne-plyn...

catjob22
16. led 2009

Sirinka . v tvojom stave s plynom opatrne 😉

sirinka
16. led 2009

catjob ok, necham si poradit 😀

catjob22
16. led 2009

Sirinka - tvoj nick sa mi normalne hodi k tejto teme 😀 (troska pripomina cesku verziu zapalky 🙂)
Idem k telke, dakujem vAM za podporu v upnynulnych dnoch 😉

roasha
16. led 2009

no,hlavne ze sme to vydrzali v zdravi 🙂 ..........hura na chripku....... 😅

dadulka19
16. led 2009

takžééé,štartujeme na plný plyn 😉 🙂 😵

catjob22
16. led 2009

Roasha - ty REALISTKA 😀 😀 😀 😀

debra
16. led 2009

ahojte baby...ja si vôbec ani nedokážem predstaviť že nebude plyn,p.p.elektrika,ja si to neviem predstavit!!!!ved to je katastrofa hrozna 😲 😲 čo nás už tí Rusi či Ukrajinci xcu uplne vymazat z povrxu zemskeho?alebo čo?no mna to tak nenormalne rozčuluje,že až...uvidime,čo zajtra na summite v Rusku

dadulka19
16. led 2009

ikke,žeby každoročného Mrázika 😀 ??

roasha
16. led 2009

mozem za to, ze som taka dokonalaaaaaaaa?????? 😅 😀

sirinka
16. led 2009

catjob...no moja povodna prezyvka este zo zakladky bola sirka, podla mojho priezviska, ale na nete sa mi nejako uchytila tato 😝

catjob22
16. led 2009

Rosha - 😉

roasha
16. led 2009

debra,uz urobila aj unia no-no!plyn uz bude.... 😉 🙂

sirinka
16. led 2009

debra uprimne povedane, ani ja si taky stav neviem predstavit... ked mi kolegovia obcas rozpravali, ako to bolo pocas vojny v juhoslavii u nich, tak sa mi nechcelo verit, ze mi sme si v pohodli zili par km dalej... dufam, ze nikdy nedojde k takej zlej situacii...

debra
16. led 2009

jaj sirinka ani nevrav,ja by som to psyxicky nexvládla keby bola vojna ☹ ja neverim tomu roasha že plyn bude,ved to vraveli aj pred pár dnami 😠 debili a vlastne aj bol,ale len 3hodiny...my na buduci tyzden este robíme a potom neviem neviem či ostaneme doma a či čo,kúria nám slabo,ženy sú xoré,všetky len kýxame 😝

sirinka
16. led 2009

debra ale bude, teraz je to zabezpecene aj z druhej strany... 😉

roasha
16. led 2009

debra,uz bude.......daj na mna"vesticu z Bujakova",teraz to bude tutovka 🙂

kikina30
16. led 2009

Noo tak som tu. Teším sa že tie sľuby od vlády vyzerajú dobré, ale do pondelka je ešte ďaleko. Pokiaľ by niekoho zaujímali čerstvé správy z Ruska tak ich práve prekladám. Putin z Merkelovou po spoločnej besede vystúpili na tlačovke. V skratke vám poviem, že Putin chce aby sa zorganizovala nová kontrolná skupina z EU. Ktorá dôkladne preveri technický stav Ukrajinských plynovodov a zisti technicky prijateľne plynovody ktorými by mohol následne prúdiť plyn do EU. A tak isto, táto skupina by mala zabezpečiť a zagarantovať Rusku a EU že k ďalším krádežiam plynu z tranzitného ropovodu nedôjde. A chce tu skupinu čo najskôr. V skrátenej skratke EU malo by robiť Rusku strážneho psa na tranzit plynu.
Juščenko bol na diplomatickej návšteve vo VB tam sa dušoval že on aj Ukrajina nebrania tranzitu plynu a že Ukrajina je citujem:...priateľom Europy. 😒 Priateľom???? Tak tomu ako sa oni teraz chovaju sa hovori priateľstvo?! Čo by na to povedali v Bulharsku kde teraz je -11 a vo štvrtok hlásia ďalšie ochladenie. U nich sa už ten hororový scenár začal a ľudia (hlavne deti) mrznú v neľudských podmienkach. 😢 ☹
Pre mňa sa kauza Gazpromu a Neftogazu dodávkou plynu na Slovensko nekonči. Do konca tejto nezmyselnej vojny budem mať pred očami babetko ktoré spinka v dvoch svetroch, vetrovke, vlnenej čiapke a rukaviciach pod dvomi paplonami a jeho mama usedavo plače lebo nemôže ani čajík mu zohriať na zohriatie a ani vykúpať alebo ho niečim teplým nakŕmiť. Pre nich to ešte neskončilo... ☹ ☹ ☹

mukky
17. led 2009

kikina..hmm to je smutne ked sa taketo veci dotykaju hlavne deti...Slovensko je este na tom ako tak dobre..no manyel vravel ye v USS hadam nepojdu na 60 percent..to je 60 percent jeho 😢 platu

maruschka
17. led 2009

kikina, ani nehovor o tom bábätku..je mi z toho nanič..Každý, kto teraz ublížil deťom by mal zmrznúť, vrátane Tymošenkovej.. 😠 😠

catjob22
17. led 2009

AJ z mojho pohladu je to najsmutnejsie kvoli dopadom na obycajnych ludi, ktori ak uz nic ine - mali aspon doma teplo. My vsetky sme tu vacisnou mamy a pre mna predstava, ze by doslo k tomu, ze sa budem snazit silou-mocou naobliekat a vsemozne ohrioat moje tri male nechapajuce deti, je hrozna. Nechcem na to ani mysliet.... ☹

wighy
17. led 2009

ako je to vlstne s tym plynom???

pretoze nam vobec nejde kurenie,radiatory su uplne studene 😠 😠 😠 😠 😠 😠 mna poraziiiiiiiiiiiiiiiii

annika
17. led 2009

Asi Češi nám skorej pomôžu, než Ukrajina... 😒 😒 😒
Kikina, je to dráma o čom píšeš...o tom bábetku...

kajacz
17. led 2009
sirinka
17. led 2009

wighy teda fakt? to je dost blbe.... 😒

wighy
17. led 2009

aha takze problem je u nas, praskla vonku na chodbe podlaha aj vykurovacie potrubie tak nam museli vypnut kurenie ale najlepsie je ze teraz cez vikend to nikto nebude riesit tazke do pondelka mozme mrznut, ja mam take nervy ze vybuchnem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😔 😔 😔 😔