Čo hovoríte na zástavu plynu z Ruska?

kristynaw
6. led 2009

co na to rikate?jak se vas to dotyka,dotkne?

sirinka
17. led 2009

wighy ale to je neskutocne, ved vonku su minusove teploty, na to musia existovat nejake pravidla, ved vas nemozu nechat dva dni a dve noci bez kurenia... 😨 to by som ich asi zazalovala...iste maju nejaku poruchovu nonstop sluzbu, kua...to je katastrofa...to aby ste sli niekam do penzionu

mukky
18. led 2009

n o s tym plynom to asi nie je take ruzove... 😠 manzel mal ist v utorok na dennu a volali mu z prace ze nema chodit,plat bude mat v ten den len na 60% ☹ a v stredu sa este nevie,a to robi predaka,nastupuju do prace len majstri..robi v USS...tak ako to je vlastne??????????? 😠

oazapokoja
18. led 2009

Tak ako som čítala,tak od pondelka je normálny odber plynu podľa stupňa "3",aj KIA aj PSA citroen už normálne nabiehajú na pracovný proces a to boli týždeň doma,plyn k nám pôjde cez JAMAL a nie z Ukrajiny ,ľadová princezná p. Tymošenková nechce platiť za plyn viac peňazí,vraj nato nemajú...a nás sa niekto pýta či máme čím platiť?toto je svet,jeden to má za korunu a druhý za 5...

annika
18. led 2009

*Ja to nechápem... Veď aj im chýbajú tie peniaze za plyn a tranzit....Aj pre nich je to výpadok finančný, nie???

liana
18. led 2009

niečo som z rádia začula, že ukrajina dostala zľavu na plyn 😀 žeby Rusko svoju surovinu zahrnulo do povianočých výpredajov? 😀 😀 to čo už je.

kikina30
18. led 2009

Ahojte baby. Tak že plyn aj podľa Ruských médii poprúdi do EU a na Ukrajinu od 19.01.09 to jest od pondelka. Po dlhých rokovaniach ( 10 hodín ) Putina z Timošenkovou dospeli obidve strany k ústupkom. Strany sa dohodli o 20% zľave na dodávaný plyn do Ukrajiny na rok 2009. Z tým že ďalšie obchodovanie z plynom medzi Ruskom a Ukrajinou, od roku 2010 bude už prebiehať podľa európskych tarifov a štandartov. Musím ešte dodať že podľa ruských novinárov plyn poprúdi do našich rúr najneskôr 20.01. Ukrajine ale ma voči Rusku ešte pozdĺžnosti vo výške 600 mil. dolárov a ukradnutý neuhradený plyn v objeme 86 mil. kub.m. Otázka kedy budu riešiť tieto pozdĺžnosti? Nie že, teraz podpísali dohodu a o týždeň si spomenú na nevyrovnané dlhy a všetko sa (nedaj bože) začne od začiatku. Jedno je iste že už nič nieje také samozrejme, a odteraz sa bude treba zamýšľať nad existenciou aj takých samozrejmých veci ako je plyn, voda, a bežný blahobyt. Mrznúcim pevné nervy do pondelka, alebo utorka a dúfajme že nateraz je to už za nami. 🙂

bibinka
18. led 2009

huráááá, takže každá strana si musela vstúpiť do svedomia a znížiť svoje požiadavky. Ale najdôležitejšie je, že ten plyn pustia....uf, nateraz je kľud... 😉

sasiki
18. led 2009

juchúúúúúúú..............., a šup do riešenia iných zdrojov 😀

marika80
18. led 2009

do financnej krizy 😉

wighy
18. led 2009

sirinka,vidis mozu 😔 , jednoducho cez vikend to nikto neopravi, ja s malou som u svokry tu je teplo a tato ostal doma a kuri si ohrievacmi a susi steny lebo je tam hrozne vlhko
hned rano ideme spravcom bytovky a urobime tam velky bengal ak to urychlene neopravia lebo na nich postvem vsetky mozne televizie a to budu len kukat 😝

dadulka19
18. led 2009

tak to už vyzerá celkom fajn 😉 ..len úplne fajn to bude,keď sem ten plyn z Ruska už potečie 🙂 🙂 🙂

kisska
26. únor 2009

jaaaaaj zas? To uz aj prestava byt vtipne... ale vraj uz je dokonceny ten chybajuci meter medzi Sk a rakuskom, tak to hadam nebude take zle... uz som sa pytala draheho, ci bude zase par tyzdnov doma 😀

lenkasm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz