Co jste na sobě před/v těhotenství změnily?

makky225
30. led 2021

Ahoj, podělte se se mnou o Vaše názory. Co pro Vás bylo důležité, aby jste na sobě změnily před těhotenstvím nebo během? Samozřejmě životní styl, strava, alkohol, detoxikace těla atd. Ale co dál? Přestaly jste si barvit vlasy (kvůli chemii), přešly jste na přírodní kosmetiku. Nějak mě nenapadá nic dalšího nebo důležitého 😉🙂

teydea
Autor odpověď smazal
Zobraz
makky225
autor
30. led 2021

@teydea já neřeším problém s otěhotněním to se nám povedlo na dá se říct první pokus, ale bylo to mimoděložní 😕 každopádně jsem netušila, že se nám povedlo tak rychle a chodila například k zubaři a tam si nechala 2x udělat rentgen a když jsem to zjistila, měla jsem hrozný výčitky. Proto bych chtěla tohle všechno změnit a vyřešit ještě předtím, než to zkusíme znovu 🙂. Jenže mě nenapadá, co vše si vyřešit, než to začneme vůbec znovu zkoušet

krepel02
30. led 2021

@makky225 ahoj, já se začala více zajímat o sebe, dělala jsem ve skladu a když jsme odcházela na mateřskou, obličej byl samý pupínek. Vlasy jsem si v těhotenství nebarvila, ale v šestinedělí byly taky v hrozným stavu, takže jsem šla na krátko a taky aby mě za ně prcek pořád netahal 😅🤦‍♀️ V práci jsem řekla brzy, že jsem v tom, byla to dost fyzicky náročná práce

jakreb
30. led 2021

@makky225 Nic som nemenila.

kkacca
30. led 2021

Nemenila jsem nic, vlasy, rasy, stejná kosmetika, to ze budu matka nepotlacilo to, ze jsem ženská 🙂

jjasmina
30. led 2021

S pozitivním tehotenskym testem Samozřejmě zahodila jsem cigarety, nepila žádný alkohol, mám to stejně vi u kojení.Vlasy jsem si barvila normálně, chodila jsem na kosmetiku, pedikuru, vše jinak při starém

martiniquest
30. led 2021

Vycistila jsem si zivot od lidi, kteri mi nic nedavali a v jejichz pritomnosti jsem se necitila dobre. Taky jsem prestala delat veci z pozice "mela bych" a snazim se zit autenticky. Ale to se netyka jen doby pred těhotenstvím, na tom makam soustavne spoustu let.

loylii
30. led 2021

@makky225 na těhotenství jsem cekala přes rok a než jsem se rozhodla, ze do toho jdem na plno, tam jsem omezila alkohol na 1x týdne v sobotu, přestala jist mouku a cukr (i kvůli redukci), kafe opravdu velký zavislak ze 4 kousku denně omezila na 1x rano. Vlasy, gelovy nehty normálně nechala a užívala si to. Brala celou dobu Femibion, vit E. Když jsem otěhotněla (dvojcata přirozene) tak jsem to jedno ranní kafe vyměnila za Caro, alkohol vyřadila samozřejmě úplně, těsný džíny za krasne těhotenské v Hm. Jinak vůbec žádná změna a až do porodu jsem se chovala jako před tehu. Chytla jsem skvělý období co se tyče počasí, tak jsem nemusela resit tehotensky obleceni z kteryho jsem vždy měla osypky😀 Přijde mi děsně antisexy. A jediný co mi před tehu a v tehu vadilo z mého dřívějšího života bylo to kafe. Asi jsem fakt zavislak. Po ukončení kojeni jsem zas najela na své 3-4 kousky denně a je mi skvele😅

konidana
30. led 2021

@makky225 nic jsem nemenila nejak s rozmyslem. Akorat jsem v tehotenstvi omezila alkohol a jinak jsem delala vse podle svych pocitů a potreb.

gracinka7
30. led 2021

Neměnila jsem nic. Řekla bych, že mám celkem dobrý přístup k životu, takže to nebylo potřeba.

elesse
30. led 2021

Taky jsem nic nemenila, ani to, co jsi vypsala jako samozrejme. To, co jsem predtim nedelala, nedelam dal