• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co kupujete manželovi na Valentýna?

2. února 2016 
Kromě trenek, hrníčku, čokoládových bonbónů....... :wink:
5. únor 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. únor 2014 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Na Valentyna mam termin. Takze nic. Treba dostane darek na cas :grinning: No dobre, nejake prani a cokoladu asi dostane. :sweat_smile:
5. únor 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě taky zajímalo, na rozdíl od frantiska85 neumím být nad věcí a vykašlat se na to, zároveň ale nemám tucha, co mu dát. Vrátím se sem pro inspiračku, tak šup šup, pište nápady. :slight_smile:
5. únor 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic, není to český svátek. My dáváme přednost romantice pod rozkvetlým stromem 1. května :sunglasses:
5. únor 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
my si zaplatili noc v hotelu,dame dobrou vecu a relax :slight_smile:
5. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bonbonieru Merci - za to že je... :wink:
Jsem toho názoru, že na svátky se mají dávat kytky a jídlo, třeba i ten relax... Navíc Valentýna zase tak neprožíváme...
Ale pokud chcete něco extra, zaplatila bych mu nějaký zážitek - adrenalin (let balónem, výuku něčeho, let na simulátoru apod.)
5. únor 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ja sem pripravila pro partnera Valentýnske foto mna a nášho 2mes.syna.Je pravda,že sem do Valentýna nevydžela a dala sem mu to hned ten den.Ale mnel obrouvskú radost a za ten jeho úsmev bych ho takto prekvapovala pořád :slight_smile:
6. únor 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic. My na nějaké oslavy nejsme. Letos jsme i oba prošvihli desetileté výročí našeho vztahu :grinning:
6. únor 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
6. únor 2014 ve 13:22 • emmamina
6. únor 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darkovou kazetu s parfemem, samponem a sprchacem Versace a zlaty privesek na retizek :slight_smile:
8. únor 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
7. únor 2015 v 11:37 • olinkaol
Zdáreček. Ja také objednám manželovi něco přes internet. Tentokrát mu koupim něco netradičního, jelikož má můj manžel rád srandu. Jelikož můj manžel pracuje v kanceláři, tak bych mu koupila něco takového http://www.kupdarek.cz/detail/kpz-pro-preziti-v-kancelari-on-kpz-kancelar-on/
8. únor 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
9. únor 2015 v 10:57 • vlastaas
Já tedy asi taky nic. Uvidíme ještě, ale většinou spíše slavíme 1.máj (květen) a jako správná ženská vyžaduji kytku i na MDŽ v březnu.
9. únor 2015 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že asi ani nepostřehnem, že je nějaký svátek... :slight_smile:
9. únor 2015 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. únor 2015 v 15:38 • laurasucha27
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.
Já kupuji bonboniéru :slight_smile: univerzální a pro toho mého závisláka na čokoládě i čekaný :slight_smile:
2. únor 2016 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupím si sexy prádélko a dám se mu celá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2016 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek