Co máte z vlastní zahrádky? Nedám dopustit na majoránku

ivousek
24. dub 2008

Já nedám dopustit na majoránku s kupovanou se to nedá fakt srovnat a není o kolo toho moc práce jen zalévání a pár krát do týdne ostríhat 😝

aponchie
24. dub 2008

skoro vsecku zeleninu ,jablka,jahody,rybiz,boruuuffffky mozna 😀 ,bylinky urcite ,ale ty se daji i za oknem..ja se rada hrabu v zemi 🙂

ivousek
autor
24. dub 2008

Dríve jsme meli i mrkev,petrzel,salát...Ale me to zase tak moc nebaví a co není mamka tak se o to nemá kdo starat ju to taky moc bavilo jako tebe-byl to její relax.
V loni jsem dala i hrásek-malá ho miluje,doufám ze letos me ho nesní dríve nez budou dorostlé kulicky 😀

aponchie
24. dub 2008

ja jsem amater neboj a mam zahradku po jedne stare pani v kolonii a je tam prace az nad hlavu ,musi se cela predelat a neni cas..duchodci kolem jeci proc to jeste neni vsecko .. 😀 ja sadim mrkev a hodne pac male delam dzus z toho,redkve,cukety,hrasek,spenat,rajcata a papriky atd ono to leze samo takze jen plevel porad dokola 😀

nobody
24. dub 2008

pažitku

nensy
24. dub 2008

jenom v zemi apíí 😀

nobody
24. dub 2008

boruffky možná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

rajčata tam někde jsou myslím ... a maliny, jahody a už víc rostlin nepoznám 😀

kristi
24. dub 2008

zahradku nemam, mam za oknem pazitku akorat.....od tchynky mam v lete papriky, mrkev apod.

kajule
24. dub 2008

Nooo tak ja mam z vlastni zahradky snad vsechno az na nejaky to tropicky ovoce a rohliky napriklad. 😀

aponchie
24. dub 2008

ja premysliml,ze si zacnu pect rohliky vlastni 😀

kajule
24. dub 2008

Api, tak ja zatim zkousela akorat chleba...ale jo, dal se jist. 😀

aponchie
24. dub 2008

ja jsem ani ten chleba jeste nedelala 😀

kristi
24. dub 2008

si otevri pekarnu

aponchie
24. dub 2008

kaji ty pekarnu ja pradelnu a jeste papirnictvi 😵

kajule
24. dub 2008

Kristi, nevim jestli by ale chutnal i nekomu jinymu nez nasim psum. 😀

petraluk
24. dub 2008

Tak já mám plný parapet feferonek a dál přes léto nějaký ty bylinky jako je petržel,pažitka, majoránka, tymián, saturejka, máta a oregano 😀 Jo a rajčata sázíme každý rok 😀

Od tchána máme víno, loni ho porpvé zasadil a už sklidil celý 3 kuličky 😀 Uvidíme kolik jich bude letos 😕

aponchie
24. dub 2008

kaji tak pekarnu pro psy ne?? 😀 vzdyt je to desne IN vsecko pro pejsky 😀

kajule
24. dub 2008

Jj, mata to je asi nejoblibenejsi bylinka na zahrade jeste teda s medunkou. 😵
Api, jj no aspon v necem budu IN, navic kdo to ma takovou pekarnu pro pejsky ze jo??? 😀

aponchie
24. dub 2008

presne tak 😀
na feferonky jsem zapomela tech mam kazdej rok mraky a zavaruju je a jsou vyyytecneeee 😵

petraluk
24. dub 2008

Jo na medunku jsem zapoměla 🙂

Já ty fferonky nejim, jen pěstuju 🙂

kajule
24. dub 2008

Jo tak to ja je i jim a pak jeste ted nevim jak se to jmenuje, ale zavaruju to do takovy velky sklenice, je to zeleny neco jako velka feferonka nebo mensi paprika a desne to taky pali. 🙂

petraluk
24. dub 2008

My máme klasický feferonky, přivezli jsme je před 2 roky s Chorvatska a prý jsou výtečný 🙂

kacka2
24. dub 2008

My toho máme taky dost, od tý doby co jsme si vypěsstovali vlastní rajčata a ředkvičky, tak už je nemůžeme jíst z krámu, sousedi jim říkaj koncentráky 🙂
Jinak cibuli, salát, kedlubny, mrkev, víno, rybíz a jahody.
Já už se těšim až budeme sklízet, řekdve už lezou ze země 😉

aponchie
24. dub 2008

me leze konecne cibule,letos pozde zasadila 😠 vsecko uz leze jak ted prselo tak je to super jen ten plevel 😀

makelka
24. dub 2008

klíšťata??? 😀

aponchie
24. dub 2008

ouch tak o tech nechci ani slyset 😅

karot
24. dub 2008

Jahody,mrkev,petržel,pažitka,ředkvičky,kedlubny,broskve,jablka,hrušky a pytlíček třešní. 😉

ivousek
autor
24. dub 2008

Tak to jsem ani necekala ze v dnesní dobe jeste tolyk valí zahrádka,já myslela ze uz ji má málo kdo-to me docela potesilo 😉
Dnes jsem zasadila mecíky a plela ,ale to me desne neba ☹

makelka
24. dub 2008

Tak krom klíšťat máme jablíčka, nasadila jsem pažitku a máme tam zatím ještě libeček, plánuju jahody a ještě nějaký koření 😉

Ivi a majoránku máš ze semínek nebo jak jsi k ní příšla???? a pak ju používáš sušenou nebo rovnou čerstvou??

ivousek
autor
24. dub 2008

Libecek je taky super v polévce fakt moc dobré.
Majoránku kupuji sazecku-já si ji nemuzu vynachválit 🙂 Pak ji stríhám operu a susím.

aponchie
24. dub 2008

ivousek ja si taky propadam jak blb ,ze jezdim na zahradku..spousta znamejch porad rika ,ze bud sem blba pac na to prece neni cas anebo chudak ,ze si to musim pestovat sama ..no nechapou nic 😵