• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co máte z vlastní zahrádky? Nedám dopustit na majoránku

8. dubna 2009 
autor
aponchie:já si spíse myslím ze domácí ovoce a zelenina je drassí jak kupovaná.aspon já v Lidlu kupuji 1 kg mrkve za 9 Kc a pri dnesních cenách vody... a to nepocítám prácu :slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivousek:me je jedno kdo si co rika ja si myslim svoje a dulezite je ,ze me to bavi a odpocinu si u toho :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslim, že se to pěstovat moc nevyplatí. Ale třeba rajčata se nedaj vůbec srovnat, to co vozí z toho Španělska je nepoživatelné, Blééé :unamused:
24. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja si vubec nemyslim, ze to je nevyhodny a nemluvim ani tak o cene, ale o tom jak rika Aponchie, ja si u toho odpocinu a odreaguju. :slight_smile: Navic mam jistotu, ze to neni postrikany kdovi jakejma sajrajtama a je to urcite zdravejsi. :slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, libecek je dobrej nejen do polivky, ale i na vareny brambory. :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
libecek je boziiii v polivce :dizzy_face: ja tak trpim v tom byte..chci domecek a zahradku :frowning2:
24. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie, ja uz si nedovedu predstavit, ze bych bydlela v byte bez toho aniz bych mela moznost se aspon nekde vyradit na zahradce. :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaji njn :slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mí začínáme stavět .a už se těším až tam budu pěstovat bilinky.jo apíí aten libeček je výbornej miho máme rády a v polévce nesmí chybět já ho mám přes zimu na mrazáku.mi jsme polívkový. :grinning:
25. dub 2008 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nám teda rajcata nikdy nejak nedosla-velká,ale málo cervená :frowning2:
25. dub 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ředkvičky, kedlubny, všemožný saláty, špenát, letos i mangolt, mrkev, petržel, jahody, maliny, ostružiny, rajčata(loni 30kg!), papriky (zmutovaly do chilli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), cibulku, česnek, fazol/ku, okurky, melouny, hrášek...
švestky, hrušky a ořech :slight_smile:
bez zahrádky ani rána :dizzy_face:
25. dub 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
papriky zmutovaly ... :grinning:
meloun jsem nasadila a nemuzu ho najit ted v te zemi sakris :angry: :grinning:
nyky ja trpim jak pes a mala taky ale zatim to tak je :slight_smile:
25. dub 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak apíí melouny jsou super ,když jsem čekala mlou tak jsem zbaštila ob den jeden.tchíně je pěstuje na zahradě a vždycky jí pěkně vylezou :grinning:
25. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zmutovaly, mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem si skovala semínka ze sladké červené kapie a pak ještě dokoupila semínka sladké papriky a byly z toho kozí rohy + ty chilli - nevím jak to...

počky až vyrostou, je najdeš :grinning: jsem dostala od souseda nějaký roubovaný sazeničky a byly to výýýborný melouny!

api, jsme v RD teprv druhým rokem, předtím jsme byli panelákový děti....zpět už bych asi nešla ...

nensy a má nějakej spešl druh těch melounů?
25. dub 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nyky tak to nevím.jedeme tam zítra tak se ti zeptám ju :sweat_smile:
25. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bys byla hodná :dizzy_face: nevím, jestli se mě ty roubovance zase podaří od souseda vyžebrat :sweat_smile: :sunglasses:
25. dub 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nyky ja jsem byla z panelaku a pak z baraku hodne dlouho a prestehovala sem se za manzou do bytu a trpim celkem dost sem myslela ,ze si zvyknu a ne :angry: navic malicka kdyz je u babi na baraku je o polovinu mene akcni ,proste ji to unavi venku v byte je jak v kleci :unamused:
25. dub 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Api a co změna? právě mě to pro děcka přijde nej - vypustit je na dvůr, zahradu... i když taky jsme na sídlišti vyrostli a žijem, ale před 30lety to bylo jiný :unamused:
25. dub 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
redkvicky, salaty, mrkev, petrzel, brokolici, cukety, hafo bylinek, rajcata, brambory, jabka, tresne, rybiz, maliny, ostruziny, ani nevim, co vsechno vlastne :slight_smile: jo a liskovy orisky
25. dub 2008 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nyky:to je na delsi povidani :slight_smile: vecer :wink:
25. dub 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jsem zapomněla na brokolici a květák, ale ty dopadly bídně, tak skončili u sousedovic koz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a po býv.majiteli, tam zůstalo milion zaoraných semínek okrasných dýní, tak jsem je pak nosila po igelitkách do práce a rozdávala...v obchodech jsou na podzim za 10-15kaček, nechápu.

api, tak jo :slight_smile: já budu ale až v pondělí...
25. dub 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak niky má tu klasiku jynou spešl oderůdu nemá :slight_smile:
25. dub 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambory,ředkvičky,kopr,hrášek
jahůdky,meruňky,broskve,jablka
letos možná poprvé kanadské borůvky konečně kvetou :slight_smile: a víno
letos nebudeme sázet okurky,ani rajčata,papriky vždy to chytlo nějakou plíseň
ale domácí je domácí mňam mňam :wink:
25. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo pěstujete melouny, jaké máte u Vás počasí, jak ty melouny pěstujete a jsou potom taky tak sladké, jako obchodu? My je s dětma naprosto zbožňujeme, jsou super. :slight_smile:
25. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivousek-Super téma ivi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já pěstuju na chalupě libeček,pažitku,majoránku,ředkvičky,kedlubny,hrášek,celer,mrkev.Letos bude i kukuřice.Ale s tou majoránkou na tom moc dobře nejsem,vždyť víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak letos zasaď zase hodně,ať dostanu výslužku :wink:
25. dub 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem prisla k priteli na statek, takze pestuji skoro vsechno. Skoro kvuli klimatickym podminkam, jsme prece jen trosku vys, tkze merunky, broskve bohuzel nee. Letos zkusim melouny pod folii, ale nevim :frowning2:
25. dub 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemuzu ten meloun nikde najit v te zemi :angry: podle me jak prselo se vyplavil a ptaci ty mrchy ho sluply jinak to nevydim :grinning: ale dyne nasadim urcite!dneska tam pujdu az odpoledne ..pro jarni cibulku :dizzy_face:
26. dub 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Skuli.díky za pochvalu od tebe si to fakt cením :grinning:
Jinak kukurice se krade z pole,pak je chutnejsí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A majoránka bude ,neboj.Más jeste? já uplnou trosicku doufám ze me to bude stacit nez zacnu sklízet novou.
V loni jsem mela 20 kerícku,ale strasne se to smrskne :grinning:
26. dub 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo kukurice a Kukuricne deti :grinning: ja jsem nekradla kukurici uz leta :unamused: ale napravim to ..neni vetsi vzruso nez spadnout do kukurice to tak krasne pichaa :grinning:
26. dub 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me vzdycky to co bylo kradené strasne chutnalo.Doma jsem si jahod nevsímala,ale jak jsem pro ne lezla pres plot a pak me chlap honil po zahrade s motykou tak chutnaly uuuuuuuzasne :grinning:
26. dub 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek