Co nosit v těhotenství?

koblizek3666
5. bře 2018

Ahoj holky 🙃🙂, kalhoty už mi začínají být těsné a patřím mezi ten typ lidí co neradi nakupují zbytečně moc věcí co pak už nevyuziji. Termín mám v červenci. Poraďte mi prosím co si případně koupit a co nosit. Jsem úplně zoufalá nechce se mi kupovat milion věcí co pak budou ležet ve skříni. Popřípadě nějaké typy na nošení oblečení od jara do léta. Děkuji 😘

drzticka81
6. bře 2018

Tehotna jsem byla trikrat a ani jednou jsem si nekoupila nic tehotenskeho 🙂))) s prvnim jsem chodila do prace-ucitelka-takze nacancana-muj bezny satnik-strample a nejaka hazuka-pod to kosile 🙂))) u druheho,tretiho uz jsem byla doma-nosila ty stejne veci-vsechny deti na jare 🙂)))) za me neni treba..........kalhoty jsem nemohla-zkousela jsem si pujcit od kamosky i tehu ale tlacily me do bricha,mechyre-nebylo mi to vubec prijemne 🙂))) za me saty,dlouha basicy z hm..........

lucifereeek
6. bře 2018

jediné co jsem kupovala byly těhotenské kalhoty - rifle s takovým tím bavlněným pásem, jinak jsem nosila u obou těhotenství své klasické oblečení 😉

petakub
6. bře 2018

Ahoj 🙂 take jsem si nic nekupovala... k Vanocum jsem dostala tehotenske kalhoty - laclace a ty si teda nemohu vynachvalit, nikde me nic netlaci, jsou pohodlne a jeste jsem dostala tri tricka, ale jinak nosim sve klasicke obleceni, ktere je elasticke a ted kdyz je zima, tak si pujcuji manzelovu bundu a super ;)

jipe
6. bře 2018

první syn se narodil v červenci a břicho mi vyskočilo poměrně rychle, takže dvoje těhotenské rifle a jedny do gumy jsem využila opravdu hodně, pak jsem si koupila dvoje šaty (Jožánek, Lidl) a jedno tričko (Jožánek) + prodlužovací pás (Jožánek) - ten jsem ale moc nevyužila, podědila 2 sukně a nějaká tílka a jedny tříčtvrtáky, jinak jsem hodně využívala svá delší trika. Sukně a šaty normálně nosím minimálně, takže to jsem neměla nic, do čeho bych se vešla. Chyběly mi nějaké kratasy, ale to už se mi nechtělo na pár týdnů shánět, nosila jsem ty sukně. legíny jsem si nikdy neoblíbila. Druhý syn je zimní, tak to jse dokupovala delší svetry a tepláky na doma a půjčovala si mamky bundu. Hodně věcí se dá sehnat tady na bazárku

finie
8. bře 2018

Za mě taky určitě legošky, nějaké delší tričko, volnější delší halenku co pak mužete mít i jako šatičky s páskem...a dobře se mi nakupovalo v lidlu tam mají i teď hezkou těhotenskou modu a hlavně ne tak drahou, tak mi to nebylo líto ty peníze tolik vyhodit 🙂

andynahe
8. bře 2018

Já protože jsem před těhotenstvím hodně sportovala (a nebýt komplikací tak sportuji i teď během), tak pořád nosím sportovní oblečení (legíny a šusťákové kalhoty). Džíny nesnesu, v práci docela sedím a v pase mě hrozně škrtí. Už se těším na léto na šaty 🙂.

lilboomcz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz