Co nosit, když už je bříško v 9. týdnu vidět?

wafina
20. kvě 2019

Ahoj báby,

Chci se zeptat. Jsem teprve v 9 tt a nevim co nosit. Normalni velikost mam 36, jenze jak jsem byla vzdycky hubena s pevnym briskem ;), tak to jde ted na me strasne videt. Koupila jsem si minuly tyden nove kalhoty vel.38, jenze uz se do nich zas nevlezu. Prece nemuzu kazdych 14 dni kupovat nove hadry kdyz je pak "vyhodim". Mate nejakou radu co nosit? Samozrejme predpokladam ze v lete budu nosit same sukne (ty jsou v poho na gumu) ale kdyz je tak hnusne, tak co nosit? Hlavne bych nerada, aby to na me poznali uz v praci 🙂. Jsem prave myslela ze napr.bokovky jsou po pupkem a nejak mi to nevychazi 🙂

Diky za napady

xkalisto
20. kvě 2019

Existují těhotenské kalhoty s gumou. Já to řešila šatama a když bylo zima tak punčochy.

julielim
20. kvě 2019

legíny a volné tuniky nebo šaty. Já jsem 9tt a díkybohu se pořád vejdu do svých džín s vysokým pasem, břicho se mi jen trošku nafouklo, ale celkově jsem opět zhubnula (stejně jako v prvním těhotenství :D

krista25
20. kvě 2019

Ahoj koukni na lidl-shop.cz já nakupovala celou dobu tam. Těhotenský leginy, riflové šaty, rifle do kterých sem se vesla celé těhotenství. Za normální peníze a da se to nosit i potom. 😊

uzivatelkapetra
20. kvě 2019

Teda mě se začalo měnit tělo až kolem 20tt, pak jsem si koupila ve sportisimu dvoje pohodlné kalhoty s gumou v pase a nosila jsem je až do porodu. Měla jsem jedny těhotenské kalhoty a ty jsem nosila minimálně

malytlustyhroch
20. kvě 2019

Chapu, v prvnim tehotenstvi jsem se prestala vejit do sveho obleceni uz v 7tt. A ano, byly i mesice, kdy jsem mela kazde 2 tydny nove kalhoty - ja teda fungovala na tehotenskem obleceni ze secondhandu, jinak by se mi to fakt prodrazilo. Jestli chces nosit netehotenske kalhoty, tak ty bude asi potreba menit jeste casteji nez tehotenske, ktere jsou precejen trochu flexibilni.

speku
20. kvě 2019

@wafina Ja pred tehotenstvim hodne sportovala, takze stejne jak ty od 9tt mi kalhoty vadili v pase. Pořídila jsem tehotenske stretch tim vysokym pasem a i kdyz mi pres bricho byly jeste velke, stacilo uplejsi tilko a bylo... nosim je porad a uz jsem 24tt a jeste se mnou vydrzi... a jak psaly holky super jsou tehotenske leginy z lidlu...

astyna88
20. kvě 2019

Ja myslim,ze jsi jeste zavodnena a splasknes,neboj se 😊 ja jsem mela vytrenovanou postavu take a nebylo na me nic videt az do sesteho mesice 😀

annynka94
20. kvě 2019

Zezačátku jsem nosila legíny (obyč, třeba z decathlonu), postupem času pak těhu oblečení z lidlu (postupně od cca 12tt, nejdřív trička, pak i leginy a rifle, ale to je individuální podle rychlosti růstu bříška) 🙂

malinkaelinka
20. kvě 2019

Mě bylo od začátku nepříjemné cokoliv pevného přes břicho, guma atd. Já jsem naštěstí suknova, takže já od začátku těhotenství nosím sukně, mám jich plno, takže ty na gumu jsem založila, nosila jsem elastické, a cca v 15 tt jsem koupila ackovou sukni na Jozanku a od té doby ji nosím denně 🙂 Pak mám i nějaké šaty, ale sukně mi to praktičtější, šaty mám na jeden den, k sukni jen střídám trička. V práci jsme měli nafasovane kalhoty na gumu, já šla v 1.trimestru na 14 dní na neschopenku, po návratu jsem šla s pravdou ven a už si rovnou oblékla těhotenské leginy, ty pracovní kalhoty jsem nesnesla.

jannym
20. kvě 2019

@malinkaelinka jo taky jsem to tak měla, nic na mě ještě vidět nebylo, ale nesnesla jsem kalhoty s pevným pasem, to jsem úplně vysilovala, a ty katata s napletem na bříško jsou tak strašně pohodlný...

pipi_puncocha
20. kvě 2019

Já nosím hlavně šaty a sukně (vhodný střih leccos skryje), i teď coby těhotná, když je chladno, tak se silnějšíma punčocháčema. Jinak ty legíny z Lidlu jsou opravdu skvělé, ale já je teda nosím jen na doma, nějak nejsem typ na legíny na ven.

wafina
autor
20. kvě 2019

Tak lidl jsem projela, doufam ze to bude good. Akorat, leginy, tuniku... a nemam dlouhy kabat... hastros. Muj rika: vzdyt je to jedno, videlas kolikrat ty tehotne? Jak bezdaci 🙂... ja nechci byt bezdac :D diky vsem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru