• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co plánujete kupovat dětem na Vánoce?

30. září 2009 
no tak to nevím, u nás to děti nakonec uvítali.. záleží na tom jak to dítěti obhájíš: :wink: ja umím svým dětem vysvětlit vše a vždy to berou.... :grinning: :grinning: kldině si vemou co nikdo nemá, prtože v originalitě je krása.... :grinning:
30. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
loutkové divadlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 13:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas asi rakosku pro vztekavy deti :rolling_eyes: ale jinak ponk s naradim, stolek a zidlicku, nejake auto ( to by manza neprezil) a babi a okoli neco...
30. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
robota Tomáška :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško,super typ na dárek.Asi o něm budu taky uvažovat. :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme asi kupovat odrážedlo..jakoby kolo, ale bez šlapek :wink: pak bych chtěla chytré pero..teda ne já, ale pro malou :grinning: možná kuchyňku a kasu :wink: uvidíme, kolik Ježíšek tatínek uvolní peněz :grinning:

suki, o tom divadýlku jsem taky přemýšela :wink: myslíš, že už si s tím vyhrajou?
30. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlina myslis tu rakosku?? tu by meli davat uz v porodnici jako povinnou vybavu :wink: nee delam si srandu ale nekdy je to o nervy a musim pocitata tak do 15ti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia nas malej ma manasky zviratka rad kdyz mu s nima hraju blbinky, to aspon na chvilku sedi :grinning:
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi pro mladsiho choditko - http://www.eshopbaby.cz/katalog/dj-choditko-s-hracim-pultem-chicco-p2770/?disklist=-1 pac bude mit na vanoce skoro pul roku :slight_smile:
a starsi uz je rok zblazneny do transformers takze robota a rovnou toho nejvetsiho si preje http://www.hracky-toys.cz/transformers/transformers-optimus-prime-704.html - a zrovna toho nej.. :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
divadélko máme sice né loutky ale maňásky a Míša je miluje nejvíce čerta.. a jak mě napodobuje při hraní... rákosku si objednám asi 4krát. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek