Zítra 9. DPO. Kdo je také? Kdy plánujete testovat?

ancickahh
5. led 2021

Ahojky,je tady taky někdo 9DPO? 🙂 Kdy plánujete testovat? Mě svrbi ruka každý den 😂 Ale chci vydržet alespoň do soboty 🙂

gambrinkax
5. led 2021

Já měla pozitivní už 10dpo 😉😁

anet_98
5. led 2021

@ancickahh počkala bych, měla jsem slabounkou čárku sice už 12dpo, ale měla jsem počkat těch 14dpo do MS 😅

mamierr
6. led 2021

@ancickahh jak dlouho se snažíte, zda se můžu zeptat? Jinak gratuluji🍀, za takovou čárku bych dal cokoliv 🙏

ancickahh
autor
6. led 2021

@gambrinkax ty jo, super 😍 já mám zítra 10dpo no,chtěla bych počkat alespoň do té soboty 😂

ancickahh
autor
6. led 2021

@mamierr no my teprve od Vánoc 😂 doma máme dvě děti, starší nám trval cca 3 měsíce ale to díky tomu,že jsem předtím prodělala samovolný potrat..no dcera se povedla hned během prvního měsíce tak jsem zvědavá jak to bude teď...přeci jen to jsou 4 roky od posledního těhotenství...

mamierr
6. led 2021

@ancickahh přeji Vám štěstí 🙏🍀
Mě bude v březnu 24 a snažíme se od listopadu o první ❤️

ancickahh
autor
6. led 2021

@mamierr děkuji a nápodobně ❤️ mě bude v květnu 28 😂 syna jsem měla ve skoro 22 letech a dceru ve 23 letech 🙂 moc držím palce ❤️

daisy95
6. led 2021

@ancickahh 9DPO.. snazime se 2 mesic🙂

ancickahh
autor
6. led 2021

@daisy95 a kdy budeš testovat? 🙂

daisy95
6. led 2021

@ancickahh jeste v sobe bojuju.. chtela bych pockat aspon na 12 dpo ale mozna zkusim rano.. jak jsi na tom ty s testovanim ? 😃

annynka94
6. led 2021

Já dnes 7.DPO, nervy pracují, prsty svrbí, hlava mě furt žene do drogerie pro test 🤭😅

wendiyk
6. led 2021

Taky jsem 9DPO a počkám do neděle, to bych měla mít i první den menstruace.

majdulena
8. led 2021

Tak a zase si zahraju hru hledání duchů. Dnes jsem 9 DPO. Jako každá rozumná holka vím, že je blbost si ho dělat tak brzy a právě proto jsem si ho udělala. Dopadlo to tak, že ducha vidím jen já a žádný jiný pozemský tvor tu čárku prostě neuvidí - klasika. Ale je to celkem asi stejně jedno, protože když by se to nepovedlo teď, tak se to povede příště.

daisy95
8. led 2021

@majdulena ja ji videla hned 😃 ale ja uz mam pocit ze tam carku vidim jen proto ze vim ze na to misto patri, jestli vis co myslim.. 😃😅

ancickahh
autor
8. led 2021

@daisy95 no hele,já samozřejmě zkoušela dnes ráno 😂 a zatím nic :/ ale tak počkám teda do neděle no 😂

majdulena
8. led 2021

@daisy95 NO taky jsem to různě nasvětlověla a zesvětlovala :D na normální barevné fotce není šance to vidět. U prvního dítěte jsem dělala test o hodně dýl, protože jsem čekala že snad během roku bych mohla otěhotnět a ono se to povedlo hned. U druhého těhotenství se to v podstatě taky povedlo hned. No a teď to vypadá, že teda jako asi taky.
Ty jsi kolik dnů po oplodnění?

ancickahh
autor
8. led 2021

@majdulena mě teda přijde že tam něco vidím 🙂 já teda upřímně,dělala jsem si clear Blue ale ne ten Digi..a taky mi tam nejdřív vyjela čárka,teda alespoň jsem si to myslela 😂 ale po uschnutí zmizela tak nevím no,ale spíš se priklanim k tomu,že to bude e zkoušet další cyklus 🙂

lachtanice86
8. led 2021

@ancickahh kdyz se nasává moc tak ta první čárka se obarvi a pak zmizí kdyz v moči neni hcg. Stává se mi to často

ancickahh
autor
8. led 2021

Ale taky ji tam asi vidím jen proto že chci nebo proto,že vím kde má být 😂😂😂😂😂

majdulena
8. led 2021

@ancickahh To je dobrý jaký máme my snažilky nadpřirozený schopnosti vidět čárky, které nikdo jiný nevidí, co? :D

ancickahh
autor
8. led 2021

@majdulena no to teda 😂😂 ale tentokrát to musím krotit,aby mi z toho nehoukalo 😂😂😂😂 tak uvidíme co v neděli no 😂😂😂

ancickahh
autor
8. led 2021

@lachtanice86 aha,děkuji za vysvětlení 🙂 já ho tam nechala těch 20sekund co psali v příbalaku 😂

lachtanice86
8. led 2021

@ancickahh a termín ms mas kdy? Kolik dpo si?

majdulena
8. led 2021

@ancickahh už máš děti?

daisy95
Autor odpověď smazal
Zobraz
daisy95
8. led 2021

@ancickahh ja si test delala vcera a taky sem ji tam hned videla 😃😃😃 no pak sem se trochu uklidnila a samozrejme tam nic nebylo 😃😃 je to sranda..

daisy95
8. led 2021

@majdulena dneska 11 den.. ale myslim ze z toho nic nebude 🙂

carameels
8. led 2021

Sice je to ze srpna, ale pamatuji si, že mě podobné diskuze nahlodaly 🙂 Asi 13. DPO jsem posílala mámě fotku, že tam vidím ducha. No ona samozřejmě nic neviděla a trochu se mi smála. Už se dosmála, v dubnu bude babička 🙏🏻😃 Kvůli nepravidelné MS jsem měla dálnici až po dvou týdnech zpoždění a potvrzení z gyndy. Jinak jsem si jela na ducháčcích, které nikdo neviděl, jen já.

majdulena
8. led 2021

@carameels Krásný. Já ji tam teda taky vidím 🙂

wendiyk
8. led 2021

@ancickahh tak jsem to nevydržela, jsem 11DPO, a vyzkoušela jsem dopoledne tt. Já sama bych řekla, že tam miniduch je, ale..... Teď k večeru se mi nejspíš spustila MS 😟 zdá se mi to teda nějak brzy, ale není to prostě špinění, je to růžovo červená čerstvá krev... Předtím jsem asi 2 dny malinko špinila. Achjoo...